Top 12

DeletedUser

Guest
top12o.png
După aproape o zii de la începutul lumii Lambda , alianţa I.R.R încă domină lumea Lambda .

Oare v-a rezista aceasta până săptămâna viitoare când eu voi veni din vacanţă?
 

DeletedUser

Guest
=)) nu domina cu nimic ,au trimis invitatii la toata lumea din joc ,o sa vezi pe viitor.
 

DeletedUser

Guest
Dacă I.R.R a recrutat în masă , Gordon + cele 2 academii , ce au facut ?
 

DeletedUser

Guest
inca nu se poate vorbi despre un top12.vedem peste 1-2 luni:)
 

DeletedUser

Guest
top12o.png
După aproape o zii de la începutul lumii Lambda , alianţa I.R.R încă domină lumea Lambda .

Oare v-a rezista aceasta până săptămâna viitoare când eu voi veni din vacanţă?
Cata lauda de sine dupa mai putin de 24 ore de joc.:rolleyes:.
I.R.R este doar o alianta care a reusit sa invite cei mai multi jucatori pentru inceput,dar inca nu a demonstrat nimic.Dupa 2-3 luni te poti lauda cu alianta ta,care in acel moment are sute de orase cucerite.Pana atunci aveti doar 4 jucatori buni si un lider care va cearta ca nu faceti puncte dupa 2 ore de joc si ca GODRON va ajung din urma.Sunteti doar un "mass based alliance" pentru inceput,patetic ca ai deschis acest topic.
 

DeletedUser

Guest
jucatorii mai buni o sa intre sambata-duminica...asa se procedeaza:D
 

DeletedUser

Guest
Alianţa I.R.R a fondat şi o academie din cauza cererilor enorme din partea jucătorilor ( am fost obligaţi , că nu vroiam să facem academie ) .

I.R.R Academy doreşte jucători activi pentru echipă , care să se afle în M55 !
 

DeletedUser5870

Guest
Lumea Lambda fiind la inceput, propun sa urmarim saptamanal Top 12 Aliante , asa impreuna cu ajutorul vostru vom observa ce modificari vor fi in clasament, cine a mai fuzionat, cine s-a mai destramat, etc.



Top 12 aliante astazi 22.06.2011 ora 17.20
2a9tbev.jpg



Cine stie ce s-a intamplat cu alianta GODON...si-a schimbat denumirea ?
 

DeletedUser

Guest
Gordon .. :)))

Lumea Lambda fiind la inceput, propun sa urmarim saptamanal Top 12 Aliante , asa impreuna cu ajutorul vostru vom observa ce modificari vor fi in clasament, cine a mai fuzionat, cine s-a mai destramat, etc.



Top 12 aliante astazi 22.06.2011 ora 17.20
2a9tbev.jpg



Cine stie ce s-a intamplat cu alianta GODON...si-a schimbat denumirea ?

Dupa cum am si zis , prieteni .. GORDON a fost MRA , nu I.R.R ..

Cand , o sa revin din " vacanta " cred ca o sa incepem sa facem transferul academie-alianta mama pentru deplasarea si mai mare in clasament . deja , foarte multi ne-au declarat razboi ( este si normal , fiind primii in clasament cu 1 pact [ in afara de academie ] ) .

Va asteptam :)).
 

DeletedUser

Guest
Dupa cum am si zis , prieteni .. GORDON a fost MRA , nu I.R.R ..)
Va asteptam

Salut klaus.Nu imi place sa atrag atentia oamenilor,dar vreau sa iti zic ca ai devenit jalnic cu lauda asta de sine.Te-ai mai laudat pe celelalte topicuri Lambda si ti-au spus-o toti:Rambdare,rezultatele se vad in timp.Ca tu conduci o alianta pe primul loc dupa o saptamana de joc este inca nimic.
Vreau sa sti ca iti adresez acest mesaj cu respect si nu caut cearta,dar totusi...
 

DeletedUser

Guest
I.R.R in total au cam 140 de membrii si uite ca la atacatori cel mai bun e unul dintr-o alianta cu 29 de membri...cam atat.
@klaus- Lauda de sine e bine in primele saptamani pana cand sunteti pe primul loc...problemele vin atunci cand mai pierdeti ceva orase si u o sa dai stergere alianta :)
 

DeletedUser

Guest
Eu nu inteleg de ce tot sunt criticate/laudate anumite aliante la acest nivel al lumii Lambda. Nu este putin cam devreme?
Pana acum I.R.R-ul este pe primul loc si deocamdata merita respectul celorlalti. Ce-o sa fie in viitor, asta nu poate sa stie nimeni. Daca vor reusi sa se mentina acolo, jos palaria in fata lor! Daca nu, asta e. Merita apreciati ca au fost odata "number 1".
Insa in acest moment ar trebui sa lasam la o parte atat lauda (aviz klaus), cat si criticile (aviz celor care in loc sa se gandeasca cum sa-si duca alianta pe prima pozitie stau si-i judeca pe altii).

Intre timp, mult succes tuturor aliantelor din aceasta lume! Sa speram ca se vor duce lupte interesante.

Numa' bine!
 

DeletedUser

Guest
Clasamentul Global 24.06.2011 ora 18:48 :

globalms.png


Clasamentul de pe Marea 55 24.06.2011 ora 18:48 :

m55.png


Clasamentul de pe Marea 54 24.06.2011 ora 18:48 :

m54m.png


Clasamentul de pe Marea 45 24.06.2011 ora 18:48 :

m45z.png


Clasamentul de pe Marea 44 24.06.2011 ora 18:48 :

m44.png
 

DeletedUser

Guest
Baieti nu avem nici o sansa cu klaus,el tot nu intelege ca se face singur de rusine...:(
Da ce sa zic,hai sa zicem bravo sunteti cei mai buni!
 

DeletedUser

Guest
nu mă dau mare cu nimic , eu doar am făcut topul .. :|

m-am lăudat acum cu ceva?
eu am arătat topul global si la toate marile , si atat .. ce tot sariti cu gura pe mine ?
invidie ? ciuda ? nici nu ma intereseaza ..

fiecare sa-si vada de ograda lui .
 
Sus