Spam

db22urs

Membru activ
pai si tu la ce te asteptai? :))) credeai ca-tio vor ridica banul si-si vor cere scuze pt ca au avut o zi proasta? ai vrea tu asta... si cred ca nu numai tu. :)
 

DeletedUser15021

Guest
Asteapta
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser12202

Guest
Dar ce inseamna " corect " ???Ce inseamna " turma " ?De ce se face diferenta : noi si ei ?Eu nu-i consider ...adversarii mei,ii consider colegii mei si-ii compatimesc !Ii si admir,au nervi de otel(nu este usor sa primesti numai critici,tikete fel de fel,sa incerci sa rezolvi totul,sa-i multumesti pe toti si nimeni sa nu fie multumit !).Daca noi ,"turma",am fi corecti si am avea un limbaj decent si am stii face diferenta intre : de ce draq cutare face.... si : imi puteti spune de ce lui x i se permite...(exemplu absurd),poate ar fi altfel totul.Sunt o mana de oameni care trebuie sa faca fata unei...turme.Nu este usor deloc.Si sunt oameni,nu sfinti,gresesc si ei,este omenesc.De aici si pana la ai acuza de toate relele Grepolis-ului,de toate esecurile noastre,este un pic de...drum.
Parerea mea ?Haideti sa facem curat in ograda noastra,pe urma sa ne uitam in ograda altuia !
Si,haideti sa reanvatam sa ne distram,sa ne bucaram de joc,este un joc : pierzi,castigi,jucator te numesti :) !
Apropo :
Pesimistul : Mai rau de atat nu se poate !!!!
Optimistul : Ba da !

- - - Actualizat - - -

Eu unu nu o sa mai joc , is scarbit de tot si toate !

Sunt convinsa ca ai intalnit si persoane ok cu care poti face echipa.Depinde de tine ce vrei si ce astepti.Aici,am fost suparata nitel pe tine.Poate daca gestionai altfel situatia la inceputul lumii,daca nu ignorai mititeii,era altfel :).Fiecare la un moment dat facem alegeri,mai bune sau mai putin bune.Sunt alegerile noastre si trebuie sa fim corecti fata de noi in a le caracteriza.Trebuie sa ne asumam deciziile,bune sau mai putin bune.Nu-mi place nici mie ce a ajuns jocul,nu-mi plac obsedatiii(eu asa ii consider) care baga gold in prostie.Dar este alegerea lor,este oferta dezvoltatorilor.Sunt jucatori f.buni care au ajuns,datorita optiunilor oferite de joc,sa fie egali cu cei ...slabi si cu gold !Egalul intre ei este absurd.Dar cei buni au intrat in jocul acesta.Am rezistat singura,fara gold,mai bine de o saptamana unei intregi aliante,spargand nava dupa nava(sistem vechi,intorcand atac dupa nava)-e drept,lipita de calc :).M-am distrat si am luat-o de la capat.Am viata si in real :).Am pierdut orase.Si ce daca ???Eu m-am distrat,ei s-au bucurat ca m-au cucerit :).
Depinde ce astepti de la joc.Eu,iubesc echipa si spiritul ei,prietenii.Altii...topurile.Niciodata nu voi schimba ordinea :).
Deci....hai sa jucam de placere !
 

DeletedUser15021

Guest
"Ii si admir,au nervi de otel(nu este usor sa primesti numai critici,tikete fel de fel,sa incerci sa rezolvi totul,sa-i multumesti pe toti si nimeni sa nu fie multumit !)"

Poti sa ii admiri in continuare... totul e ok, dar cand vezi ca iti fac niste faze ilegale te cam enervezi. X(

Ciclin are dreptate si subscriu afirmatia lui, deci e valabila si pentru mine pe viitor. Fara nervi, fara grepolis, fara admini corupti (tontea care a fost dat afara) sau mai era un admin care a aterizat de la jocul the west la functia de admin pe grepolis (se presupunea ca trebuie sa cunosti jocul si sa fii jucat o lunga perioada) care dadea ban fara motiv, intr-o veselie... daca l-as prinde pe strada i-as da eu un ban permanent) B-) si pana la jucatori fara caracter care se lauda ca sunt buni cu niste pozitii fruntase, pe cand ei defapt nu le merita. Sunt foarte multe tactici prin care unii jucatori vi se par voua buni, nu le impartasesc aici, deoarece nu mai vreau sa invati si pe cei care sunt "curati". Ca idee, daca incercam sa joc, cum jucau altii... eram cel putin in top 10, indiferent de lume.
 

Missis Bella

Membru activ
In momentul cand depun un tichet pe mine nu ma incalzeste ca x sau y a avut o zi plina de nemultumiri si critici, asta e un risc si o datorie care si le-au asumat in momentul in care au acceptat sa fie admini sau moderatori pe joc. Ideea e ca fiecare jucator, merita o explicatie, un raspuns, asta inseamna respect si bun simt.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Sa ii spui si lu nenea Stil, care raspunde in doi peri, se baga in tichete in care ceri clar adminul care ti-a dat ban, dar isi invoca functia si spune ca are dreptul sa se bage in ce tichet are el chef. Asta e deja nesimtire. Si daca i-o spui, primesti ban pe sistemul de support. Pana acum nu am bagat nici macar un șfanț in joc, dar acum am ramas fara monedele castigate din concursuri si ma gandeam sa fac o achizitie. Pai cand stiu la cine ajung banii si felul cum imi vorbeste, prefer sa rabd si sa nu am administratorul deloc
 

DeletedUser12202

Guest
Nu stiu,toti il blamati pe Stil.Eu am avut o problema,am facut tiket,a raspuns el si a rezolvat .Promp,neutru,obiectiv.Si la orice tiket facut am primit raspuns la care nu am avut ce comenta,indiferent cine a procesat tiketul.
Si este logic sa supervizeze Stil tot ce misca,in fond,el este liderul echipei de admini.

- - - Actualizat - - -

"Ii si admir,au nervi de otel(nu este usor sa primesti numai critici,tikete fel de fel,sa incerci sa rezolvi totul,sa-i multumesti pe toti si nimeni sa nu fie multumit !)"

Poti sa ii admiri in continuare... totul e ok, dar cand vezi ca iti fac niste faze ilegale te cam enervezi. X(

Ciclin are dreptate si subscriu afirmatia lui, deci e valabila si pentru mine pe viitor. Fara nervi, fara grepolis, fara admini corupti (tontea care a fost dat afara) sau mai era un admin care a aterizat de la jocul the west la functia de admin pe grepolis (se presupunea ca trebuie sa cunosti jocul si sa fii jucat o lunga perioada) care dadea ban fara motiv, intr-o veselie... daca l-as prinde pe strada i-as da eu un ban permanent) B-) si pana la jucatori fara caracter care se lauda ca sunt buni cu niste pozitii fruntase, pe cand ei defapt nu le merita. Sunt foarte multe tactici prin care unii jucatori vi se par voua buni, nu le impartasesc aici, deoarece nu mai vreau sa invati si pe cei care sunt "curati". Ca idee, daca incercam sa joc, cum jucau altii... eram cel putin in top 10, indiferent de lume.

Boca,joci de placere sau pt.topuri ?Joci impreuna cu prieteni,amici,camarazi de joc sau pt.tine ?De ce trebuie sa ne raportam la...altii ???
la asazisii jucatori de top care stim,cei vechi,cum joaca - unii.Apropo,cu gold sau fara,au nevoie de pct.de batalie,depinde de noi,de stilul nostru de joc,daca le fac sau nu.Dar,asta este alta poveste :)))
 

DeletedUser15021

Guest
Placere fara topuri nu exista. Nu stiu ce placere ai cand te-as cuceri odata la 2 saptamani si ai incepe de la zero. Pai normal ca nu joc cu dusmanii.
 

DeletedUser12202

Guest
:)))Te-ai intrebat daca ai reusi o data la 2 saptamani :))))?Nu te subapreciez,nu o fa nici tu.
Si am avut o placere nebuna sa sparg singura nave venite de la jucatori de top,de la o alianta de top-e drept,m-am saturat sa stau lipita de calc,pedeapsa de pedeapsa,dar cat am facut-o -cca o saptamana,m-am distrat.
Si pentru mine,nu este placere mai mare decat prin joc sa amintesc cum se joaca,sa arat ca nu goldul face tot.La un moment dat,la inceputuri,impreuna cu Ioandaime v-am facut fata cu brio,eram mici si radeam spargand nave ce veneau spre noi.Dar...timpul mi-a amintit unde mi-e locul si care imi sunt prioritatile :).Si ...tradarea m-a adus cu picioarele pe pamant.
Spre iarna,sper sa am mai mult timp.Ma gandesc,vizavi de remarca ta "placere fara topuri nu exista",daca sa aplic tot,TOT,ce am invatat de cand joc(asta implicand si actiunile la ...limita legii :) ) pt.a fi in top 10.Pot,dar pt.mine asta nu este placere pe joc.Placere este o alianta unita,un grup de colegi care se ajuta,se sustin,care au acelasi scop,care stiu sa rada si de realizari si de esecuri.
 

DeletedUser4185

Guest
Caponița o sa imi fie dor de tine :)) dc ati dat stergere?hmm parca imi aratati voi mie ia sa aud scuza domnisoaro
 

DeletedUser

Guest
uitati aici inca un abuz. de la ridicarea banului pe 24 martie s-a ajuns la asta :
D7wvMhrAlhM.png


- - - Actualizat - - -

de ce nu e bre vreun motiv, a da, stai asa ... PENTRU CA NU AM INCALCAT VREO REGULA !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15021

Guest
:)))Te-ai intrebat daca ai reusi o data la 2 saptamani :))))?Nu te subapreciez,nu o fa nici tu.


Iti dadeam un exemplu... doamne feri ... cum sa te atac ?
smiley_emoticons_hecheln.gif


- - - Actualizat - - -

uitati aici inca un abuz. de la ridicarea banului pe 24 martie s-a ajuns la asta :
D7wvMhrAlhM.png


- - - Actualizat - - -

de ce nu e bre vreun motiv, a da, stai asa ... PENTRU CA NU AM INCALCAT VREO REGULA !

Sustin, pur si simplu este o incalcare de regulament ceea ce a patit Tobita X(
 

DeletedUser

Guest
deja e scandalos !

- - - Actualizat - - -

fLZr7IORrg6.png

ma crezi nemuritor STIL, ah, ba nu, banul era stabilit pana pe 24 martie 2016 !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15021

Guest
uz2mB39.jpg


Seara asta facem party.... sa cante maneleeee ... i-am distrus pe amandoi
smiley_emoticons_auslachen2.gif


[video=youtube;ukT9vsPtvu8]https://www.youtube.com/watch?v=ukT9vsPtvu8[/video]
Cine are noroc are, lailalalala,
Iar Aristotel si Capone dispare, lailalala
M-am nascut sa am noroc,
Si pe Aristotel si Capone sa-i storc,
Dintr-un oras eu fac patru,
Si din patru eu fac zece,
Si nimenea nu ma intrece B-)
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15021

Guest
OMG... joc din 2010 si n-am mai vazut asa ceva, cum se poate ? Omul se naste cu dreptul la exprimare, iar el nici macar nu v-o injurat ! Nu, inca !
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12202

Guest
" Nu cerceta aceste legi
ca esti nebun de le-ntelegi ! "

este actual poetul :( !
Si se mira lumea ca este liniste pe forum Grepo.Prevederea este mama intelepciunii .
 

DeletedUser

Guest
deci, domnule Stil, aveti 48 de ore de raspuns la intrebarea ce v-am pus-o, exact ca la tichete. cum sunt banat pe sistemul de support, facem aici publice problemele mele
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Sus