Top 12

DeletedUser

Guest
Nimic nou,nimic interesant.Forumul Lambda este pustiu...
Razboaie noi,confruntari si jucatori brilianti...nimic?
 

DeletedUser

Guest
se observa ca aliantza dupa locul 3 are mult mai putini oameni si totusi sunt in top mereu:D:D:D


aaaaa eden a fost mancata de grepo allstars
I`oţi fi mâncat voi pe ei , dar .. mulţi s-au refugiat în Argonauţii .
Edit : adică , o mică fuziune ..​
 

DeletedUser

Guest

I`oţi fi mâncat voi pe ei , dar .. mulţi s-au refugiat în Argonauţii .
Edit : adică , o mică fuziune ..​

Intr-adevar, noi am luat din Eden ce s-a putut, iar restul au intrat in Argonautii, oarecum, ca sa respecte traditia de pe lumea Kappa unde au facut acelasi lucru cand au inceput sa dea de greu. Dar, asta-i jocul n-ai ce sa-i faci.
 

DeletedUser

Guest
top15p.png


Schimbati numele topicului in Top 15.
 

DeletedUser

Guest
Brutal Attack M44 s-a transformat in Brutal de sinceri M44 in urma tradarilor succesive a unuia dintre intemeietorii sai.
Mai putini, dar mai sinceri si dedicati , credem noi.
Nu mai facem parte din top 12-15 insa vom reveni.
 

DeletedUser3433

Guest
Brutal Attack M44 s-a transformat in Brutal de sinceri M44 in urma tradarilor succesive a unuia dintre intemeietorii sai.
Mai putini, dar mai sinceri si dedicati , credem noi.
Nu mai facem parte din top 12-15 insa vom reveni.

Alandala, nu vreau sa fiu badaran, dar tu intreci orice masura.
Nu mai aduce informatii eronate oamenilor.
 

DeletedUser

Guest
Alandala, nu vreau sa fiu badaran, dar tu intreci orice masura.
Nu mai aduce informatii eronate oamenilor.

am spus ca brutal attack s-a desfiintat si a venit brutal de sinceri! unde e eroarea? ai dat afara pe toti, ai facut alianta in care i-ai invitat si i-ai lasat ca prostii ca tu mergi la dusman... asta da lider demn de urmat.(si asta a fost doar cireasa de pe tort dupa atacurile sabotate, aliante azi da, maine nu, de care nu stia nimeni inafara de tine, etc )
Am cazut pe 22 find in 17 oameni, in schimb aparem la cei mai buni atacatori ca alianta locul 8, aparatori aliante 6 si luptatori in general locul 7.
eu zic ca stam destul de bine avand in vedere cele intamplate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3433

Guest
am spus ca brutal attack s-a desfiintat si a venit brutal de sinceri! unde e eroarea? ai dat afara pe toti, ai facut alianta in care i-ai invitat si i-ai lasat ca prostii ca tu mergi la dusman... asta da lider demn de urmat.(si asta a fost doar cireasa de pe tort dupa atacurile sabotate, aliante azi da, maine nu, de care nu stia nimeni inafara de tine, etc )
Am cazut pe 22 find in 17 oameni, in schimb aparem la cei mai buni atacatori ca alianta locul 8, aparatori aliante 6 si luptatori in general locul 7.
eu zic ca stam destul de bine avand in vedere cele intamplate.

Atacuri sabotate???? Ma faci sa rad, sincer...
Chiar daca esti moderator.. asta nu inseamna ca te pricepi si la joc.
Voi ati visat marea pe pereti, atacuri organizate s.a. ...
in nici-o alianta n-ai sa vezi tu atacuri organizate ale intregii aliante.
Asa in grupurile de prieteni aflate in aceeasi alianta, poate da. Dar o alianta intreaga niciodata nu va ataca organizat.
Sa fim realisti...
Si despre ce spui acolo, la inceput... e o mare vrajeala. Eu m-am inteles cu jucatorii. Am lasat intemeietor in ELITE, si cand primeau invitatiile ma urmau.

Si nu mai imi denigra tu numele mie, cu citate de genul "asta da lider de urmat" pt ca in conduceri de aliante.. am mai multa experienta decat tine. Si asta o stii.. Si cu asta am incheiat citatul.

Si apropo.. Tu ce lider esti de urmat, daca imi IEI pur si simplu Drepturile de Intemeietor al aliantei Brutal Attack M44??? (fiind si fondatorul aliantei)..
Tu si cu Domnisoara Janette ati boicotat inca de la inceput impotriva mea..

Asa ca.... multa bafta cu noua voastra alianta. Cu toate ca sunt reticent in sansele voastre de supravietuire.. :eek:
 

DeletedUser

Guest
poate nu ai inteles ca asta este topic in care se discuta topul aliantelor, nu rafuieli personale.am anuntat schimbarea de nume si componenta fara sa te implic sau denigrez.
Daca ai fi respectat regulamentul intocmit de tine, daca ai fi respectat oamenii si locul pe care il ocupai nu se intampla nimic cat despre Janette rea lider inainte sa fii pus eu piciorul acolo si... nu un buton face un bun jucator sau un lider . Ti-am lasat functia de lider si s-a vazut ce ai facut ! ti-ai aratat caracterul. Ca nu te-au urmat nici 10-15 jucatori din alianta si academie adunate, oare ce spune despre tine?
cat depsre atacurile organizate, supriza, functioneza! insusi faptul ca tu afirmi ca nu aveai ce sabota ca ,...n-ar fi functionat de la inceput spune multe, poate prea multe . Vrei sa te certi cu mine sau cu altcineva in continuare, iti sugerez sa o faci in privat. sau pe un topic separat sa nu plictisim lumea interesata de topul aliantelor.

ps. cat despre:"Chiar daca esti moderator.. asta nu inseamna ca te pricepi si la joc."
am fost si sunt jucator de top dinainte de a fi moderator si nu-mi dau lectii cele 2 polisuri ale tale.
( rog sa iertati off-topicul )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3433

Guest
poate nu ai inteles ca asta este topic in care se discuta topul aliantelor, nu rafuieli personale.am anuntat schimbarea de nume si componenta fara sa te implic sau denigrez.
Daca ai fi respectat regulamentul intocmit de tine, daca ai fi respectat oamenii si locul pe care il ocupai nu se intampla nimic cat despre Janette rea lider inainte sa fii pus eu piciorul acolo si... nu un buton face un bun jucator sau un lider . Ti-am lasat functia de lider si s-a vazut ce ai facut ! ti-ai aratat caracterul. Ca nu te-au urmat nici 10-15 jucatori din alianta si academie adunate, oare ce spune despre tine?
cat depsre atacurile organizate, supriza, functioneza! insusi faptul ca tu afirmi ca nu aveai ce sabota ca ,...n-ar fi functionat de la inceput spune multe, poate prea multe . Vrei sa te certi cu mine sau cu altcineva in continuare, iti sugerez sa o faci in privat. sau pe un topic separat sa nu plictisim lumea interesata de topul aliantelor.

ps. cat despre:"Chiar daca esti moderator.. asta nu inseamna ca te pricepi si la joc."
am fost si sunt jucator de top dinainte de a fi moderator si nu-mi dau lectii cele 2 polisuri ale tale.
( rog sa iertati off-topicul )

Cele doua polisuri ale mele, sunt mai bine organizate decat toate ale tale. Te astept prin ele :)
Defapt o sa ma vezi tu prin ale tale.. cat de curand.
O zi buna tuturor.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Am revenit din vacanta.Harta s-a schimbat enorm,vad ca apare si o noua lume.
Mi-am pierdut amicii in razboi,inca mai joc pe lambda.Asa...ca ma gaseati pe aici des cu gura mare sa stiti ca va mai deranjez putin :angry:

Sa trecem la subiect...
LEX RULEZ
 

DeletedUser

Guest
IRR papa???
say ce se intampla cu alianta aia???

Trist asta patesc aliantele in care democratia e la putere....sau sunt 2 capete intr o alianta.....un cap e de ajuns inconjurat de mai multi jucatori cu un cuvant ce trebuie ascultat si desigur luat in seama.....in rest DICTATURA
Eu merg pe principiul dictatura e la putere.....in jocul asta,desigur o dictatura de genul celor din china.....

Oricum deathrow creste sub asediul lex...care nici aici nu a scapat de prostul obicei al recrutarilor in masa....drept rezultat 3 aliante cu acelasi nume in doar 2 luni de joc....

Oricum au acolo multi jucatori buni.
 

DeletedUser

Guest
IRR papa???
say ce se intampla cu alianta aia???

Trist asta patesc aliantele in care democratia e la putere....sau sunt 2 capete intr o alianta.....un cap e de ajuns inconjurat de mai multi jucatori cu un cuvant ce trebuie ascultat si desigur luat in seama.....in rest DICTATURA
Eu merg pe principiul dictatura e la putere.....in jocul asta,desigur o dictatura de genul celor din china.....

Oricum deathrow creste sub asediul lex...care nici aici nu a scapat de prostul obicei al recrutarilor in masa....drept rezultat 3 aliante cu acelasi nume in doar 2 luni de joc....

Oricum au acolo multi jucatori buni.
Pacat,a fost ceva...cei mai buni s-au dus in All-Stars
 

DeletedUser

Guest
IRR papa???
say ce se intampla cu alianta aia???

Trist asta patesc aliantele in care democratia e la putere....sau sunt 2 capete intr o alianta.....un cap e de ajuns inconjurat de mai multi jucatori cu un cuvant ce trebuie ascultat si desigur luat in seama.....in rest DICTATURA
Eu merg pe principiul dictatura e la putere.....in jocul asta,desigur o dictatura de genul celor din china.....

Oricum deathrow creste sub asediul lex...care nici aici nu a scapat de prostul obicei al recrutarilor in masa....drept rezultat 3 aliante cu acelasi nume in doar 2 luni de joc....

Oricum au acolo multi jucatori buni.

Mai demult , eram decat eu in conducere si un diplomat

Ultima data , erau vreo 4-5 in conducere , asta este .. le-a fost frica de grepo , s-au aliat cu ei ..
 

DeletedUser

Guest
Mai demult , eram decat eu in conducere si un diplomat

Ultima data , erau vreo 4-5 in conducere , asta este .. le-a fost frica de grepo , s-au aliat cu ei ..

hahahaha asa crezi tu?Am plecat dupa cum si-au dorit ai tai catzei.Din cauza ta sa destramat copile ca tot intrai sa deschizi topicuri despre suferinta ta.Mai intra acum si deschide sa vedem cine te baga in seama?cei 80 care erau sau 30 care au ramas si numai joaca.Nu am obligat pe nimeni sa vina dupa mine doar i-am intrebat frumos care doreste sa vina cine nu treaba lui,este liber sa joace cum vrea.Nu ai facut nimic pentru alianta asta doar ti-ai batut joc si ai mintit pe toata lumea ca tu faci si demonstrezi.Ce demonstrezi tu ?ca nu reusesti sa faci 10.000 pct si te bazezi pe altii?Demonstreazo ca jucator si apoi vino cu laude ca ai facut si tu ceva.Esti doar cu gura pe aici,nu stiu cum de iti platesc parintii internetul.(SW)
 

DeletedUser

Guest
nu conteaza punctele , de ai zis de 10.000 pct , conteaza cum joci , si daca voi erati jucatori buni si adevarati , stateati in I.R.R si continuati lupta cu Grepo , nu va duceati la ei , asta da dovada de frica .

acum , cei care mai sunt in i.r.r , cred ca sunt si inactivii , sau cei carora nu le este frica de grepo si de voi .
eu am facut multe pe lumea asta , daca nu eram eu aici , nici voi nu erati unde sunteti , daca i.r.r-u nu era , nu ne cunosteam intre noi .

si in + , mai bine tacati fleanca .. nu mai tii minte cand ti-am zis sa dai drepturi de mesaj global altor jucatori care erau in irr? sau sa concediezi un jucator cu 0 puncte? ai zis , pai nici macar nu stiu cum sa fac asta " :)) " .

Asta se vede experienta ta , iar in postul tau urmator , va fii : EU JOC JOCURI DASTEA DE 7 ANI , daia nu stii sa dai un drept sau un membru afara .

pe forum , injurai oameni , ti`o bagai , ti`o scoteai .. ziceai de cat de tare esti tu , nu esti nimic ..

Momentan nu mai joc grepolis , si ce am demonstrat , am facut-o pe beta si zeta ( cand jucam ) .
nu trebuie sa-ti demonstrez tie personal ceva , fiecare cu parerea lui .
 

DeletedUser

Guest
Pentru ca eu ma bat pe joc nu pe forum ca tine cu gura multa.Tu joci de 7 ani?inseamna ca eu ma jucam counter-strike in 89.Eu am venit in alianta aia sa ma joc si atat,nu sa conduc,iar un prieten de al tau care iai dat contul si-a batut joc de tine si ne-a lasat pe noi lideri,iar lumea a fost foarte multumita pana ai aparut tu iar cu plansete-le tale de copil fustrat.Arata-mi si mie unde am injurat si mi-am bagat,hai cu poze.
 
Sus