Spam

DeletedUser13225

Guest
Multe aberatiii si multe viziuni asupra jocului pe care unii chiar le cred cu adevarat..Jocuri de culise au fost si vor fi in continuare...Deci sa nu ne mai lasam dusi de val si sa aruncam cu pietre in admini ca nu cred ca vina este doar a lor.
 

DeletedUser8360

Guest
Money tu numesti perioada de tratative perioada de pact ?
daca nu sti despre ce e vorba sau ai fost mintit de ai tai nu e un motiv sa arunci cu norio pe-aici in necunostinta de cauza.

am fost desemnat de templieri sa discut un pact impotriva phoenix la un moment dat.

mikero mi-a spus sa discut cu Komisarul (liderul TBK - nicidecum KOH - de atunci asigurandu-ma ca ce vorbesc cu el e valabil pentru toater aliantele voastre. am facut pact cu TBK si KOH le-a declarat razboi lor). asta-ti spun ca sa sti ca te afli intr-o mare eroare.

deci impotriva phoenixului n-a mers nimeni alaturi de noi; in schimb si phoenix a cerut sa-0i ajutam impotriva anonymos si anonymos ne-a cerut sa-i ajutam impotriva phoenix. nu ne-am amestecat; nu aveam nimic de castigat.
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot
Un singur lucru e cert , suntem vanati din toate partile :) suntem amenintati , injurati , atacati , cuceriti s.a.m.d. si totusi suntem aici ! vom fi suficient timp cat sa ne punem amprenta pe jocul asta si cu siguranta vom mai aparea in peisaj , probabil in variante mai imbunatatite decat acum , probabil 10-15 jucatori , nu se stie , insa stiu ca in momentul cand vom fi vazuti pe harta mereu vor aparea suspiciuni , acuze si multe altele, in primul rand fiori .

Asta e starea de spirit ce sa creat aici , asta e echipa Anounimous .

Doar sanatosi sa fim , caci vom mai juca cu siguranta! B-)
 

DeletedUser2039

Guest
M21 eu nu afirm nimic, dar absolut nimic, am luat 5 propozitii in ordine, nu la intamplare din textul scris de tine si am citit asa : noi nu am avut niciodata niciunul dar am avut unul si inca unul neimplinit (dorit de voi si refuzat de ei ...mai jos ciclin spune chiar si de un al treilea), apoi spui, ala nu stiu cine e dar e nasol...si la final inteleg ca stateati inghesuiti din cauza lui Versace! am precizat pentru ciclin, puteai sa arunci o privire si tu acolo, ca nu sunt pe Corinth, deci nu spun ca nu a fost asa cum ziceti, la ciclin in postarile lui un singur paragraf face toti banii,cand spune : am fost agresivi, despre asta e si vorba in joc la urma urmei, urmaream subiectul doar pentru ca in trecut am avut "onoarea" sa joc alaturi de templieri, sunt 50% sigur ca si pe lumea asta aveti la forumul aliantei poze cu Belus in vestiarul de la APACA si c-am atat, nu te supara pe mine pentru ca nu ai nici un motiv, cu stima, Money.
 

DeletedUser7589

Guest

Ai avut dreptate
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15344

Guest
lol...... oameni de kkt asemenea persoane care isi bat joc de munca altor 100 de oameni nu merita nici bagati in seama....

cum sunt pe jocul asta asa sunt si in realitate......

pacat de munca vostra.... chiar imi pare rau.....
 

DeletedUser14520

Guest
lol...... oameni de kkt asemenea persoane care isi bat joc de munca altor 100 de oameni nu merita nici bagati in seama....

cum sunt pe jocul asta asa sunt si in realitate......

pacat de munca vostra.... chiar imi pare rau.....

mai bine invata-ti prietenii cum se dezinstaleaza bot-ul
smiley_emoticons_winken4.gif
 

elias21

Membru
Poate m-am grabit sa dau cu piatra,poate nu e vinovat omul,doar contul.La ce ma refer?Ehh stiti si voi cum se poarta,acum tot copilu' stie ce e ala proxi sau sa lucreze cu tor...sau nu?
A fi sau a nu fi? o intrebare fara raspuns,oare la noastra de ce ar exista un raspuns...
 

DeletedUser7387

Guest
tradarea,spargerea de conturi,vanzarea de cont s-au practicat intotdteauna. destul de greu de crezut ca cineva a tradat,s-ar putea ca proprietaru contului sa fie blamat degeaba. dar deh...cand intra omu la suspiciuni,prima oara ii vine sa arunce cu laturi,abia apoi sa inceapa sa gandeasca limpede
 

elias21

Membru
De ce ai crede ca e imposibil sa fi tradat?Unele informatii se bat cap in cap,din mai multe puncte de vedere.Mai stii al cui e adevarul? Pe ce te poti baza: pe increderea in cineva sau pe dovezile mentionate de echipa grepolis?Nu orice se poate pune aici la bataie,dar incercam sa subliniez ca e o alta zi SF pe acest joc.
 

ciclin

Stie Tot
Ce ati patit ? .... ne pica pe noi acuma sa castigam ..... ohhh doamnee........

ati uitat de unde a venit theangels la voi ? :))))))
 
Ultima editare:

elias21

Membru
Ce e Cosmine?Au facut altii planul de data asta?
Savureaza victoria,ce sa zic...

- - - Actualizat - - -

ati uitat de unde a venit theangels la voi ? :))))))

Nu era nevoia sa uitam,doar a primit prea multa incredere,incredere acordata pentru ca parea dedicat jocului si aliantei...
 

ciclin

Stie Tot
Sincer..... nu imi asum nimic .... abia azi am revenit in tara . ....de cand au inceput minunile..... nu am fost on ...

acuma..... cum vad eu .... meritam din plin victoria ...., eu mai putin .... avand in vedere jocul slab pe care l-am facut aici pe corint ...se putea mai bine :) .
 

DeletedUser8707

Guest
eu nu cred ca meritati victoria deloc .daca asa se castiga o lume prin astfel de metode .....
 
Sus