Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser15344

Guest
si dobitocule vezi ca nu pe sweet am cerut o de nevasta ca doamne feri e femeie maritata si nici nu as vrea o de sotie :))) .
sti tu ceva dar nu sti bine :)))
 

DeletedUser16214

Guest
eu ma plang de fake???? =))))))))) doar spun ca imi sunt patetice persoanele care dau fake . pe mine nu ma deranjeaza fakeurile

7bal cu tine nu se poate vorbi esti o persoana neducata nu stii ce e ala bun simt
1 la mana
m-ai acuzat ca, nu v-am atacat si ai incercat sa faci pe mistocaru ca am atacat ieri sa sparg niste trupe
0dHMcrxWtAz.png

n3wV5QfUdnV.png

5O8W8iihI0q.png

2. incerci sa te scoti ca, eram prea ne important , si de aia nu ati facut actiune pe mine cand erau cei din grepo , iti raspund eu de ce pentru ca stiai ca nu iti permiti sa pierzi trupe aiurea si era clar ca nu luati orase ca o alianta mica cum era grepoalstar si alianta lui trafikk va tinea sub presiune.
3. Ai spus ca, nimeni nu a avut atac in zona aia , aici ai dreptate , nu mi-am mai permis sa, atac pentru ca m-am pus pe defensiva , orase va cuceream cate voiam doar ca, nu am vrut sa va iau orase pentru ca, Nu aveam cum sa le tin
si asa am avut destule acolo 17 orase
5 lunii de zile v-a trebuit sa imi luati orasele dar ai uitat ca eu cand am intrat la grepo i-am luat orasele alea 3 la valy care e un jucator foarte activ si cu experienta la qmaster , etc???
uita-te cat rosu este imprejur
crezi ca as avea vro sansa sa tin orasele alea acolo?????
DF3o5v593dV.jpg
doar stii ca eu joc singur SINGLE PLAYER farm wile Eu in alta alianta inafara De CAINII INFERNULUI nu ma pot acomoda
4. Faci acuzati aiurea Cand am intrat eu in wild fang? Eu veac no sa joc in wild fang pentru ca am vazut la inceput ce oameni fara caracter sunt in conducerea aliantei . Esti un pedofil tampit ?cum iti permiti sa imi spui ca imi **** copii in gura ? si imi iei nevasta in **** etc =)) pentru simplu fapt ca ti-am dat un fulger =))) cum sa reactionezi asa ?
iti sugerez ceva mai iesi pe afara cauta-ti o pasiune si cand spun pasiune nu confunda viciu adica grepolis ma refer plimba-te fa un sport ceva oxigeneazati creieru am inteles ca ai ceruto in casatorie pe sweet girl oferai mai multa atentie poate incetu cu incetu iti schimba mentalitatea asta de copil copac iti cunosc destul de bine caracteru si eu am fost ca tine si prost la gura dar eu am o scuza am avut 17 18 nu ca tine in jur de 27 ani si pot sa spun ca mi-am mai revenit si am invatat ce inseamna sa respecti persoanele din jurul tau si incerc sa, nu ma cobor la nivelul persoanelor cu un caracter ca al tau Dar cate o data pur si simplu mi se face sila imi e rusine mie de tine
smiley_emoticons_auslachen2.gif
.. si pe langa asta ma acuzi ca am dezertat din wild :)))???
eu am intrat in new world order Nu in wild fang pana ai intrat in alianta new world order ai schimbat numele in wild fang 5 ai dat afara 15 20 membri inclusiv pe mine , si ai iesit din alianta. e dreptu meu sa joc unde vreau , cand sa lasat intemeietoru aliantei pentru care am intrat respectiv Ceferistu si te-a adus comandant la noi in alianta eu nu am fost de acord si am iesit e dreptul meu eu am intrat in new world order ci nu wild fang ,
Imbunatateste-mi memoria, te rog și am acceptat?
Sa nu mor planta :)))
 

DeletedUser16406

Guest
sweet e maritata, deci cel mai sigur a cerut-o pe mihaela7676 de sotie.. vine si intrebarea de la mine pt Iuli, a acceptat mihaela si cand e nunta ?
 

DeletedUser8148

Guest
bai lake flausat dc nu recunosti
ca ti am luat copii familia tot in pla la vro saptamana dupa ce imi dadeai zilnic cate 2 fulgere si cutremur si de ce nu spui ma lake
dc ai inceput sa imi dai fulgere pt ca mi am permis sa iti iau dreptul la ascuns si lake intreaba l pe cefe si pe toti la primul fulger cutremur am luat o sub forma de gluma a doaua si a 3 zi ti am spus sa o termini cu fulgerele eram colegi fmm de lake cum sa nu iti iau morti si tot ce ai tu mai scump cand nu termini dc nu recunosti fmm in gura ca ai fost spionul grepo si cand ai ramas fara ascuns nu ti a mai comvenit .
si lake ai pierdut orase si cat ai fost in grepo in fata wild sau vrei sa iti dau peste bot cu statisticile .

ti-am dat fulgere ca mi-ai bagat colegu la interne
ce drept mi-ai luat tu ma =)))?????
ce spion am fost la grepo ???? stii tu ceva cum am confundat si eu pe sweet cu mihaela
eu unu am spus la grepo unde sa atace la orasele lui alex cand l-ai bagat la interne
si orasele alea 2 le-am pierdut in grepo cand ai aflat de la aog ca am fost pe drum 2 zile ca doar asa puteti ataca voi cand vede-ti ca omu are probleme pe internet ai tupeu nu gluma sunt curios daca in viata reala ai avea la fel tupeu =))) cred ca ai tremura ca o .... vai capu tau de copil
 

DeletedUser15344

Guest
Bai lake normal ca l am bagat la interne cand ala era inactiv de 3 zile pe granita jucatorul vieti si cred ca aveam tot dreptul sa bag sa scot la interne doar eram lider .
Lake sunt pe pla mea si in real si in virtual iti mai trebuie inca 2 vieti sa faci ce am facut eu si ce am realizat eu pana la 26 ani .
Ba esti cel mai perda jucator posibil pe asediu la ultimile nave ce scuze ai mai avut de ti ai luat noua nave ?? si a doua zi de dimineata ti a mai bagat una frana 66 , esti o petarda de jucator care nici cu ziduri nu face fata de la un cap la altul ai jucat cu ziduri si pe insula complet albastra si tu te numesti jucator ma ??
cand imi mai raspunzi la cea ce scriu sa mi te adresezi ' maestre ' ca sa te mai bag in seama.
 

DeletedUser8148

Guest
Bai lake normal ca l am bagat la interne cand ala era inactiv de 3 zile pe granita jucatorul vieti si cred ca aveam tot dreptul sa bag sa scot la interne doar eram lider .
Lake sunt pe pla mea si in real si in virtual iti mai trebuie inca 2 vieti sa faci ce am facut eu si ce am realizat eu pana la 26 ani .
Ba esti cel mai perda jucator posibil pe asediu la ultimile nave ce scuze ai mai avut de ti ai luat noua nave ?? si a doua zi de dimineata ti a mai bagat una frana 66 , esti o petarda de jucator care nici cu ziduri nu face fata de la un cap la altul ai jucat cu ziduri si pe insula complet albastra si tu te numesti jucator ma ??
cand imi mai raspunzi la cea ce scriu sa mi te adresezi ' maestre ' ca sa te mai bag in seama.
ai uitat sa precizezi ca ati atacat o alianta intreaga si eu m-am aparat singur partial
si am sa iti spun cum doresti TROMPETA =))
 

DeletedUser8148

Guest
apropo in viata virtuala ai realizat fix un cacat , si in viata reala nu cred ca ai realizat mare lucru daca esti toata ziua pe pc deci nu dau 2 bani pe ce ai realizat tu :)) si in acelas timp nu stii ce am realizat eu
 

DeletedUser15344

Guest
daca castig cu Wild si lumea asta deja e a 5 lume castigata de mn :))
tot timpul sunt top 10 plus sunt uni din lideri Wild :)
Deci realizeaza si tu ce am realizat eu in virtual .
Sa vorbim despre real ti a dat prin capul ala ca poate lucrez in fata unui calculator ??
si am un salariu de aproximativ 2k euro pe luna eu zic ca e bine :)))
 

DeletedUser8148

Guest
lol deci serios 2000 euro ti se pare un salar bine adica in sensu ca, ai spus ca ai realizat ceva in viata , daca iti fac screen la bani care imi intra pe luna in cont si tot mi se pare putin si tu spui ca ai realizat ceva cu 2000 euro :))
eu am un salar foarte bun si ok si pot sa o spun ca nu am realizat nimica, pentru ca, nu bani te face sa realizez ceva in viata ci, prietenia , familia , si copii cu o educatie buna sunt cea mai mare realizare cel putin din punctul meu de vedere
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
iesi ca esti prost ,nici 26 ani nu am noob , tu imi spui de realizari pe plan familial, esti prost , tu imi spui de copii si familie ,dupa tine si copii aia de 15 ani care deja au copii au realizat cv esti dobitoc mare . cu prietenii ,prietenii vin si pleaca adevarati ai 2-3 toata viata si sti cand iti dai seama care iti este prieten cand dar de greu .
4stai jos .
hai sa vb ce aveai tu realizat pana la 26 ani si cw am eu la 26 ani hai sa discutam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8148

Guest
eu unu am 25 ani am o sotie si am o mica garsoniera in Romania Hunedoara un copil care va veni , am un apartament cu 2 camere republica Ceha o meserie care o sa ma ajute sa intretin familia toate facute de la 18 ani muncind pentru un salar de 1000 lei in romania si dupa 2500E in cehia si 6500E in Bruxel si luna vitoare daca imi primesc viza pentru USA chicago va depinde cate proiecte voi avea , dar cum am mai spus eu ma axez pe plan familiar

e ultimul mesaj care il postez pe forum esti prea incult la tine totul se rezuma pe plan financiar ,
apropo
daca tu la 26 ani nu te gandesti la niste realizari pe plan familiar poate pe la 40 ti se pare mai ok ,,, cand o sa ai 60 de ani iti vezi si tu copii la 20 ani
 

DeletedUser15344

Guest
Bravo sa te bucuri de familie si tot ce ai
, tot 25 am si eu tocmai in iulie fac 26 .
Ma cunosti tu , sti dc nu am inca sotie si copil inca, jet ca esti prost.
Am timp de toate astea pana la 40 ani.
sa am sanatate ca le fac eu cu timpul sunt multumit de ce am realizat pana acum.
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
generatii gemene dar suflete vitrege, sunetistul este un coleg si jucator bun, pe tine nu te cunosc dar nu poti fi mai prejos, cearta dureaza de prea multa vreme pe acest topic si forum, credeti ca s-ar putea face ceva in privinta asta? de dragul sarbatorii care va veni macar :)
 
Sus