Spam

DeletedUser

Guest
deci dna odmm, deblocati-mi contul, intrucat nu am reusit sa respect regulamentul, datorita banarilor abuzive, date de domnul stil. aveti ceva de comentat sau dezaprobat?
smiley_emoticons_irre.gif


- - - Actualizat - - -

bereaaa tobiii

sa o termin de preparat
smiley_emoticons_hexe3b.gif
 

DeletedUser

Guest
odmm, am depus un tichet, il ignori?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


- - - Actualizat - - -

a plecat roscata, iar la tichet nu a raspuns !
 

DeletedUser13911

Guest
editat


1.5. Membrilor forumului le este interzis să provoace moderatorii sau adminii în mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte între jucători şi moderatori vor fi şterse, iar autorii vor fi pedepsiţi aspru.
 
Ultima editare de un moderator:

db22urs

Membru activ
voi creati conflictele, jucatorii doar le semnaleaza, in cele mai multe cazuri. cat timp va trebuie ca sa intelegeti asta? pedepsiti pe toti care au curajul sa spuna ceva dar nu faceti decat sa ascundeti mizeria sub pres. puteti sa-mi dati ban linistiti, stiu, nu am dovezi pt asta. si daca am, degeaba le am, nu am cui sa le arat. din aceasta cauza nu se vrea transparenta si li se astupa gura celor care au curaj sa comenteze, si in mare majoritate singurul vostru raspuns este ca jucatorii au ceva cu staff-ul. fals. voi nu stiti sa gestionati situatia si nu puteti sa spuneti altceva pt a ascunde asta.
 

DeletedUser12202

Guest
Corect.Au fost intrebari adresate adminilor(nu toate ireverentioase sau provocatoare,pur si simplu intrebari) si a trecut mult prea mult timp pana sa se dea un raspuns,nici acela clar in cele mai multe cazuri,normal,in acea perioada au fost comentariii peste comentari si un raspuns in doi peri nu le-au stins.Ma intreb(stiu ca si adminii au realul,ca fieare dintre noi,nu pot fi 24/24 pe joc) daca voi nu puteti discuta intre voi si in functie de programul fiecaruia sa fie cineva mereu pe forum pt.a raspunde intrebarilor(trebuie sa si vreti sa faceti asta,sa ne respectati suficient pt.a o face).Intr-adevar,conform regulilor,este un privilegiu sa postezi aici,nu un drept.In ce consta privilegiul ???In ultimul timp nu am vazut raspunsuri pe forum de la staf,doar banari.Sa inteleg ca daca o clipa nu suntem atenti la ce postam avem privilegiul de a fi banati ?Stiu cine a fost banat,realizez si de ce(relativ),dar faptul ca ati intrat in silentio stampa si doar banati,nu este ok.Existati pt.ca existam si mi se pare normal sa ne respectam reciproc.
 

DeletedUser13911

Guest
editat


1.5. Membrilor forumului le este interzis să provoace moderatorii sau adminii în mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte între jucători şi moderatori vor fi şterse, iar autorii vor fi pedepsiţi aspru.
Aha,eu nu am vazut asta pana acum....nu imi aduc aminte exact ceea ce am spus..parca ca'i dau contul daca e insistent...hahahah.Acum inteleg eu de ce ma intreaba lumea cum am facut de nu sunt banat...hahahah.
Mda,le raspund aici...din nesabuinta ,am gresit...nu am dorit sa provoc din o discutie aprinsa intre player si admin,ci putina caterinca adresata" Sarmanului Dionis".Daca am gresit,pedepsiti-ma,am trecut de limita celor 5 ani de forum asa ca....vorba aia,Dumnezeu cu mila si noi cu indurarile..:D
De ce nu am luat ban...nu stiu,poate din noroc...nu's...dar nu am facut-o vadit intentionat.Cand am sa o fac ...am sa "semnalizez" ma pricep la asa ceva ,deh..hahaha
 

DeletedUser12202

Guest
" 1.5. Membrilor forumului le este interzis să provoace moderatorii sau adminii în mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte între jucători şi moderatori vor fi şterse, iar autorii vor fi pedepsiţi aspru. "

Subtire linie de demarcatie...Cum poti stii ca o actiune este deliberata(stim ce inseamna deliberarea-actiune constienta) sau este pur si simplu rabufnirea nemultumirilor in urma unor raspunsuri care te lasa in ceata.
Si am si eu o intrebare(mea culpa,nu citesc tot vizavi de regulament - stiu eu de ce) : aici,pe forumul Grepo,discutam,ne balacarim,punem intrebari,s.a.m.d.,adminii trebuie doar sa supravegeze si sa baneaze sau se implica si incerce sa lamureasca neantelegerile ?Aplica doar corectii ?
In fond,acest forum,este(teoretic)singura legatura cu ei (nu ma-ntere f.b,etc,daca mai stau si acolo,cine naiba mai joaca- mai ales ca in primul rand traiesc in real - ?),dar am senzatia ca sunt mai zei ca ...zeii.Nu inteleg,nu voi intelege,actiunile lor fara sa spuna de ce le fac.
Nu am vazut din partea lor sa sublinieze o anumita postare si sa spuna pt.asta esti banat.Asa am invata si noi ce nu trebuie sa facem.Si,as vrea sa vad si admini banati pt.greselile lor !
E trist ce a ajuns Grepo,mai trist este ca acceptam.
Utopie : daca toti jucatorii de Grepo nu ar intra 1-2 luni pe joc,am ingheta jocul,s-ar tine sau nu cont de parerile noastre ?
Datorita...tupeului unora,uitam ca jocul este...simbioza :).Exista datorita noua,existam(aici)datorita lui.Primim si dam.Ar trebui sa fie echilibru.Din p.m.v.,noi...doar dam!Si dam timp,in primul rand,din timpul nostru,unii...se joaca cu el.
Dragii mei admini,va respect,sunt de scoala veche,v-am respectat si cand am primit raspuns - nici azi nu stiu daca corect sau gresit(dupa logica mea mea era ok,dar am pierdut orase-pe Sigma :aveam incendiare,distrugeau tot navalul,mai putin nava si pierdeam orasul,dar langa nava trebuia sa ramana si naval-conform regulilor,nici azi nu am inteles cum le-am pierdut,adminul-Ana- mi-a spus ca nu se poate,dar le-am pierdut si adminii nu au luat masuri,e drept,am pierdut in fata CLA !)care m-a dezavantajat.Dar nu uitati,existati si voi,datorita noua.Nu uitati cum ati inceput pe Grepo,nu desconsiderati jucatorul.
Ca jucatori de Grepo,nu cred ca sunteti superlativ-ul de aici,sunt f.f.multi jucatori buni,f.buni.Sunteti Admini,atunci aplicati regulamentul impartial.Si dati raspunsuri si aici,banuiesc ca ar trebui sa fie in fisa postului.
Si rezolvati problemele tehnice in termin optim.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Problemele tehnice nu tin de noi. Nu putem decat sa anuntam mai departe. In ceea ce priveste sanctiunea, o data cu aplicarea acesteia fiecare jucator primeste o informare despre nerespecatrea regulamentului jocului sau forumului. Stiti bine ca nu se pot da detalii cu privire la alti jucatori.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Multumesc.
Tehnicul nu poate fi banat ca nu rezolva in timp optim o banala problema :)? Glumesc,e drept,amar ....
 

DeletedUser13911

Guest
Pe mine ma bufneste rasul cand aud ca tehnicul se chinuie...parol....da ce mah,aduc teava de 1 tol din China sa o schimbe?hahahahah
Nu'i cascaval ,tehnica depasita si pe neamt il doare in cot de serverele din .ro...cred ca e criza la Hamburg...hahahah,nasolie frate,daca vrei numai bani fara sa si bagi...la un moment o sa iei cu totul altceva...nu pot sa spun pe post..hahahah
Nu's cum dracu, astia stiu numai adunarea,scaderea nici nu au auzit de ea.../:)
 

DeletedUser

Guest
Sa se ceara gold ... ca eu oricum nu mai joc nici daca imi dau ei gold ca sa joc
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser12202

Guest
Pe lumea asta minune,la cat timp se pot da vraji negative pe un oras ?

" Inbox
Toate

read naraida01 a folosit Cutremur asupra oraşului dvs. ***015***
astăzi la ora 08:08:43
read sarmaticus a folosit Cutremur asupra oraşului dvs. ***015***
astăzi la ora 06:10:58 "

Si daca iar...tehnicul este vinovat,cine imi da 3 nivele de zid inapoi ?Ma gandeam(in...nestiinta mea) ca este suficient daca joc contra Aliantelor,nu si a..." tehnicului ".
Sa nu spun ca dadusem 5 nivele zid aseara,era 17 zidul,17+5 = 22 dupa matematica care am invatat-o eu,dupa matematica Grepo 17+5=21 :))) (nivelul 18 se repeta de 2 ori :).Ce nu pricep(nici nu-nteleg :))) ) : in plus nu stie aduna :)? Sa fi dat 17+5=22.Castigam si eu un nivel...cinstit,daca il pierd in acelasi mod,nici nu faceam tiket sa astept raspuns,raspuns degeaba pt.ca nimeni nu-mi da timpul,in primul rand,inapoi .

Rusule,parca te si aud : dar cui ii pasa :) ?Si ai perfecta dreptate !

Apropo,sunt un consumator de servicii,in...inocenta mea,pot face reclamatie la protectia consumatorului :) ?In fond platesc in moneda forte : timp.
Vorbesc si eu ca sa nu tac :(.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Pe lumea asta minune,la cat timp se pot da vraji negative pe un oras ?

" Inbox
Toate

read naraida01 a folosit Cutremur asupra oraşului dvs. ***015***
astăzi la ora 08:08:43
read sarmaticus a folosit Cutremur asupra oraşului dvs. ***015***
astăzi la ora 06:10:58 "

Tichet. Adminii iti pot raspunde la aceasta intrebare.
 

DeletedUser12202

Guest
Am facut inainte de a posta.Am primit raspuns promt,respect asta.
Tehnicul...va verifica.Nu cred ca voi primi inapoi cele 3 nivele de zid date jos din cauza lor ( Compensarea se face in cazul in care o eroare provoaca daune pe servar la mai multi jucatori. Nu pot sa spun ca a fost o eroare sau altceva pana cand tehnicul nu verifica contul ).Oricum,eu nu sunt mai...multi jucatori,concluzia este logica.
Daca pierd pana atunci orasul,cui ii pasa (bag resurse sa refac zidul,nu sa fac trupe) :) ?
Dragilor,realizati ca petrecem timp pe joc,cu bune cu rele,dar este timpul nostru.Dezvoltatorii jocului castiga,este logic sa o faca.Sa aiba minima decenta de a creea un suport corect.Se actualizeaza jocul de zici ca-i tiribomba,dar apar pe el tot mai multe erori.
Ma intreb,la modul f.f.serios,se actualizeaza cu erori ???Pt.ca eu,ca jucator normal(nu elita,nu noob)de Grepo,mai nou numai de erori ma lovesc !Nu-mi ajung adversarii :) ?.

Este un pic cam mult.Adevarul este ca nu ma pune nimeni sa joc :).Dar aduceti-le aminte dezvoltatorilor,ca avem si drepturi,nu doar obligatii.La fel au si ei.
Si mai lasati-ma cu tehnicul !!!Banuiesc ca tehnicul este angajat cu salar,etc.Daca nu-si face treaba,sunt altii mai buni.Dati mesaj la INNO din ora in ora cu problemele aparute-tehnice,nu sunt putine,cereti rezolvarea,repetati intrebarea .Nu rezolva,ignora,nu pot,nu vreau,spuneti-ne.Nu tin cont de noi pt.ca suntem pe Ro,spuneti-ne.
In momentul acesta,nu cred ca este f.greu ca Grepolis.ro sa ia vacanta peste tot.
 

DeletedUser13911

Guest
Zidurile tale vor ramane la fel ,compensare..poate doar scuze de la admin pentru nedreptatea pricinuita.Le poate ridica Stil sau norbit,in compensare,sper sa nu gresesc..,bine,asta daca si vor:D
Btw,la ce-ti mai trebuiesc ziduri...?"""hahahahah

ste un pic cam mult.Adevarul este ca nu ma pune nimeni sa joc .Dar aduceti-le aminte dezvoltatorilor,ca avem si drepturi,nu doar obligatii.La fel au si ei.
Si mai lasati-ma cu tehnicul !!!Banuiesc ca tehnicul este angajat cu salar,etc.Daca nu-si face treaba,sunt altii mai buni.Dati mesaj la INNO din ora in ora cu problemele aparute-tehnice,nu sunt putine,cereti rezolvarea,repetati intrebarea .Nu rezolva,ignora,nu pot,nu vreau,spuneti-ne.Nu tin cont de noi pt.ca suntem pe Ro,spuneti-ne.
In momentul acesta,nu cred ca este f.greu ca Grepolis.ro sa ia vacanta peste tot.
Eu ti-am mai raspuns o data sau de 2 ori via a vis de tehnic vs tehnica!N'are vina baitanii.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
https://www.youtube.com/watch?v=cDNSsk8fYpw&nohtml5=False
La ce-mi trebuiesc ziduri ???3 mari si late incerc sa am ,sa imi ascund si eu mocuta dupa ziduri,nu vreau sa moare de inima atacatorii cand ma vad (mama lor de mama lor,dar chiar cu muma padurii sa dea nas,na :)? ):)))????
Dragule,prin natura,dezvoltare,studii,fac parte din ...tehnic.Tehnica e floare la ureche cand iti place ce faci si stii.In stiintele umaniste e mai complicat un picut :).Cum se spune ?Din pctmv,consider ca s-a vrut...,un scaun este intr-o camera cat timp sunt si eu sa-l percep,a spus da dar in context da este nu,etc,etc,etc.Din cauza lui Einstein,nici stiintele exacte nu mai sunt exacte,totul este relativ .
Glumesc amar,e bine ca inaca glumesc :).
Oricum,voi las naibii sentimentul de nedreptate,orgoliul,etc,nu mai este Grepo de mine(mi-au spus multi ca nu am ce cauta aici,nu am acceptat,dar au dreptate,Ursule,sunt ...inocenta,nu proasta,cred,efectiv,cred ceea ce spun,spun doar ceea ce gandesc !) Cum puteti fi altfel ???.
Grepo.ro este o comunitate mare,cu personalitati fel de fel.nu inteleg,nu voi intelege cat traiesc,de ce permitem catorva minusuri sa domine !Pe joc,ca si in real.Sunt proasta sau...proasta ???
Imi iau penele si voi zbura spre alte lumi de soare pline.
A fost frumos cand a fost,cat a fost.
https://www.youtube.com/watch?v=y-SOzzhXD7M
Apropo,stiu,este vina nostra ca traim in trecut.E trist ca viitorul nu ne trage de maneca :).Pe noi,cei mai ...de mult :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus