Spam Lumea XI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Gabriela sustii proiectul LEGII GICU?
Art. 1 din lege suna asa : Prastierii de pe joc sa fie redenumiti :pIETRARII ULTRAS .|..
Sustii Proiectul LEGII Gicu? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Va dati seama s-ar putea face un episod Sherlock Holmes cu titlul deconspirarea "pisoiului"... :D

Katus eu votez legea ta...atata timp cat esti de acord cu mine ca locuitorii satelor verzi de pe insule au fost eronat numiti "tarani" ,mai plauzibil ar fi "elfi" :p
...ar fi si posibilitatea sa-i schimbam numele lui Hera in Sanzi si cel al Athenei in Tonciu,dar poate e prea mult deodata...baby steps... :)
 

DeletedUser

Guest
Va dati seama s-ar putea face un episod Sherlock Holmes cu titlul deconspirarea "pisoiului"... :D

Katus eu votez legea ta...atata timp cat esti de acord cu mine ca locuitorii satelor verzi de pe insule au fost eronat numiti "tarani" ,mai plauzibil ar fi "elfi" :p
...ar fi si posibilitatea sa-i schimbam numele lui Hera in Sanzi si cel al Athenei in Tonciu,dar poate e prea mult deodata...baby steps... :)

NU SE POATE!

Rebelul = Tonciu => Atena = Rebelul:)hahahaha

Si eu votez cu proiectul tau bugsy!:)
 

DeletedUser

Guest
Hmmmm interesante redenumiri. O curiozitate ... cum vor traduce nemtii aceste nume :D
 

DeletedUser

Guest
Va dati seama s-ar putea face un episod Sherlock Holmes cu titlul deconspirarea "pisoiului"... :D

Katus eu votez legea ta...atata timp cat esti de acord cu mine ca locuitorii satelor verzi de pe insule au fost eronat numiti "tarani" ,mai plauzibil ar fi "elfi" :p
...ar fi si posibilitatea sa-i schimbam numele lui Hera in Sanzi si cel al Athenei in Tonciu,dar poate e prea mult deodata...baby steps... :)

Si eu sustin propunerile tale mafiotule ,daca sustii proiectul in continuare .
Mai am o propunere hoplitii sa poarte denumirea de JANDARMI . Deoarece au si rol ofensiv si rol defensiv .Pana la urma se hotarasc ei de partea cui sunt :D A poporului(defensiv) sau a puterii (ofensiv). :D

Hmmmm interesante redenumiri. O curiozitate ... cum vor traduce nemtii aceste nume :D
Daca nu se vor supara domniile lor din frankfurt,vor lasa asa denumirile. Simbolurile serverului .ro .Asta din respect pt negrii :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
IRR = TOPIC DE SPAM???

hahahah....akmoane iauzi bre .... voi astia anti-spammeri va transformati in Spammeri...daca vreti va dam invitatie in clubul nostru...va mai invatam cate ceva....numa nu-l luati si pe TONCIU!
 

DeletedUser4775

Guest
IRR=TOPIC DE SPAM

Nu avem nevoie de voi ca sa fim SPAMMERI
 

DeletedUser

Guest
IRR=TOPIC DE SPAM

Nu avem nevoie de voi ca sa fim SPAMMERI
Imi pare rau ca o spun dar sincer : AVETI NEVOIE DE LECTIILE DOMNULUI GRECU .Eu zic sa frecventati cursurile de vara ,de la SCOALA DOMNULUI GRECU si sa invatati sa spamati .Va atrag atentia ca este o diferenta intre CHAT (ceea ce faceti majoritatea din Imperiul Mamut) si SPAM . Drept dovada, ati ajuns si pe forumul extern cu acel limbaj de chat care dainuie pe forumul intern . Sa stiti ca : Buna seara ,ce mai faceti nu este o discutie . Sau: niste emoticoane puse fara un cuvant in prealabil . Spamul este o arta .Dar nu m-astept sa fie stapanita de GENERATIA FEISBUC . Ultima generatie dupa PRO,MC DONALD'S, POKEMON si MIRC-YAHOO .|..
Eu va cred ca sunteti plini de furie pe NOI,astia care stapanim ARTA SPAMULUI dar nu trebuie sa ne purtati pica . Vedeti voi ce diferente exista intre spameri si pseudospameri? Noi cand spunem ceva ,ne facem auziti .Voi cand spuneti ceva de fapt nu spuneti nimic .Noi cand tacem spunem ceva.Voi cand taceti inseamna ca nu aveti cu ce argumente sa participati la o discutie . Acum fiti sinceri si recunoasteti : Nu-i asa ca suntem idoli pt voi? :D
Se vede pe fata voastra cand sunteti nervosi ,credeti-ma .Am destula experienta in a exploata nervi si cunosc tiparul nervosului . Va incadrati perfect in tipar ...hahaha
 

DeletedUser3972

Guest
Daca reusesti sa ma enervezi pe mine,te recunosc ca un idol.
Altii se aprind mai repede.Dar eu nu vad de ce m-ar enerva o mana de copii:D
 

DeletedUser

Guest
Daca reusesti sa ma enervezi pe mine,te recunosc ca un idol.
Altii se aprind mai repede.Dar eu nu vad de ce m-ar enerva o mana de copii:D

Promit ca in maxim o saptamana te fac sa ma consideri IDOLUL TAU . .|..
 

DeletedUser

Guest
Azi se termina perioada de protectie...pentru mine incepe in sfarsit cotrobaiala prin dulapul cu dulciuri...nothing personal,just buisiness ;)
 

DeletedUser4775

Guest
De ce sa fim nervsosi pe voi daca nu avem de ce...eu cel putin nu sunt dar nu stiu ce sa zic de cailalti

P.S Nu esti idolul meu si nici nu ai sa fi.
 

DeletedUser2039

Guest
.

dom profesor in spam-ologie esti tare, te astept in continuare cu un pm pe Xi,ca sa stiu ce zeu sa pun in templu sa fii idolul meu...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus