Spam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8248

Guest
din partea voastra nu ma mira nimic
va deranjeaza ca suntem mai buni decat voi
si daca vrem sa face 10 academi,10 facem
de ce?ca ne tine
 

DeletedUser7210

Guest
din partea voastra nu ma mira nimic
va deranjeaza ca suntem mai buni decat voi
si daca vrem sa face 10 academi,10 facem
de ce?ca ne tine

Sunteti mai buni decat noi,cel putin eu recunosc asta...dar tot imi mentin postarea anterioara...lumea asta e plina de pupincuristi si de noobi cu alarma:)
 

DeletedUser7210

Guest
auzi mai pustiulica..tu ataci inactivi,ma intreb oare cat mai dureaza pana te baneaza,ca asa patesti pe toate lumile

Stai linistit,am fost banat o singura data...tu esti renumit ca ataci inactivii din alianta,toti spun asta...ti-ai adus prospatura azi:)))
 

DeletedUser6318

Guest
ahahah,,si tu brutus? cand te superi sa dai stergere de cont? ca nici tu n-ai drum lung pe unde joci

unde vreau sa joc,joc...si cat joc,joc mai mult decat joaca unii in ani de zile...stergere de cont dau ca sa scap de lumea respectiva,altfel nu as putea sa ma las....nu stiu daca intelegi ce iti desenez
 

DeletedUser

Guest
Stai linistit,am fost banat o singura data...tu esti renumit ca ataci inactivii din alianta,toti spun asta...ti-ai adus prospatura azi:)))

iti pun rapoartele noobule sa vezi ce atac eu?,,vezi daca mai ai fantome in 45 sa nu cumva sa ratezi vreuna
 

DeletedUser14138

Guest
unde vreau sa joc,joc...si cat joc,joc mai mult decat joaca unii in ani de zile...stergere de cont dau ca sa scap de lumea respectiva,altfel nu as putea sa ma las....nu stiu daca intelegi ce iti desenez

a aparut din nou acest player frustrat :))
 

DeletedUser

Guest
unde vreau sa joc,joc...si cat joc,joc mai mult decat joaca unii in ani de zile...stergere de cont dau ca sa scap de lumea respectiva,altfel nu as putea sa ma las....nu stiu daca intelegi ce iti desenez

lasa ca vin langa tine pictorule,numai desena,lasa vrajelile astea de 2 lei cu mine
 

DeletedUser6318

Guest
din partea voastra nu ma mira nimic
va deranjeaza ca suntem mai buni decat voi
si daca vrem sa face 10 academi,10 facem
de ce?ca ne tine

10 academii puteam sa avem si noi si pacte la fel de multe,dar pt ce?sunteti mai buni?de aia ajungeti sa jucati 4 aliante cu forum comun si cu 5-6 pacte?ca sunteti buni¿asta dovedeste contrariul prietenas
 

ciclin

Stie Tot
si honoru cine la destramat prietene ?

Tu ai face bine sa-ti faci gradinita sa te asculte .. nu vezi ca nimeni ca nu te asculta .. O singura data te-au ascultat si pe tine si aia cand a-ti avut prima tentativa de cucerire pe mine.. ca in rest te trateaza ca pe un nimeni ..

Voi nu vedeti ca degeaba sunteti 4 aliante ? Nu sunteti in stare sa spargeti 1000 de bireme :)))))))))))




Am crezut ca ti-ai schimbat atitudinea....

Insa un papagal nu poate fi vultur pana ii lumea ....tot papagal ramane si repeta la nesfarsit TACO , TACO (care mai stie filmu').....

Nu am ce explicatii sa iti dau tie , un vierme pe harta , un noob , vezi-ti de treaba ta.....te-am intrebat eu pe tine ceva ? te bagi ca o musca in //////////////stii tu unde...
 

DeletedUser8248

Guest
cristi daca o sa observi de 3 lumi in coace alianta friends se mareste mereu cu 2-3 jucatori valorosi
te-ai intrebat de ce?
ai impresia ca ei nu au caracter?
 

DeletedUser14138

Guest
Am crezut ca ti-ai schimbat atitudinea....

Insa un papagal nu poate fi vultur pana ii lumea ....tot papagal ramane si repeta la nesfarsit TACO , TACO (care mai stie filmu').....

Nu am ce explicatii sa iti dau tie , un vierme pe harta , un noob , vezi-ti de treaba ta.....te-am intrebat eu pe tine ceva ? te bagi ca o musca in //////////////stii tu unde...

cum vrei prietene sa-mi schimb atitudinea cand voi nu stiti sa apreciati un jucator ( si aici ma refer la ahile ) A incercat sa schimbe ceva la alianta voastra de copiii , dar cum a iesit de la voi repede si voi sa-i luati orasele .. ca de la alte aliante nu prea puteti .. nu aveti cu ce sa le sustineti :)).. nu vezi ca toti playerii tai te trateaza ca pe un nimeni ? nu te baga in seama =))

Sa numai zic ca injura intre ei ca noobi pe forum , altii sunt analfabeti , altii stiu decat sa injure =)) , altu se da mare ca si-a facut mare armata ( 100 prastii / 100 hopliti ) ... mare alianta..

Sunt un vierme pe harta / noob ? Pai viermele si noobu tocmai va spart 8 nave de unu singur =))) Care dintre noi e noob ? eu sau voi ?
 

ciclin

Stie Tot
noob..asculta...tot noob vei fi , asta e telul tau , nu ai cum sa fii astfel ,
cat despre copii mei ...lasai in pace , sa nu ma asculte , nici nu trebuie sa ma asculte..am venit cu un grup de prieteni care stiu ca ma asculta si vicersa.........intelegi noob..? nu dau socoteala pentru cei ce nu asculta , numa' noobi nu cred ca inteleg asta...sunt noobi pana la urma
 
Ultima editare:

DeletedUser14138

Guest
Eu stiu ca te roade faptul ca ai o alianta de pitici :)) care nu sunt in stare de nimic.. iar 70% din voi sunteti fermele friends si a altor aliante + faptul ca din 9 nave a-ti reusit si voi 1 singura pe mine .. iar frustrarea ta se vede in postari :))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus