Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

stamatecostica

Membru activ
Alianta A.O.G ar trebui sa isi schimbe numele in alianta zidarilor
smiley_emoticons_lol.gif
. Va e fica sa jucati cu zid zero ?
 

DeletedUser15344

Guest
tMYJD19.jpg


Costica , te a asediat drogatu ' baaaa :)

pC2bdss.png
 
Ultima editare de un moderator:

Gymus

Membru activ
Poveste merge mai departe.. ati terminat scandalul cu Grepo si Method si acum incepeti cu noi.. Visca Fake.
 

DeletedUser15344

Guest
nu inteleg o chestie eu
dc aici va legati ca o alianta intreaga rupe un jucator timp de 1zi 2 3 5 o luna in atacuri si aceasi strategie daca nu ma insel o faceau pe revolta Clanul luau un jucator si il bubuiau 24-48 ore si era o mandrie era o actiune la nivel de alianta , Wild ca face acelasi lucru ataca un jucator mai multe zile ii da nave joaca murdar terorizeaza jucatori ii face sa se lase ... ba ma lasati .
 

DeletedUser15344

Guest
nicol10 , te rog intreaba-l pe vand-sunete , cate nave are luate in momentul de fata .
 

DeletedUser16406

Guest
Doresc sa trasmit jucatorilor celor ce da fake-uri, cat si liderilor care nu ii tin in frau ca nu este un joc curat , din contra este un joc MURDAR.
Un jucator adevarat baga nava fara atacuri fake, un jucator slab baga nava pe langa sau printre atacuri fake.
Acum 1-2 zile am primit fake-uri de la stimabilul Shev, i-am scris stimabilului 7bal sa il inisteasca, si el imi raspunde ca sunt putine fake-uri.. si erau in jur de 60, asta nu e raspuns de lider.

4cb3bf2d3a

7c9cc0aa82
 

DeletedUser8148

Guest
lol ce patetic poate fi 7bal =))))))))))))))) ce fericit e ca, a dat 4 aliante dupa vro 4 5 luni au reusit sa ieie si ei orasele de acolo =)) imi esti pur si simplu patetic =))))
 

DeletedUser15344

Guest
vand- sunete ba pateticule erai prea ne important sa te bagam in seama de 4-5 nimeni nu a avut un atac de la tine a ba da a fost ieri unul pe kop 50 transportoare incarcate fara macar o usoara langa :)))) te a facut cu o birema ba jucatorule :))))))
cum ai ridicat un pic glasul cum te a sarit Wild din 9 orase :))))

Gucci nu te mai plange atat normal ca mi se rupe daca esti tinut in fake uri s.a na de asta nu mai pot eu dormi noaptea ca incerca Shev sa iti dea lag pe nava ....
si da sunt putine trafikkk a avut 15.000 fake uri de nu mai putea sa intre in centralizator si tu te plangi la 60 :))))) .
 

DeletedUser16406

Guest
Trafikkk nu a avut 15mii fakr odata.
A avut pe rand,si merita daca joaca cu boot cum ai afirmat chiar tu.
 

DeletedUser8148

Guest
vand- sunete ba pateticule erai prea ne important sa te bagam in seama de 4-5 nimeni nu a avut un atac de la tine a ba da a fost ieri unul pe kop 50 transportoare incarcate fara macar o usoara langa :)))) te a facut cu o birema ba jucatorule :))))))
cum ai ridicat un pic glasul cum te a sarit Wild din 9 orase :))))

Gucci nu te mai plange atat normal ca mi se rupe daca esti tinut in fake uri s.a na de asta nu mai pot eu dormi noaptea ca incerca Shev sa iti dea lag pe nava ....
si da sunt putine trafikkk a avut 15.000 fake uri de nu mai putea sa intre in centralizator si tu te plangi la 60 :))))) .
eu ma plang de fake???? =))))))))) doar spun ca imi sunt patetice persoanele care dau fake . pe mine nu ma deranjeaza fakeurile

7bal cu tine nu se poate vorbi esti o persoana neducata nu stii ce e ala bun simt
1 la mana
m-ai acuzat ca, nu v-am atacat si ai incercat sa faci pe mistocaru ca am atacat ieri sa sparg niste trupe
0dHMcrxWtAz.png

n3wV5QfUdnV.png

5O8W8iihI0q.png

2. incerci sa te scoti ca, eram prea ne important , si de aia nu ati facut actiune pe mine cand erau cei din grepo , iti raspund eu de ce pentru ca stiai ca nu iti permiti sa pierzi trupe aiurea si era clar ca nu luati orase ca o alianta mica cum era grepoalstar si alianta lui trafikk va tinea sub presiune.
3. Ai spus ca, nimeni nu a avut atac in zona aia , aici ai dreptate , nu mi-am mai permis sa, atac pentru ca m-am pus pe defensiva , orase va cuceream cate voiam doar ca, nu am vrut sa va iau orase pentru ca, Nu aveam cum sa le tin
si asa am avut destule acolo 17 orase
5 lunii de zile v-a trebuit sa imi luati orasele dar ai uitat ca eu cand am intrat la grepo i-am luat orasele alea 3 la valy care e un jucator foarte activ si cu experienta la qmaster , etc???
uita-te cat rosu este imprejur
crezi ca as avea vro sansa sa tin orasele alea acolo?????
DF3o5v593dV.jpg
doar stii ca eu joc singur SINGLE PLAYER farm wile Eu in alta alianta inafara De CAINII INFERNULUI nu ma pot acomoda
4. Faci acuzati aiurea Cand am intrat eu in wild fang? Eu veac no sa joc in wild fang pentru ca am vazut la inceput ce oameni fara caracter sunt in conducerea aliantei . Esti un pedofil tampit ?cum iti permiti sa imi spui ca imi **** copii in gura ? si imi iei nevasta in **** etc =)) pentru simplu fapt ca ti-am dat un fulger =))) cum sa reactionezi asa ?
iti sugerez ceva mai iesi pe afara cauta-ti o pasiune si cand spun pasiune nu confunda viciu adica grepolis ma refer plimba-te fa un sport ceva oxigeneazati creieru am inteles ca ai ceruto in casatorie pe sweet girl oferai mai multa atentie poate incetu cu incetu iti schimba mentalitatea asta de copil copac iti cunosc destul de bine caracteru si eu am fost ca tine si prost la gura dar eu am o scuza am avut 17 18 nu ca tine in jur de 27 ani si pot sa spun ca mi-am mai revenit si am invatat ce inseamna sa respecti persoanele din jurul tau si incerc sa, nu ma cobor la nivelul persoanelor cu un caracter ca al tau Dar cate o data pur si simplu mi se face sila imi e rusine mie de tine
smiley_emoticons_auslachen2.gif
.. si pe langa asta ma acuzi ca am dezertat din wild :)))???
eu am intrat in new world order Nu in wild fang pana ai intrat in alianta new world order ai schimbat numele in wild fang 5 ai dat afara 15 20 membri inclusiv pe mine , si ai iesit din alianta. e dreptu meu sa joc unde vreau , cand sa lasat intemeietoru aliantei pentru care am intrat respectiv Ceferistu si te-a adus comandant la noi in alianta eu nu am fost de acord si am iesit e dreptul meu eu am intrat in new world order ci nu wild fang ,
 

stamatecostica

Membru activ
Mai pune și tu mai multe virgule și câte un punct pe acolo :p.Nici eu nu sunt de acord cu fake,singurul jucător pe care am dat fake e trafikk,și asa fiindcă se credea prea zeu :))):cool:
 

DeletedUser16297

Guest
unde mi ai luat trei orase tu ma ?????



eu ma plang de fake???? =))))))))) doar spun ca imi sunt patetice persoanele care dau fake . pe mine nu ma deranjeaza fakeurile

7bal cu tine nu se poate vorbi esti o persoana neducata nu stii ce e ala bun simt
1 la mana
m-ai acuzat ca, nu v-am atacat si ai incercat sa faci pe mistocaru ca am atacat ieri sa sparg niste trupe
0dHMcrxWtAz.png

n3wV5QfUdnV.png

5O8W8iihI0q.png

2. incerci sa te scoti ca, eram prea ne important , si de aia nu ati facut actiune pe mine cand erau cei din grepo , iti raspund eu de ce pentru ca stiai ca nu iti permiti sa pierzi trupe aiurea si era clar ca nu luati orase ca o alianta mica cum era grepoalstar si alianta lui trafikk va tinea sub presiune.
3. Ai spus ca, nimeni nu a avut atac in zona aia , aici ai dreptate , nu mi-am mai permis sa, atac pentru ca m-am pus pe defensiva , orase va cuceream cate voiam doar ca, nu am vrut sa va iau orase pentru ca, Nu aveam cum sa le tin
si asa am avut destule acolo 17 orase
5 lunii de zile v-a trebuit sa imi luati orasele dar ai uitat ca eu cand am intrat la grepo i-am luat orasele alea 3 la valy care e un jucator foarte activ si cu experienta la qmaster , etc???
uita-te cat rosu este imprejur
crezi ca as avea vro sansa sa tin orasele alea acolo?????
DF3o5v593dV.jpg
doar stii ca eu joc singur SINGLE PLAYER farm wile Eu in alta alianta inafara De CAINII INFERNULUI nu ma pot acomoda
4. Faci acuzati aiurea Cand am intrat eu in wild fang? Eu veac no sa joc in wild fang pentru ca am vazut la inceput ce oameni fara caracter sunt in conducerea aliantei . Esti un pedofil tampit ?cum iti permiti sa imi spui ca imi **** copii in gura ? si imi iei nevasta in **** etc =)) pentru simplu fapt ca ti-am dat un fulger =))) cum sa reactionezi asa ?
iti sugerez ceva mai iesi pe afara cauta-ti o pasiune si cand spun pasiune nu confunda viciu adica grepolis ma refer plimba-te fa un sport ceva oxigeneazati creieru am inteles ca ai ceruto in casatorie pe sweet girl oferai mai multa atentie poate incetu cu incetu iti schimba mentalitatea asta de copil copac iti cunosc destul de bine caracteru si eu am fost ca tine si prost la gura dar eu am o scuza am avut 17 18 nu ca tine in jur de 27 ani si pot sa spun ca mi-am mai revenit si am invatat ce inseamna sa respecti persoanele din jurul tau si incerc sa, nu ma cobor la nivelul persoanelor cu un caracter ca al tau Dar cate o data pur si simplu mi se face sila imi e rusine mie de tine
smiley_emoticons_auslachen2.gif
.. si pe langa asta ma acuzi ca am dezertat din wild :)))???
eu am intrat in new world order Nu in wild fang pana ai intrat in alianta new world order ai schimbat numele in wild fang 5 ai dat afara 15 20 membri inclusiv pe mine , si ai iesit din alianta. e dreptu meu sa joc unde vreau , cand sa lasat intemeietoru aliantei pentru care am intrat respectiv Ceferistu si te-a adus comandant la noi in alianta eu nu am fost de acord si am iesit e dreptul meu eu am intrat in new world order ci nu wild fang ,
 

DeletedUser15344

Guest
bai lake flausat dc nu recunosti
ca ti am luat copii familia tot in pla la vro saptamana dupa ce imi dadeai zilnic cate 2 fulgere si cutremur si de ce nu spui ma lake
dc ai inceput sa imi dai fulgere pt ca mi am permis sa iti iau dreptul la ascuns si lake intreaba l pe cefe si pe toti la primul fulger cutremur am luat o sub forma de gluma a doaua si a 3 zi ti am spus sa o termini cu fulgerele eram colegi fmm de lake cum sa nu iti iau morti si tot ce ai tu mai scump cand nu termini dc nu recunosti fmm in gura ca ai fost spionul grepo si cand ai ramas fara ascuns nu ti a mai comvenit .
si lake ai pierdut orase si cat ai fost in grepo in fata wild sau vrei sa iti dau peste bot cu statisticile .
 
Sus