TOP 15 Jucatori

  • Autor subiect DeletedUser9489
  • Data de început

DeletedUser9489

Guest
Astazi, primii 15 jucatori:

pj85W4inRxQWyn3QTZV4.png
 

DeletedUser

Guest
Wow...
Nici bine nu s-a deschis lumea asta,mai are putin jucatorul "Povestasul" pana la 400 puncte,si postati topul pe forum?
Asta se face la 2 saptamani,dupa lansarea unei lumi ...Dar,in fine ...
 

DeletedUser6873

Guest
Clasamentul este irelevant , avand in vedere ca apar modificari in clasament constant!
 

DeletedUser9489

Guest
Da, nu va suparati in halul asta. Stiu ca vor fi modificari, iar in fiecare joi si luni, voi posta clasamentul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6318

Guest
e vre-o borna cu cele mai multe invitatii primite???:D:p ...mai usor cu invitatiile ca imi blocati jocul
 

DeletedUser

Guest
Fernado te lauzi si tu cu alianta ta ? Ai uitat de unde ai plecat se pare ...
 

DeletedUser9489

Guest
n-am uitat ( si nici n-am sa uit) ca am plecat din CiRcuS de pe Xi. Tot respectul aliantei de pe Xi, cat si celei de pe Rho. Nu vreau sa ma cert. Daca nu suntem in aceeasi alianta pe Rho,asta nu inseamna ca trebuie sa ne certam
 

DeletedUser

Guest
Mai fernando doar ti-am spus ca te iau conducator in lumea Rho ... dar na ce sa ii faci ...
 

DeletedUser9489

Guest
stiu, am aflat. Dar la ora aceea era o bulversatie, si multi din ReVoLuTioN pe insula mea(au plecat in Uchiha si Centurionii) unii. Am mai ramas 9. Iar eu, la 20 daca privesti pe grepostats, deja aveam 4-5 ore de cand eram in ReVoLuTioN. Poate crezi ca era singura mea invitatie. Gresesti, primisem vreo 10-15, dar le-am refuzat, sub motivul ca vreau sa fiu cu colegii de pe Xi. Intr-un final am intrat in ReVoLuTioN(numai cuvinte de lauda la adresa aliantei)
 

DeletedUser9489

Guest
Logic, ca tu erai de acord. Adytzule, daca eu sunt tradator ce zici de:
rekynu15, care a fost un las... la primele atacuri s-a dus in Black Guard (si acum ma ataca, si vrea sa-mi bage nava de vreo 3 zile, da' mai incearca), care l-ai pus lider, in timpul fuziunii cu 4.asi. De david658 care a sabotat intreaga alianta, la fuziunea cu Imperiul Bizantin, de Soarece, care a fost intr-un timp diplomat(venit din New Order(apoi CiRcuS III) [in momentele alea new order... era pepiniera noastra(le luam orasele). Si inchei cu woodstemp99, care a latrat cateva zile... ca-l ataca cavalerii. Tin sa-i multumesc lui.. ca rekynu nu a bagat nava(i-a distrus-o)
 
Sus