Spam

DeletedUser15210

Guest
mai e mult pana la minuni?
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser15210

Guest
asa era pe Chi ... teoretic in doua luni, practic urmatoarea zi ...
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

ciclin

Stie Tot
sunt un bun prezicator , stiu cine va esua lamentabil pe lumeas asta :)))

- - - Actualizat - - -

Ma da bune mai sunt pilele astea
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif


ciuda Marius ? :))) nu e ce crezi tu ! . stiu mai multe decat Stil :))) eu sunt ciclin , el e Stil , e diferenta intre noi :))

acuma sa vezi teorii ale conspiratiei , daca noua lume se va numi Heraklio!
 

DeletedUser8360

Guest
undeva sigur ai gresit . mai dai inca o data
smiley_emoticons_lol.gif
crede-l pe cuvant norby, eu i-am spus demult ca ei fac jocurile si a avut marele tupeu sa ma contrazica (doar ca amandoi stiam ca unul dintre noi minte si ala nu eram eu) ;))
doar actualul anonymos (viitor phoenix sau pirates ?) stiu cat controleaza din L.M. ;)) Die Hard si AOG au aparut peste noapte si au ajuns direct in top, deci tot "momeala" e la mijloc, implicit ghicitorii in bobi.
pe scurt, de ori cate ori ar da, tot aia iese ca au facut "cartile de la bun inceput". a mai ramas insa unu' care nu pune botul...

(mda, eu).

Or mai fi si altii dar nu-i cunosc.

Felicitari pentru castigarea lumii! (regretabil mod)

acuma na... suzabil... scopul scuza mijloacele... nu tot regnul animal este dotat cu capacitati superioare; majoritatea e limitat la instinctl elementar, la poftele de moment, mai putin cu linistea interioara si adevaratele impliniri sufletesti.


De unde nu e, nici Dumnezeu nu cere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4775

Guest
nu prea stiu ce sa raspund .
zic sa asteptam pana la final sa vedem cum decurg lucrurile .
 

DeletedUser4734

Guest
Muntrenia21 cati ani ai ?
esti din Las Fiebinti ?
schibati va rog numele alinantei din Ordinul templierilor in Las Fiebinti
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot
Ei cred ca am facut jocuri de culise cu toti , si toate aliantele sunt controlate din umbra de mine si totu' se va reduce la castigarea lumii de catre noi , bineinteles , ei fiind singurii care nu au intrat in jocu' meu , ba chiar mai mult , ei cred ca sunt singurii care ne sta in cale .
Totodata sa amintim ditamai coalitia formata contra Anonimous! toata harta domne' e aliata contra noastra !!!


Sa nu uitati un singur lucru , daca , chiar controlam majoritatea aliantelor , voi templierii ati fi jucat in m22 daca mai ajungeati pana acolo.

Avem fronturi si granite peste tot , in toate marile , crede-ma cel mai usor front e cu voi .
 

DeletedUser7589

Guest
acuma sa vezi teorii ale conspiratiei , daca noua lume se va numi Heraklio!

Logic, urmatoarea lume se va numi Heraklion. Ramane de vazut partea cealalta, unde sunt mari sanse sa fie cu revolta, dat fiind ca ultima deschisa a fost sistem vechi de cucerire. Merg pe mana ta, fara sa implic Teoria Conspiratiei
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ultima editare de un moderator:
Sus