Top 12

DeletedUser

Guest
nu mai am , dar se vorbeste .
eu nu stau sa fac poze , dar , chiar ti-am atras atentia de 2-3 ori pe forumul intern ;)
de acum incolo , te las sa te balabanesti singur .
 

DeletedUser

Guest
Brotherhood sa desfintat ! ! !

Brotherhood sa desfintat.

Dupa IRR prima alianta de top sa desfintat si Brotherhood o alta alianta de top.

Cred ca mi-am facut meseria pe aceasta lume, din pacate timpul nu imi mai permite sa joc atat de intens.

Va las cu bine, o sa revin stati linistit.:p:p:p

unledydy.jpg
 

DeletedUser

Guest
Brotherhood sa desfintat.

Dupa IRR prima alianta de top sa desfintat si Brotherhood o alta alianta de top.

Cred ca mi-am facut meseria pe aceasta lume, din pacate timpul nu imi mai permite sa joc atat de intens.

Va las cu bine, o sa revin stati linistit.:p:p:p

Te intelegem , spor la scoala !!!
Poate daca nu se rupea o bucata de alianta exact inainte ar fi dat altfel...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Top!

De mult nu s-a actualizat topul!! Rog cine stie sa o facă!:)
 

DeletedUser6401

Guest
Este foarte greu sa ghicesti ce alianta este pe primul loc...:D
 

DeletedUser

Guest
Equilibrium & Familia cam domina Lambda.
Abia astept sa inceapa Epoca Minunilor...
 

DeletedUser

Guest
Argonautii force au depasit borna de 50 nivel de cultura de cateva zile
 

DeletedUser

Guest
Argonautii force au depasit borna de 50 nivel de cultura de cateva zile

1. asta trebuia trecuta la borne
2. cine este? si de ce nu isi face un print la distinctie ?
edit : dar sa faca poza la toata pagina , si sa taie datele orasului si etc .. sa lase doar partea cu : X a atins nivelul 50 de cultura si imaginea distinctiei.
 

DeletedUser5870

Guest
Top 12 aliante 08.12.2011
unledydy.jpg


Top 12 aliante astazi 26.01.2012
untitled.jpg



Cine doreste sa ne povesteasca noutatile din Top 12 Lumea Lambda ?
 

DeletedUser6401

Guest
O noutate va spun eu. Va incepe un razboi =GREPO-ALLSTARS= vs. NEW- BROTHERHOOD & Sindicatul Crimei la granita dintre marile 55, 56, 65 si 66.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ooo, Ramira, bine-ai revenit printre noi pe forum! Despre noutati nu stiu ce sa spun, una ar fi ca jucatorii de baza din Argonautii Force s-au lasat de lumea Lambda (nu o spun cu placere, ci cu regret caci a fost frumos razboiul cu ei).

Off-topic: Khanny, iti urez la multi ani!
 

DeletedUser

Guest
iesirea Equilibrium III din familia Eq, transformarea in Black Zone Crusade apoi in Deathrow.
ruperea PNA cu EQ1, EQ2, Grepo-allstars! si PNA cu celelalte aliante de top, intr-o lupta contra aliantelor de pe primele 2 locuri!
restul e Can-Can! :))
 

DeletedUser

Guest
Am o rugaminte pentru moderatori. E nevoie de o clarificare pentru a nu fi confuzii.
Alianta Deathrow din primul top 12 si cea care apare la bornele lumii lambda este actuala EQ (Equilibrium) e bine de facut o precizare in paranteze Deathrow(EQ)
Actuala alianta Deathrow nu are nici o legatura cu alianta originara este fosta Black Zone Crusade respectiv BZC de aceea e nevoie de specificarea in parenteza a fostului nume.
Speram sa se ridice la nivelului numelui pe care si l-au insusit dar pana atunci e nevoie de precizarile astea pentru a nu induce pe nimeni in eroare.
Multumim, sper sa nu se mai simta nimeni jignit de solicitarea mea dar cred ca e o solicitarea care tine de bun simt si respect pentru cititorii forumului extern.
 

DeletedUser5870

Guest
Bornele nu se editeaza.
Numele va rămâne exact cum se numea alianța ce a atins borna la momentul respectiv, chiar dacă ulterior alianța se va redenumi, fuziona, etc...
 

DeletedUser

Guest
si nu mai facem nici o discutie nimic? un clasament mai recent sa stam sa discutam la o cola si o samanta :D
 
Sus