Spam Lumea XI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
[video=youtube;_w9OhxYNGNY]http://www.youtube.com/watch?v=_w9OhxYNGNY&feature=related[/video]
 

DeletedUser

Guest
Doamne de cand nu s-a mai postat la Spam.. ceva nu e in regula cu forumul... :)
 

DeletedUser

Guest
Mie mi-a fost frica sa intreb, daca se ridica stratul de praf si ma inecam? :-/
 

DeletedUser

Guest
Nu se mai cearta nici lumea...liniste si pace...cred ca e moleseala de la caldura... :D
 

DeletedUser

Guest
Ia si lumea pauza de la cearta, isi incarca bateriile acum cu o bere si dupa revin in forta:p
 

DeletedUser8189

Guest
ce motiv misto pt a bloca niste jucatorii,ca,au spart o nava de colonizare dupa un oras au fost blocati permanent
 

DeletedUser

Guest
Au fost blocati daca s-au logat unul pe contul celuilalt ca sa sparga nava! Nu este permis asa ceva:)) Nu au banat adminii ca ati spart voi o nava:)))
 

DeletedUser

Guest
cam liniste pe aici , nici un interviu , nici o cearta ..... cam neobisnuit pentru forumul extern al lumii XI .
 

DeletedUser

Guest
chiar asa , nu stiu daca e corect sa blochezi jucatori dintr-o alianta pur si simplu strici jocul, am mai intalnit asa ceva si pe gamma..si am renuntat la cont acolo eu si mai multi colegi chiar daca eram in aliante dusmane!! cine stie intelege exact ce am vrut sa spun..rog prin acest mesaj admini sa deblocheze jucatori daca se poate cat mai repede , aplicati-le o sanctiune gen triburi ,luati-le din sate si gata, dar lasati jocul sa mearga! impartialitatea e necesara!

sper sa nu fie implicat nici un admin sau prieten intr-o alianta dusmana si astfel sa influenteze jocul, imi cer scuze daca gresesc fata de toti, admini si jucatori!

- - - Updated - - -



- - - Updated - - -
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce usor e sa acuzi adminii, in loc sa iti asumi responsabilitatea pentru greseli. Daca s-au logat unul pe contul celuilalt( presupun ca asta au facut) e normal ca i-a banat.
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;zQaJB2-guc4]http://www.youtube.com/watch?v=zQaJB2-guc4&feature=related[/video]
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus