Spam Lumea XI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10583

Guest
Anca, e clar ca nu ai putut gestiona situatia la topicul legat de interviuri. Comparativ cu altii, noi nu te flatam, ci ne spunem parerea sincera si ne asumam riscul. Ne pare rau, dar ii laudam doar pe cei care merita, cei activi si impartiali. asa suntem noi.

Ai rezolvat-o cum nu se poate mai bine...dand-o de gard ! Bravo tie !
 

DeletedUser

Guest
Atata timp ca acuzele curg in continuare, eu nu am ce sa fac, imi pare foarte rau. Vi se pare ca am favorizat o anume alianta prin interviuri?
 

DeletedUser10719

Guest
Ce nasol ca tocmai acum s-a inchis sectiunea cu propunerile de interviu, aveam in minte un nume din W.O.G sa-l intervievati.Irefutabil era cel mai tare interviu de pana acum, dar sunt sigur ca se va redeschide sectiunea mai ales ca acum propunem pe cei din W.O.G si nu pe cei din Legio.
 

DeletedUser10440

Guest
jany scuza-ma dar te inseli :)) se va redeschide doar daca o propunem pe AncaBoghian pentru interviul saptamanii ;))
 

DeletedUser1011

Guest
Atata timp ca acuzele curg in continuare, eu nu am ce sa fac, imi pare foarte rau. Vi se pare ca am favorizat o anume alianta prin interviuri?

Aceasta tema se va inchide, interviuri pe lumea Xi nu se mai iau atata timp ca acuzele curg in voie.

Ma repet, am deschis si alte teme aici pe forum referitoare la concursul pentru personalitatea lunii si la constructia minunilor. Va rog sa va uitati pe ele si sa postati acolo parerea voastra.

- mda, ti-e frica si poate rusine sa lasi sa vada toti ca nu esti in stare sa gestionezi un forum (mai bine ai dat DELETE ca e forumul tau de-acasa) sau sa dovedesti impartialitatea. Ce topic e ala Minunile lumii, cat de prost trebuie sa fi sa nu-ti dai seama cine le termina. Dar l-ai pus sa iti mai creasca plamanii de fericire. Si personalitate, care, bugsie ala mic, de azi avea 1 mil puncte si a doua zi i-au disparut 50 mii...sau este iar greseala de server. Sunteti penibili, si mi-e rusine si greata sa citesc analfabetisme, si te crizezi ca nu citesc topicul...Dovedeste ca esti egala cu toti...si cu ala de are 1mil de puncte premium, si cu ala de a intrat prima data pe joc. Hai sa aveti o seara minunata si plina de realizari...
 

DeletedUser

Guest
Cand acuzele nefondate si jignirile vor inceta, atunci poate o sa discutam, pana atunci nu. Toata aceasta "polemica" a inceput de la faptul ca nu am acceptat autopropunerea lui Tesalarissa, de aici au inceput acuzele precum ca as favoriza o anume alianta, pana atunci totul a fost bine. Dar mie mi se pare cel putin aiurea sa te autopropui pentru interviu, sincer.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1011

Guest
tesa...faci cum faci, si arunci gunoiul tot la noi in curte...mai cauta, poate mai gasesti...si de ce ai sters discutiile noastre, vreau sa-mi raspunzi, sau iti bati joc de timpul meu!??
 

DeletedUser

Guest
Norbit a spus:
Acum, ca sa nu mai obosim pe aceasta tema:
Interviurile vor fi reluate in functie de disponibilitatea noastra si a jucatorilor, regulile sunt aceleasi, propuneti persoane (in tema deja existenta) si vom incerca sa le luam fiecaruia interviuri. Tineti va rog cont ca ne (si in special imi) rezerv imensul drept de a intrerupe sau refuza/amana interviuri cu diferite persoane, in functie de situatie. Au existat astfel de cazuri si sunt sigur ca vor mai fi.
Acestea fiind spuse, in general, dar nu tot timpul, moderatorul sectiunii va lua interviurile.

bun acestea fiind spuse, cand se deblochiaza forumul pentru a se putea propune jucatori ???
mai asteptam vreo 2 luni ? poate atunci posteaza si Stil ceva :)))
 

DeletedUser

Guest
Imi cer scuze, saptamana aceasta nu voi lua interviuri, au intervenit probleme personale si nu voi avea posibilitatea sa acord timpul necesar.
 

DeletedUser9489

Guest
Cu Xi aproape la fianl de Minuni, asteptam deschidere de ......
 

DeletedUser

Guest
Dar lumea continua la fel si dupa Minuni, poate se refera ca acum pentru ca inca o lume finalizeaza minunile sa fie deschisa o noua lume a eroilor.
 

DeletedUser

Guest
ahh,cred ca nu se va deschide pana cand nu se va termina lumea Achilles
 

DeletedUser

Guest
in mod normal ar mai putea fi deschisa o lume de eroi,pe international sunt doua sau trei pe care se joaca in paralel...
 

DeletedUser9489

Guest
Sunt 2: Achilles(en32) cu sistem vechi de cucerire, si Bellerophon(en41) cu sistem nou de cucerire

- - - Updated - - -

Ma refeream la o deschidere de lume noua,
 

DeletedUser

Guest
poate ca daca erati baieti buni si nu faceati in toate halurile pe aici pe forum primeati si voi un interviu..:)
 

DeletedUser

Guest
Este genial faptul ca ati inchis cele 3topicuri de "amploare".
De cand asteptaaaam!! :))
Multam fain! :*
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus