Spam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6318

Guest
vorbeste dupa monitor,,ca ai voie,,face to face va scade tensiunea si vi-se invinetesc buzele,,cadere de calciu se numeste
fratica iti garantez eu ca daca ne gasim face to face ai sa faci iar pe tine...o sa iti trebuiasca scutec de rezerva...te credeam mai valoros pe grepo dar faptul ca stai in spatele a 4 aliante ma face sa cred ca m-am inselat amarnic in privinta ta
 

DeletedUser14138

Guest
Asa crezi :)) ? Tin sa te anunt ca ti-ai facut o impresie gresita ? Crezi ca ma roade faptul ca numai fac parte dintr-o alianta de noobi , analfabeti , copii de la tara care isi exprima frustrarea injurand , mari jucatori care au la profil '' sunt x si am facut 100.000 de mii puncte , temeti-va de mine '' sau jucatori care ataca cu bireme ? Cum sa fiu frustrat =)) spune-mi tu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
fratica iti garantez eu ca daca ne gasim face to face ai sa faci iar pe tine...o sa iti trebuiasca scutec de rezerva...te credeam mai valoros pe grepo dar faptul ca stai in spatele a 4 aliante ma face sa cred ca m-am inselat amarnic in privinta ta
ahahhahahaha,,,vin langa tine tata,eu nu v-am jignit,,dar vad ca voi nu aveti loc de noi..nu stiu din ce motive,dar iti arat pe joc cum stau lucrurile
 

DeletedUser14138

Guest
Cum am zis : Iesi Afara , acum.......



asta te roade.... nu ai stiut decat sa bagi vraja...sa ii intarati zilnic... ma rog...nu mai continui , pierdere de vreme , inutil .......

Am vrut sa bag raca intre jucatori ? Te inseli amarnic prietene.. Am zis doar un adevar..

Am mintit cand am zis ca ady creta nu e in stare sa conduca o alianta ? Nu cred ca am mintit ! Ex : Pana si jucatorii vostri au zis ca nimeni din conducerea aliantei de pitici/noobi/analfabeti etc. nu a avut nici o postare pe forum , nimic care sa ajute alianta ?

Eu am vrut doar sa va ajut , sa ii invat sa joace ca majoritatea is noobi cu tine-n frunte , iar jucatorii care inteleg jocu' asa cum trebuie si pe care i-ati avut in alianta si v-au iesit mi-au dat dreptate..[ si mai sunt cativa in ally ] dar nu au curaj sa spuna pentru ca risca sa fie da-ti afara si cuceriti de voi.. ca voi doar asa luati orase .. de la cei care nu au alianta sau fantome ..

Stai linistit , cat de curand vin intre voi si o sa mai vedem noi cine e noob..

Iar partea cu iesitu chiar nu iti e asa un pic de rusine :)) ? Asa ai zis ?

Nu cumva ai zis ceva gen : daca nu iti convine ai un buton care se numeste PARASIRE ALIANTA ?
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot
din moment ce nu imi pasa de tine , am uitat :(

DAR LA TiNE FRUSTRAREA E MAXIMA .....nu ai uitat ;)


ps : poti sa vii cand vrei , pun copii pe tine :)))
 
Ultima editare:

DeletedUser6318

Guest
in fine...sa facem rugaciunea finala...da doamne pacte si academii multe celor din friends....cica prin faptul asta ei dovedesc ca sunt cei mai tari,sunteti nr 1...inca nu v-a intrecut nimeni la acest capitol...banderica te astept sa vii cu nava peste mine,cand ai sa imi iei oras am sa ma las de grepo...amin!
 

DeletedUser

Guest
in fine...sa facem rugaciunea finala...da doamne pacte si academii multe celor din friends....cica prin faptul asta ei dovedesc ca sunt cei mai tari,sunteti nr 1...inca nu v-a intrecut nimeni la acest capitol...banderica te astept sa vii cu nava peste mine,cand ai sa imi iei oras am sa ma las de grepo...amin!

o sa te lasi repede inseamna
 

DeletedUser14138

Guest
din moment ce nu imi pasa de tine , am uitat :(

DAR LA TiNE FRUSTRAREA E MAXIMA .....nu ai uitat ;)


ps : poti sa vii cand vrei , pun copii pe tine :)))

Nu stiu care dintre noi e mai frustrat dar in fine.. :))

Copiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , sa atace cu bireme si spada nea ?

Vezi prietene ca stiu si ce vorbiti pe privat =))) si probabil daca imi bat capul mai mult aflu ce vb si pe ascuns :))
 

DeletedUser8248

Guest
ai idee cate aliante ne-au trecut la dusmani?
si asta dupa primele 2 zile de joc
la inceput 6 din primele 10 aliante ne trecuse la dusmani
asa ca noi am echilibrat situatia
pana la urma suntem liberi sa facem cate pacte vrem
 

DeletedUser6318

Guest
ai idee cate aliante ne-au trecut la dusmani?
si asta dupa primele 2 zile de joc
la inceput 6 din primele 10 aliante ne trecuse la dusmani
asa ca noi am echilibrat situatia
pana la urma suntem liberi sa facem cate pacte vrem
care 6?6 erati voi si cu s.p.q.r in primele 10...cu care aveati pacte deja,nu o mai intoarceti ca nu va iese....normal ca sunteti liberi sa faceti cate pacte vreti...cum am mai spus poate o sa fiti alianta cu cele mai multe pacte de pe grepo si o sa va bage astia in cartea recordurilor..
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus