Spam

DeletedUser12202

Guest
Dragilor,este lumea Delphi aici !Lasati Chi si intrigile de acolo.Casigastorul incontestabil pe Chi(nu conteaza coronita),este Die hard (ca au patit ce au patit,nu sunt primii,nici ultimii,cozi de topor sunt si vor fi),dar toti care au jucat acolo de la inceputuri,ar trebui in sinea lor sa recunoasca adevarul.Sunt adevaratii castigatori ai lumii.Peste un timp,in statistici,vor fi castigatorii lumii cei cu coronita.Cei care au fost acolo,stiu.Am fost adversar cu DH,asta nu ma opreste sa fiu realista,nu ma opreste sa-i respect si sa le recunosc calitatile.
Si as vrea ca acest comentariu sa fie ultimul aici vizavi de alte lumi.Mi-as dori sa puteti,pe fiecare lume sa o luati de la 0,fara istoriile vechi in minte.Fiecare lume are istoricul ei.Nu aduceti fantome pe lumea asta,este destul de...fantomatica si asa :).

- - - Actualizat - - -

si cel care isi denumeste orasele: Gabriela, Selena, Adriana, Elena, etc, ce poate insemna? :)

Sa fie....harem :)?
 

DeletedUser

Guest
Operatorul relatii cu clienti (furnizor de internet) face niste verificari cu clientul Ion.
Operatorul: bun, si acum haideti sa inchidem toate ferestrele si sa incercam din nou
...liniste...apoi zdrang, bang, zdup...
Clientul (Ion): gata, am inchise toate ferestrele, a mai ramas doar un gemulet de la balcon la care nu ajung. Sper sa nu ma afecteze
Operatorul: ....


smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Stiam ca vei posta continuarea... de asta am lasat ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Gluma tampita si fara logica,parerea mea.

- - - Actualizat - - -

In alta ordine de idei,ce mai faceti :)?
Eu,avand un picut de timp ,citeam forumul,la fel de fel de subiecte,relax intr-un cuvant.Mai rad,ma mai minunez,mai sunt nedumerita(de intrebarile fara raspuns).Ma uit si la lumea pe care joc,Delphi.Ma uit la aliante si ma intreb de ce orcine poate folosi un nume consacrat pe Grepo_Oare,vizavi de asta,nu se poate face nimic ???Am intalnit situatia pe multe lumi,mie mi s-a parut absurda.Oricine poate folosi orice nume de alianta consacrata vrea.Vi se pare ok ??? Sunt aliante care la un moment dat au fost ALIANTE,au facut istorie pe Grepo.Acum,aliante cu nume similar,sunt....caricaturi.nu credeti ca ar trebui,vizavi de numele aliantei,anumite reguli ?
Ma gandesc eu,nu stiu cu ce :),dar mi-ar place sa va aud parerea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14535

Guest
A plecat rebelu cu ion in luna de miere?
smiley_emoticons_lol.gif

stie cineva locatia si durata sejurului?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser14535

Guest
La cat de mare e dragostea dintre ei, caracalul e pistol cu apa
are rebelu o locatie surpriza pentru el, sa vezi ce cumincior o sa fie ion la intoarcere
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser14317

Guest
La cat de mare e dragostea dintre ei, caracalul e pistol cu apa
are rebelu o locatie surpriza pentru el, sa vezi ce cumincior o sa fie ion la intoarcere
smiley_emoticons_lol.gif

Caracal o specie de felină din tinutul arid al Africii. Sper să nu se fi dus acolo :D,:D
 

DeletedUser15256

Guest
1.noob esti tu ...ce-ti pasa tie ce nume isi pune el?
2.ce drq te bagi si tu in seama? tu mereu fortezi joia?[bagarea in seama]
3.vezi-ti de treaba ta...nu te mai baga in treaba altuia ca deja esti enervant....tu zici ca rebelu mereu se baga in seama dar defapt tu o faci....ori nu ai avut prieteni si nici nu ai...ori esti obsedat de el sau gelos/invidios
 
Sus