The Black Pearl&co. vs. JUST DO IT.

DeletedUser

Guest
deschidem topic nou pentru lauda de sine.lauda poate veni din partea oricui asa ca va asteptam pe toti sa postati pareri si realizari.va rog sa ramaneti la subiectul topicului si sa nu deviati.asteptam si prietenii din Knights si JUST sa posteze pe aici ca sa fie o imagine cat mai corecta asupra desfasurarii evenimentelor.pentru inceput punem intai topul aliantelor :

1 THE BLACK PEARL 17268689
2 JUST DO IT. 16042628
3 Knights of Honor 11410513

si conform statisticilor ultimelor 24 de ore avem un scor de 5-1 in favoarea noastra la colonizari.
 

DeletedUser

Guest
Desi nu mai joc pe Gamma (Delta mi-a mancat tot timpul de joc :|) sunt la curent cu evenimentele. In primul rand vreau sa felicit ambele parti combatante.
unicool, imi place cum ai abordat subiectul. Cand am inceput noi razboiul global pe Delta inamicii mai ceva ca au declarat victorie pe forumul extern, din prima zi, dupa 5 colonizari reusite :)))
 

DeletedUser

Guest
bv voua asta e de parca ar conta scoru :)))))


daca nu conteaza scorul atunci de ce se mai tine?ai si tu dreptatea ta madaline...scorul nu conteaza atat, dar e important ca in ultimele 24 de ore noi v-am luat 5 orase si voi noua doar 1.nu se puncteaza niciunde(nici macar la impresia artistica), dar parca e mai frumos asa....razboiul intre doua aliante este pe scor ca altfel nu reflecta exact ce se intampla acolo.e ca si cum noi am fi pe primul loc la puncte cucerind aliante mici de tot si voi pe 5, dar cucerind de la aliante mari si puternice.eu zic ca cel ce are oo sa atace jucatori mari si cu aliante tari in spate merita respect nu genul de simmeri ce abia asteapta sa mai renunte unul la joc ca sa mai poata cuceri un oras ori iau orase de 3000 de puncte si le ridica.mai treci si pe la grepostats sa mai vezi ce se intampla pe acolo.o sa observi asa : The Black Pearl 1481 colonizari, JUST DO IT. 1422 colonizari si Knights of Honor 578 colonizari(ei sunt mai noi pe server ca alianta).
@iokull.....asa e frumos si elegant.....
 

DeletedUser

Guest
vorbeam de scoru asta al tau cu 5-1 orase loate mi se pare o prostie..
 

DeletedUser

Guest
Tinel la voi se pune si wingu si restu :-?

adica?se pun toti...nu ai vazut ca e TBP&co.......desi tare e aiurea ca ar trebui sa bag doar aliantele ce participa activ la lupta(atac/aparare) si sa nu-i bag pe toti aici ca sunt multi care freaca mentosana si nu au treaba cu voi.zonele lor nu sunt populate de colegi de-ai vostri.tu cum stai madaline?ai refacut o parte din ce ai pierdut zilele trecute?cum domnule sa iti rupa nava colegii?:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
numi mai aduce si tu aminte:( mam certat cu jumate de alianta pentru treaba aia
 

DeletedUser

Guest
Eu nu pot participa la lupta:( Nu e nimeni de la voi langa mine.

Madaline,trimite niste fake-uri pe orasele mele,iar eu ma prefac speriat!
 

DeletedUser

Guest
numi mai aduce si tu aminte:( mam certat cu jumate de alianta pentru treaba aia

eu cred ca a facut-o intentionat.....eu in locul tau l-as ataca "din greseala" pe fiecare cucerire.....cum domnule cum?

on topic : aseara festival de atacuri Knights impotriva colegului cris kid.....intentia era sa-i bage nava pe 2 orase....rezultatul ?un fiasco total....i-am facut pilaf si aici tin sa mentionez numele grele participante la ofensiva :NosRa, chisleag, andrei-victor, aminoi, grigus(care are scuza pentru esec dar nu conteaza il bagam aici) si revin cu mai multe detalii mai tarziu cand numaram si mortii daca vreti.ce zici madaline?tin scorul si la numar de morti?:D:eek:
 

DeletedUser

Guest
Lasati mai,nici cu voi nu mi-e rusine ca sa zic asa...unicule spune-i la colegul tau tutankamon7 sa nu mai mai atace pe bonus de noapte ca nu ii iese...7 atacuri in total pe un oras,cu tot ce a avut saracutul,cred ca vrea sa imi bage si nava...nu are rost sa pun rapoarte...are meritul ca incerca...ca un amator ce-i drept,dar incearca...eu zic sa il tragi un pic de perciuni,ca si pe multi altii care contribuie activ la defaimarea voastra...sper ca nu am fost prea dur...


P.S. Rectific.Eu vreau asemenea atacuri,sunt cam sadic recunosc...dar vreau puncte de cultura multe multe.... :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu nu pot participa la lupta:( Nu e nimeni de la voi langa mine.

Madaline,trimite niste fake-uri pe orasele mele,iar eu ma prefac speriat!




trimitemi tu mie niste dastea
ahahahac.png
da mai multe sa ma speri;)
 

DeletedUser

Guest
Ii trimiteam si lui danyford din astea...ce face omu din plictiseala:))

Ia uita-te la mine pe grepostats,am luat ultimele orase de la dusmani,au ba?
 

DeletedUser

Guest
Ii trimiteam si lui danyford din astea...ce face omu din plictiseala:))

Ia uita-te la mine pe grepostats,am luat ultimele orase de la dusmani,au ba?

Bine ai venit intr-un club select,ca sa zic asa... :)) sunteti cativa jucatori consacrati acolo care aveti asemenea "atacuri nimicitoare"...nu dau nume.
Felicitari pentru orase,macar ceva trebuia sa iasa bine,nu?!Nu le modifica prea tare totusi...

P.S. Cand te mai plictisesti,trimite-mi si mie atacuri de genu' ,nu ma supar promit !
 

DeletedUser

Guest
N0problems facem un meci de cs ?:))) daca castig imi dai un oras daca castigi iti dau eu tie
 

DeletedUser

Guest
@bugsy....ce sa-i faci maestre....mai sunt si oameni care acum invata, dar sunt si care au meritul ca incearca.o sa pun eu rapoartele de ieri ale maretilor tai noi colegi sa vezi ce atacuri de pici de pe scaun.pe grigus il inteleg ca a patit acelasi lucru ca si mine cand l-am atacat pe el....la tradat serverul si mobilul si ia intrat sprijinul inaintea navei.asta e riscul cand incerci sa le bagi la secunda atacurile.
apropo....ce a facut mai danyford de si-a luato de la an0n1m?ia bagat nava fara sa fie ajutat de alianta......of of.:D:D
 
Sus