Spam

myezul

Membru
Care, cum si cine joaca pe aceasta lume?
Cine vine cu echipa si pe unde se vor situa?

PS: Revin si eu pe joc, drept urmare caut alianta pe aceasta lume.
 
Ultima editare:

DeletedUser9105

Guest
Eu voi intra pe lumea aceasta impreuna cu niste prieteni. Ne vom crea si o alianta pe pozitia Sud-Est (M55)
 

Shev

Membru Nou
Care, cum si cine joaca pe aceasta lume?
Cine vine cu echipa si pe unde se vor situa?

PS: Revin si eu pe joc, drept urmare caut alianta pe aceasta lume.


Si eu vin cu echipa de 10 oameni toti fosti jucatori pana la sfarsitul lumii Tau, te asteptam la noi daca esti interesat alianta Eagles in zona Nord-Est
 

myezul

Membru
Si eu vin cu echipa de 10 oameni toti fosti jucatori pana la sfarsitul lumii Tau, te asteptam la noi daca esti interesat alianta Eagles in zona Nord-Est
Maestre ti-am dat un PM, la care nu ai raspuns, iti las intrebarea si aici: Pe Tau in ce alianta a-ti jucat ?
 

DeletedUser9105

Guest
deobicei inaintea deschiderii unei lumi erau vreo 10 aliante pre-made :D , iar acum doar 2, ce ati patit? :p
 

DeletedUser2673

Guest
deobicei inaintea deschiderii unei lumi erau vreo 10 aliante pre-made :D , iar acum doar 2, ce ati patit? :p

Se anuntau mai multe aliante, adevarat...dar putine rezistau o perioada mai lunga.
Dupa cum ati observat jucatorii buni care vin de pe alte lumi si fac aliante durabile nu se grabesc sa-si anunte prezenta pe forum. Vorbesc in privat :)
Oricum multa bafta aliantelor deja anuntate.
 

DeletedUser14992

Guest
Merg si eu cu alianta si cu niste prieteni in sud-vest!
 

DeletedUser14105

Guest
intre 10 si 16:00. Din propria experienta cred ca se va deschide in jurul orelor 12 :)
 

DeletedUser

Guest
de la 00 sunt treaz special sa nu ratez startu, sunt mai ceva ca o hiena
 

DeletedUser

Guest
Si tu crezi ca imi pasa? Eu tot stau cu ochii beliti de la 00>)))
 

DeletedUser11818

Guest
Nu-i mare start din vina finalizării cu gold în ultimele 5 minute la construcții,știu pe propia mână de pe byzantinum , am intrat al 100-lea și am ajuns repede în top
 
Sus