The Black Pearl&co. vs. JUST DO IT.

DeletedUser

Guest
din 46 de pagini , maxim 15 sunt cu rapoarte .. numai gura este pe aici de fiecare ;)) rar , mai sunt niste rapoarte..


in rest , ca la judecatorie ..
 

DeletedUser4080

Guest
pleaca ma de aici,are dreptate danyford,vii tu un mare incepator de pe beta si ne zici noua ca e numai gura de noi?:)))daca nu joci pe gamma vezi-ti de oraselele tale.
 

DeletedUser

Guest
din 46 de pagini , maxim 15 sunt cu rapoarte .. numai gura este pe aici de fiecare ;)) rar , mai sunt niste rapoarte..


in rest , ca la judecatorie ..


:pro: fiecare demostreaza ce poate si tu pana acum nu ai demostrat nimic

abtinete de la comentarii inutile ca trimit toata armata pe tine :p:p si nu mai ramane nici agora din orasele tale

inteligenta artificiala :supermad::supermad:
 

DeletedUser

Guest
revin

revin cu cereri, cine vrea pe kappa sa vina cum a zis ci georgi in S-V am anuntat si pe colegi care joaca pe eng. unde sunt din ambele aliante, vreau sa veniti pe kappa acolo sa fim una ca in enm. poate cu aceasi denumire Blak Seae ok, sau mai vedem reunim activi din JDI si TBP in ideea ca acolo se vor intalni aliante din toate lumile cei mai buni, nu vom continua sub nici o forma razboiul nostru, tocmai in ideea ca ne cunoastem si stim ce putem sa luptam cu alinate din alte lumi, eu Letto II ca sa se stie cine sunt si ce spun. acolo merg cu noul id care se vede!:pro:
 

DeletedUser

Guest
Se vede ca Dany , unicool , bobytza si restul au plecat.
Cu eu mai faceam caterinca pe aici si ne amuzam , si ne mai si certam ..
Acum ..
Noroc ca razboiul continua si asta este cel mai bine.
Macar ..
 

DeletedUser

Guest
Doresc sa multumesc membrilor JUST DO IT cu ajutorul carora imi fac puncte de batalie!
 

DeletedUser

Guest
cui ai fost dor de mine :):):) sigur ca nu la multi

dar cui ii este dor ma gasiti pe kappa :pro:dar sub alt nume ,sa vad daca reusesc sai fac un renume si celuilalt nick :heh:
 

DeletedUser

Guest
Aaa,pai ma lasi in ceata acum?

Eu vreau sa arat ,,profesionalitatea'' unora din Just do it,iau tu??
 

DeletedUser

Guest
Aaa,pai ma lasi in ceata acum?

Eu vreau sa arat ,,profesionalitatea'' unora din Just do it,iau tu??

aratale :D dar pt a puta arata ceva trebuie sa demonstrezi ce stii adu dovezile ,cuvintele nu sunt nimic dovezile vb

unde sunt dovezile :D

ma inca nu stiti regurile cand afirmati ceva aduceti dovezi ca de nu sunt vb in vant

sau lasa ca vad ca pe forum nu mai circula nimeni au obosit oamenii de atatea razboaie pe joc si nu mai au chef si de forum
 

DeletedUser

Guest
Dovezile exista,dar nu vreau sa le pun aici.Exista doar pe forumul intern.

Btw,de ce nu mai joci pe gamma?
 

DeletedUser

Guest
aratale :D dar pt a puta arata ceva trebuie sa demonstrezi ce stii adu dovezile ,cuvintele nu sunt nimic dovezile vb

unde sunt dovezile :D

ma inca nu stiti regurile cand afirmati ceva aduceti dovezi ca de nu sunt vb in vant

sau lasa ca vad ca pe forum nu mai circula nimeni au obosit oamenii de atatea razboaie pe joc si nu mai au chef si de forum

Mie mia fost dor de tineee :X:X:X:X !!!!

Si circul pe forum , dar daca nimeni nu scoate o vorba , si stau ca mutii :))

P.S:De ce nu'mi raspunzi la PM ??
 

DeletedUser4080

Guest
Raducu niciodata sa nu zici niciodata,apropo ce mai faci dani,cum mai e..nu te bate vreun gand sa te intorci?
 

DeletedUser

Guest
sal

salutari gamma!! super lume si super jucatori!!!:pro:

incerc sa mai vad daca imi place dar acu pe ultima lume asa de la 0!!!
am observat ca pe varianta noua de joc , cel putin la lap-ul meu se incarca greu..e naspa cand e vorba de timpi si razboi!
 
Sus