Spam

DeletedUser

Guest
Te crezi
alejaja.gif


Eu v-am demonstrat de mii de ori... nu mai am ce sa demostrez, daca iti raspund si la asta mai vi cu alte intrebari ... si nu-s wikipedia sau cine stie cine ca sa ma iei tu mereu la teste sa vezi daca stiu, inteles ?
Olimpic la istorie ?
smiley_emoticons_lol.gif
Tu mai incolo de primul grad de rudenie nu mai stii nimic legat de istorie
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser

Guest
Tobytza, de ce esti rau? acuma il faci pe dl. Personalitate sa caute raspunsul si sa deranjeze 9 aliante pentru intrebarea ta! deci, te rog frumos, e sambata seara! si ce daca nu stie? doar e o medalie, ce conteaza cine e pe ea? tot asa ii puteau da orice personaj pe medalie, ca tot aia era, pentru el:))
 

DeletedUser15210

Guest
te ascunzi in spatele emoticoanelor, ca de fiecare data
eu, iti promit, in fata tuturor, ca nu iti mai pun alta intrebare de cultura generala, daca imi raspunzi la intrebarea : CE PERSONALITATE ISTORICA ESTE PE MEDALIA TA?

- - - Actualizat - - -

Tobytza, de ce esti rau? acuma il faci pe dl. Personalitate sa caute raspunsul si sa deranjeze 9 aliante pentru intrebarea ta! deci, te rog frumos, e sambata seara! si ce daca nu stie? doar e o medalie, ce conteaza cine e pe ea? tot asa ii puteau da orice personaj pe medalie, ca tot aia era, pentru el:))

imi si imaginez cum intreaba el 400 de playeri, cine e pe medalia lui :D)))))
face pe omul cult, dar ii demonstrez cu o intrebare foarte simpla, ca nu e :p
 

DeletedUser

Guest
Ce promiti ma ? Ca vi cu alte conturi si iara faci pe ... ai avut deja 3 conturi ion, acuma asta... termina ca devi deja super noobul al acestui joc
smiley_emoticons_auslachen2.gif


@arkan: Parca aveai probleme cu reumatismul si mergeai la bai
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15210

Guest
aveti dovada, da?
nu stie sa raspunda la o intebare la care imi poate da raspunsul, un elev de clasa a 5a !!!!!!!
 

DeletedUser13911

Guest
Esti jucator bun,cu state vechi pe Grepo.Pe Chi ai vegetat,ai observat,nu te-ai implicat (ai fost castig sau pierdere pt.alianta,asta stii tu,stiu eu -eu,ma stii ca nu ma caracterizeaza diplomatia,te consider mai periculos ca tradatorii-ai comentat,nu te-ai implicat :( .In Lupi,tu ai fost MIZERIE !!!invata sa vorbesti si sa discerni ce spui,esti ...persoana cu...pretentii,cultura nu este substituent pt.caracter !Acum am realizat ca doar pretentiile sunt de tine !Concluzie :eu am fost mizerie din pct.tau de vedere,colegii la fel !Tu...puritanul de pe Grepo .De ce te-ai injosit sa joci langa noi ???Nu de alta,dar cand te bagi in mocirla te mananca porcii !)aSunt fericita ca nu ma pot compara cu tine !Sa-ti fie rusine !Apropo,nu au fost pusti lideri pana nu au inceput minunilel, si ai avut acelasi mod de a juca).Ca tine multi.Nu ai ajutat cu stiinta ta,deloc si asteptam sa ma ajuti,sa ajuti,alianta sunt toti.Ai fost...decor :(.E usor sa stai in fotoliu si sa comentezi,e cel mai usor ).
Radeti si faceti bascalie uitand cum ati inceput,cum au fost lumile de inceput,uitand ca unii pun un pic (cel putin un pic) de suflet.
Si analiza gramaticala a textului unui jucator - esti bun in meseria ta,crezi ca doar tu ai observat discrepanta,nu-ti da dreptul sa-i iei in sututuri (daca era la propriu copilul meu,doamne ce auzeati si-mi spuneati si saru'mana)!Va luati toti de el,dar nu vedeti nici unul sinceritatea lui,revolta lui fata de magarii.Vedeti efectul,nu cauza.E drept,Grepo a ajuns un joc de care e bine sa fugi.
Are muti cont.A declarat,este sincer.Cati din voi aveti multiconturi ???Cati din voi,din interes pt.alianta,ati preluat conturi abandonate de jucatori (enumar eu,doar cate stiu,daca voi,in eu-l vostru nu recunoasteti ?) ???A,asta nu este multi cont ???Dar ce este ???
Si spuneti-mi si mie,copii de unde invata sa joace...murdar ???Cine da expemplu de....cum se joaca la superlativ ???Cine ii invata ???
Cati sunt atat de curati ca-si pot permite sa arunce cu pietre ???Cati sunt atat de corecti incat nu fac aliante,pacte,academii,ca sa aiba ce rupe si cucerii ?Am trait prea multe pe Grepo,am vazut si am invatat si ce nu voiam sa stiu sau sa invat.
Stau pe joc pt.a vorbi cu prietenii,atat.In rest ???A fost candva Grepo ....

Apropo,am mai intrebat,poate ma lumineaza careva : game over in fata numelui aliantei este o noua moda ???
Daca il pun si eu sunt in ...trend :)?
Care Game over se bate cu care Game over ???
Cat va trebuit(stiti voi care) sa faceti porcaria asta ???V-a fost rusine cu numele aliantelor ???Va bagati adversarii in ceata cand vad Game over peste tot ???Eu,la vremea mea,am invatat franceza si rusa.Dar stiu ca game over inseamana finalul jocului,jocul s-a sfarsit.Daca sunteti,cei mari,game over,ce mai cautati aici ???Pt.voi jocul s-a terminat !

- - - Actualizat - - -



A vorbit 123proba ca e si el ... :).Lasati-o...moarta!Stiu si mi-e suficient ca stiti si voi,atat.Visez,sunt o visatoare,ca multiconturile se vor bloca automat,ca sunt destui supercompetenti in progaramari,etc.etc.incat sa creeze un mic programel care sa fluiere si sa suiere cand e cazul (neinfluientat de...vreme ).Trebuie doar interes.Are cineva ???Garantat nu.

- - - Actualizat - - -



Pe Delphi sunt toti(mai marii)cu Game over ca sufix :))).Super lume !!!
Auzi,ti-e nu iti e putin asa jena sa tot ma faci in toate felurile?Ca si aspect ,te pasuiesc pentru ca esti o Ea ,doar atat!Eu am fost o mizerie ...? Domnita,.....uite cum sta treaba....eu nu am fost niciodata sanctionat ca si jucator,nu am folosit multicont sau ce doresti tu,IAR,cand am spus mizerie,m-am referit la lumea in sine,NU la tine.Citeste in limba romana si nu mai bate campii cu oratoria!Am spus lideri ananasi...da,INSA,tu NU ai fost lider,ai fost INTEMEIETOR.Sesizezi diferenta?Daca nu,iti mai spun odata,doar doar scap de porcismele pe care mi le atribui in mod gratuit!
PS; Simona ,deci..am o intrebare....ai jucat cumva lumea Rho?Am eu un presentiment,sper sa nu fii aceeasi persona.M-as sufoca!
DAca ai sesizaty si tu diferenta ...aia de la Toby..nu ma mai contrazice in mod gratuit in unele aspecte.Mi-e imi plac persoanele cu coloana vertebrala.
Cu stima.
Bubulica,Tatal lor,lmpressum.lgor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce promiti ma ? Ca vi cu alte conturi si iara faci pe ... ai avut deja 3 conturi ion, acuma asta... termina ca devi deja super noobul al acestui joc
smiley_emoticons_auslachen2.gif


@arkan: Parca aveai probleme cu reumatismul si mergeai la bai
smiley_emoticons_lol.gif

gata, nu mai intru. in 10 minute ajunge trenu. sa fiti cuminti!
sincer, radem si glumim!
 

DeletedUser15210

Guest
hai rusuleeee !!! cine e pe medalie??? ca tot faci pe destepul pe aici X(
 

DeletedUser

Guest
E cineva
smiley_emoticons_auslachen2.gif

De ce ti-as raspunde eu la intrebarile tale de "cultura generala"
smiley_emoticons_lol.gif

Te simti mai destept daca iti zic cine e ?
Lasa ca la rus ii zic eu cine ii pe medalie... stai tu calm B-)
 

DeletedUser12202

Guest
Rebele,respecata Dk si daca esti noob vizavi de ei !Pe Iota EI au facut istorie,nu cei care au castigat lumea !
Taci si rezuma-te la ce stii.
 

DeletedUser

Guest
tu esti prea incult ca sa stii ... ne-ai dovedit-o ...

Cui ma ? Sa vad dovezi
smiley_emoticons_lol.gif

Incerci sa ma provoci si nu stii cum ? Iti zic eu ca nu-ti iese.
Pentru linistea ta sufleteasca iti zic ca, acel personaj se termina cu litera E
 

DeletedUser13911

Guest
De ce sa cedez? Nu am de ce ...
Daca imi dai tu un motiv, poate, nu te asigur, cedez :p

- - - Actualizat - - -

Auzi rebelule, ca tot esti asa de cult, stii ce personalitate din Antichitate este pe medalia ta?
Eu nu stiu..ia zi tu tobyta!
SA nu imi spui Pericle.Fii atent,argumentezi ceea ce spui cu link uinde vrei tu!u
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Rebele,respecata Dk si daca esti noob vizavi de ei !Pe Iota EI au facut istorie,nu cei care au castigat lumea !
Taci si rezuma-te la ce stii.

Iarasi ai intrat in perioada aia de neliniste ?
Vrei sa mai revin cu dovezi ? Mi lene si nu am chef sa imi pierd timpul cu toti noobi de pe acest joc. Dai inapoi cateva pagini sau zeci de pagini ca tot asa ai luat-o pe aratura si in alta seara si ti-am demonstrat ca nu-i asa. Cauta la statistici, cauta pe BIG FAMILY... cauta alianta THE BEST, CAINII INFERNULUI si apoi mai vorbeste... pana atunci termina femeie !X(

PS: Defapt nici nu ma mir, ca nu oricine poate sta in preajma lu Ion sa "joace grepolis"
alejaja.gif


Am terminat si cu tine, nu mai dau apa la moara ca nu are rost la astfel de oameni. Mai bine ati ajuta societatea intr-un mod folositor... B-)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
cui ma ? Sa vad dovezi
smiley_emoticons_lol.gif

incerci sa ma provoci si nu stii cum ? Iti zic eu ca nu-ti iese.
Pentru linistea ta sufleteasca iti zic ca, acel personaj se termina cu litera e

felicitari ! Poate o dai la nimereala, asta e ... Ma las prostit ...
 

DeletedUser

Guest
Bravo Ioane... olimpicule la Istorie... PERICLE este... ti-am zis si eu ca se termina cu e, dar nu este STRATEG
alejaja.gif


Tu intrebi si tot tu raspunzi gresit
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Sus