The Lords of Eternity vs Centurionii

  • Autor subiect DarkAngel 4ever
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Respect centurionilor.Au detronat 2 aliante mari pe 2 lumi.Organizare perfecta si sincronizare in atacuri.Dar insa stati foarte slab pe epsilon la apararea membriilor.Remediati invitand.Nu este bine,puneti osul la defensiva.La ofensiva sunteti asi.
 

DeletedUser2467

Guest
Respect centurionilor.Au detronat 2 aliante mari pe 2 lumi.Organizare perfecta si sincronizare in atacuri.Dar insa stati foarte slab pe epsilon la apararea membriilor.Remediati invitand.Nu este bine,puneti osul la defensiva.La ofensiva sunteti asi.
Man serverul Epsilon este un server nou cu jucatori noi.....iar toti de pe delta nu au venit aici iar cei care au venit au intrat in alte aliante din alte imprejurari nu putem compara relatia stabilita pe delta de atata timp si lucrul in echipa de acolo cu ce se intampla pe Epsilon.

=300= au anuntat de capitularea lor.
Circulara interna data de ZhaoYun:


Salutare tuturor!
In aceasta seara, am luat singur o hotarare, de a le face Centurionilor o oferta, si anume predarea satelor mele, in schimbul protectiei voastre, si alaturarea voastra in alianta lor.
Stim cu totii ca sansele erau nule sa mai castigam acest razboi.

Gratie lui crismihai, dintr-o alianta cat de cat cu sanse de supravietuire, acesta a condus-o pe drumul pierzaniei, astfel efectivul membrilor injumatatindu-se, majoritatea activandu-si modul de vacanta.
Iar cireasa de pe tort a venit odata cu dizolvarea aliantei de catre Sigismund.

Unii dintre voi poate sunteti optimisti, dar nu am fi ajuns oricum nicaieri, pentru ca din 80 de membrii, doar 15 sunt activi, si pariez ca nici macar toti acei 15 nu imi vor raspunde la mesaj.

Stiu ca acum voi fi privit, de catre unii din voi cu dispret, dar este singura solutie de a va proteja, pe cei care inca mai aveti vreo satisfactie din acest joc.
Si nu, nu vreau sa ma ascund dupa deget, imi recunosc vina pe deplin, poate datorita imposibilitatii mele de a mai juca Grepolis cu aceeasi intensitate ca la inceput, si deasemenea increderea oarba pe care le-am acordat-o jucatorilor: Napy, darkangel 4ever, crismihai si sigismund...s-a ajuns aici.
Pana maine, foarte probabil veti primi invitatii intr-una din aliantele Centurionii.

Asa ca, in final, tind sa imi urmez unul din propriile principii si acela ca: "Mai bine sa mor in picioare, decat sa traiesc in genunchi!"




RESPECT-RESPECT ZHAO YUN(REMUS)

IMPERIUL NOSTRU DE PE DELTA.ENJOY WATCHING
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
a trecut mult de cand m-am lasat de delta dar sunt la curent cu evenimentele.dupa cum arata harta nu mai are rost sa ramana deschisa lumea delta
 

DeletedUser

Guest
mai sunt mai sunt....dar adversari de talia voastra nu mai exista
 

DeletedUser

Guest
Alianta "The Lords of Eternity" nu mai exista pe severul Delta.

Topic inchis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus