Spam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
De fatada, da aveti un singur pact, dar bireme care o intrat de la voi ieri pe asediu ala ce pot zice o dam pe borcane.
 

DeletedUser6312

Guest
Lasa tavi ca oricum tu zici ca nu ai pacte dar o arzi aiurea cu sprijinu pe la Pretorian:)


Iar bati campii cu voiosie, dovedeste-ti afirmatiile daca vrei sa te ia cineva in serios.
Pact nu avem decat cu o alianta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14138

Guest
mai fantotzy tu vorbesti de farmecul acestui joc ?

Ia spune , ce farmec mai are jocul cand nici bine nu sau terminat cele 5 zile de protectie si tu deja aveai cele necesare gata de cucerit , iar altii poate la fel de activi nici nu aveau maxim 2k puncte.. atunci mai exista farmec?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6318

Guest
mai fantotzy tu vorbesti de farmecul acestui joc ?

Ia spune , ce farmec mai are jocul cand nici bine nu sau terminat cele 5 zile de protectie si tu deja aveai cele necesare gata de cucerit , iar altii poate la fel de activi nici nu aveau maxim 2k puncte.. atunci mai exista farmec?
pai aveam eu si inca 20 de persoane...nu eram singurul...activi,ce activi...eu la 10:00 aveam aproape toate resursele luate de la satele de tarani...cand ai sa faci si tu asta atunci sa imi contesti activitatea pe joc...pana atunci ciocu`mic si joc de glezne:*
 

DeletedUser14138

Guest
Pai da.. tu si alte 20 de persoane , majoritatea de la voi din alianta... frumos nu ? Cu toate resursele luate , sa fim seriosi nu reuseai ca in 5 zile sa-ti fac toate cele necesare de cucerire , nici tu nici celelalte 20 de persoane.. , in fine ..Eu nu am postat aici ca sa ma ca ma ' cert ' cu tine sau cu altcineva , am vrut doar sa-ti atrag atentia asupra acestui aspect cu farmecul jocului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6318

Guest
Pai da.. tu si alte 20 de persoane , majoritatea de la voi din alianta... frumos nu ? Cu toate resursele luate , sa fim seriosi nu reuseai ca in 5 zile sa-ti fac toate cele necesare de cucerire , nici tu nici celelalte 20 de persoane.. , in fine ..Eu nu am postat aici ca sa ma ca ma ' cert ' cu tine sau cu altcineva , am vrut doar sa-ti atrag atentia asupra acestui aspect cu farmecul jocului
prietene vezi ca vb prostii...care eu si inca 20 de persoane de la mine din alianta?primul jucator care a cucerit oras e de la tine din alianta...daca nu stii ce vb taci....de la mine din alianta eram 8-10 persoane la inceput...apoi am intrat in alianta in care suntem acum...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14138

Guest
Prietene citeste mai bine ce-am spus , am spus tu si alte 20 de pers. majoritatea de la voi (si unde ai fost la inceput si unde esti acum ) care aveati cele necesare de cucerire.
 

DeletedUser14105

Guest
Oricine e liber sa isi exprime opinia dar nu e problema concurentei ce academii avem noi si ce nu avem. Aveti marea voastra jucati pe ea, vorbiti de parca aliantele din jurul vostru se transforma in dusmane cand defapt oricum voi ii aveti pe toti ca si dusmani. Pe voi nu va deranjeaza faptul ca ( de exemplu ) black shield a devenit academia Friends, va deranjeaza ca friends nu mai are treaba cu ei iar oricum se orienteaza spre voi, ca voi oricum ii aveati la dusmani pe toti ca e friends ca e black shield ce e pt voi?. Asa ca sa nu ne mai ascundem atata, adevarul e ca va deranjeaza reusita noastra ( In dragoste si razboi e permis orice, aviz la orice comentariu tampit care urmeaza sa se aduca) asa ca gura mica si vedetiva de jocul vostru.
 

DeletedUser6318

Guest
Oricine e liber sa isi exprime opinia dar nu e problema concurentei ce academii avem noi si ce nu avem. Aveti marea voastra jucati pe ea, vorbiti de parca aliantele din jurul vostru se transforma in dusmane cand defapt oricum voi ii aveti pe toti ca si dusmani. Pe voi nu va deranjeaza faptul ca ( de exemplu ) black shield a devenit academia Friends, va deranjeaza ca friends nu mai are treaba cu ei iar oricum se orienteaza spre voi, ca voi oricum ii aveati la dusmani pe toti ca e friends ca e black shield ce e pt voi?. Asa ca sa nu ne mai ascundem atata, adevarul e ca va deranjeaza reusita noastra ( In dragoste si razboi e permis orice, aviz la orice comentariu tampit care urmeaza sa se aduca) asa ca gura mica si vedetiva de jocul vostru.
esti jurnalist?m-ai lasat fara cuvinte...unde vreau eu sa ajung...sunteti niste pisorcosi care va bateti cu pumnul in piept ca sunteti buni,dar de fapt sunteti 4 aliante cu forum comun si mai aveti inca 5-6 pacte...acuma gandeste putin ce incerc eu sa iti explic

- - - Actualizat - - -

esti jurnalist?m-ai lasat fara cuvinte...unde vreau eu sa ajung...sunteti niste pisorcosi care va bateti cu pumnul in piept ca sunteti buni,dar de fapt sunteti 4 aliante cu forum comun si mai aveti inca 5-6 pacte...acuma gandeste putin ce incerc eu sa iti explic
pentru voi e o reusita ca ati mai facut inca o academie?¿¿pai felicitari pt astfel de reusite!daca era sa facem pacte si academii eram peste voi prietenas:p
 

DeletedUser14138

Guest
Si nu inteleg .. de ce te deranjeaza aceasta chestie ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Lumea asta e plina de pupincuristi si de noobi care folosesc alarma,in rest nu se deosebeste cu nimic din contra de la lume la lume sunt tot mai mai slabi jucatorii:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6318

Guest
ce ma deranjeaza?faptul ca la prima problema sunteti cu dansa in bot...chiar crezi ca un inactiv o sa fie scutit de cucerire?daca va uitati putin pe statistici friends si academiile au pierdut cele mai multe orase...au norocul ca au intrat 6 aliante(s.pq.r. 3 bucati) si acum sunt 3...4 cu voi mai nou...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14138

Guest
Presupun ca tu aici ai batut apropo ca nu joci cu alarma :))) ?

- - - Actualizat - - -

ce ma deranjeaza?faptul ca la prima problema sunteti cu dansa in bot...chiar crezi ca un inactiv o sa fie scutit de cucerire?daca va uitati putin pe statistici friends si academiile au pierdut cele mai multe orase...au norocul ca au intrat 6(s.pq.r. 3 bucati) aliante si acum sunt 3...4 cu voi mai nou...

Pai din ce vad pe aici tu esti cu dansa-n bot.. mereu ai ceva de zis cand friend isi ia un jucator , sau isi mai face o acd.. sau mai stiu eu ce.. tu esti cel care deschide mereu subiecte de genu..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Lumea asta e plina de pupincuristi si de noobi care folosesc alarma,in rest nu se deosebeste cu nimic din contra de la lume la lume sunt tot mai mai slabi jucatorii:)

Am ingrosat sa se vada
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot
ce ma deranjeaza?faptul ca la prima problema sunteti cu dansa in bot...chiar crezi ca un inactiv o sa fie scutit de cucerire?daca va uitati putin pe statistici friends si academiile au pierdut cele mai multe orase...au norocul ca au intrat 6 aliante(s.pq.r. 3 bucati) si acum sunt 3...4 cu voi mai nou...

7 , ai uitat Honor a lu' Bugsy.. au fugit cartitele toate acolo ;)
 

DeletedUser6318

Guest
Presupun ca tu aici ai batut apropo ca nu joci cu alarma :))) ?

- - - Actualizat - - -



Pai din ce vad pe aici tu esti cu dansa-n bot.. mereu ai ceva de zis cand friend isi ia un jucator , sau isi mai face o acd.. sau mai stiu eu ce.. tu esti cel care deschide mereu subiecte de genu..

ce buze mari ai...de ce ai buzele asa mari?¿de la pupat dosuri?:-/
 

DeletedUser14138

Guest
Mda.. observ ca deja ai devenit frustrat si deja o dai in penibil.
 

DeletedUser

Guest
nu va mai certati,lasati legendele sa joace grepolis..o sa ajung si eu pe langa dansii in curand,sa vedem cum pierde friends orase
 

DeletedUser14138

Guest
7 , ai uitat Honor a lu' Bugsy.. au fugit cartitele toate acolo ;)

si honoru cine la destramat prietene ?

Tu ai face bine sa-ti faci gradinita sa te asculte .. nu vezi ca nimeni ca nu te asculta .. O singura data te-au ascultat si pe tine si aia cand a-ti avut prima tentativa de cucerire pe mine.. ca in rest te trateaza ca pe un nimeni ..

Voi nu vedeti ca degeaba sunteti 4 aliante ? Nu sunteti in stare sa spargeti 1000 de bireme :)))))))))))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus