The Black Pearl&co. vs. JUST DO IT.

DeletedUser4252

Guest
Da chiar sa schimbat ceva ii aveam pe TBP cu rosu pe harta,dupaia iam avut cu verde si acum cu maro vreau sa ii avem iar cu rosu :))
 

DeletedUser

Guest
deci am ajuns si eu ;)

aici sa terminat grepolisul pt mine si inca un punct pt black

infine pe aici voi mai sta sa vad daca apare versiunea 2.0 sa o iau de la capat :rolleyes:poate
 

DeletedUser4252

Guest
Mult noroc in continuare in real life dany si ne vedem pe 2.0 ;)
 

DeletedUser

Guest
unde sunteti ma fermierilor :rolleyes: ,?? ce ati patit toti de nu mai misca nici unul :cool:
 

DeletedUser

Guest
Asa mai , vino tu si readune veselia :)) , ca a fost plictiseala cat ai fost plecat :)):p
 

DeletedUser

Guest
hm...

cam plictiseala acum pe aici! dany vrei sa-i resurcitezi?:p
 

DeletedUser

Guest
Nu s'a terminat !!!

Dar au plecat cam cei mai buni jucatori ..

Momentan TBP are 3600k si JDI 2600k ..
 

DeletedUser4080

Guest
Mda:| asta este.Pacat ca a-ti renuntat baieti:(,nu e prima daca cand o zic...
 

DeletedUser4252

Guest
Mda asta e cum mai e raduku pe m54 ? tot bate vantu prin orasele alea fantoma ? :))
 

DeletedUser

Guest
adwet , sa'ti spun sincer da ..
Cam bate vantu pr orasele fantoma :))

Ce s'a cucerit de la -ET- au luat inapoi orase fantoma ..

Cipsyfcrb a inceput sa cucereasca orase fantoma , dar nu'mi bat capul cu el :))
 

DeletedUser4080

Guest
A fost cel mai frumos si placut razboi uneori am fost fericiti alteori tristi,cu moralul la pamant apoi am incercat sa ne ridicam incet,incet,incet si cu toate acestea am cunoscut oameni din timisoara,brasov,bihor,altii ce sunt la munca si traiesc in spania altii ce nu au stiut sa joace,prost crescuti,oameni de peste 50 de ani,care urasc scoala,care au uitat ca e doar un joc,foarte buni in viata reala si slabi in joc,psihologi,tineri-batrani!toti am incercat sa ne facem un nume si am reusit(this is world Gamma) si daca sunt sigur de un lucuru pe viata asta e faptul ca la 50-60 de ani cand am sa ies la pensie am sa le povestesc copiilor despre lumea si razboiul virtual dus impotriva unor necunoscuti ce mi-au devenit prieteni avandu-i aliati pe niste oameni la fel de necunoscuti ca dusmanii insa cu totii am devenit prieteni si poate intr-o zi o sa ne mai intalnim si sa continuam ceea ce nu trebuia sa se termine asa de repede.Chiar sunt mandru ca mi-am pierdut timpul pe grepolis!:rolleyes:;)
 

DeletedUser

Guest
new!

pai georgi daca apre o lume noua, hai acolo!(SW)(SW)(SW)(SW)
 

DeletedUser

Guest
kappa

cine intra si citeste si din JDI si din TBP peste 4 zile lumea kappa..hai sa ne organizam, am vorbit si cu oameni care sunt pe .com la englezi!! sa hotaram si directia:pro:
 

DeletedUser

Guest
draci :pro: fermieri ne vedem pe lumea care se va deschide si va avea versiunea 2.0 ,pacat ca acolo voi intra cu alt nume si cu alte idei ;)

si lasati-va de organizare ca nu merge pe servarile romanesti ,"romanii sunt prea de la tara" sa se puata avea incredere in jucatori

un sfat:incercati sa aveti onoare si jucati corect

eu ma bag pe 2.0 cu alt nume sa incerc sa imi dau seama inca odata de ce "taranii" joaca acest joc :p:p

un salut si ne vedem pe 2.0
 

DeletedUser4080

Guest
voi juca cu acelasi nick pe 2.0 ai dreptate indiferent de cata incredere ai prindre intr-un jucator si el in tine 99% o sa te tradeze cel putin cu gandul...
,,Traim in Romania si printre romani asta ne mananca tot jocul''

Alege-ti Sud-Vest care vreti in Just do It.
 
Sus