SPAM 2 Lumea CHI

  • Autor subiect DeletedUser14520
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Subscriu !Respect Missis !

Si tu si Bella imi dati pupici ? :x:">

- - - Actualizat - - -

exemplul tau cu AON ... din intemeietor, ai ajuns in Friends, au plecat haimanalele si te-ai intors unde iti e locul, din nou in furntea AON ;)

- - - Actualizat - - -


cocolino ... nici eu nu am jucat pe CHI cu gold, doar pe DELPHI, cu aurul din concursuri ... iar acum se cam termina ...
oricum, tardarea pe CHI e le moda ... e un trend chiar ... sorin.ro cu dizolvarea Lupii Singuratici, staff-ul Yakuza fata de alianta ... cu 2 zile inainte sa faca ce au facut pregateau o actiune, ideea mea, apoi si-au batut joc si au stricat minunea ... de dragul unei coronite

Ai facut tu destule smecherii la viata ta pe jocu asta... spune-i asta la unu care nu te cunoaste
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15210

Guest
eu am continuat sa joc ... ce e rau prin asta? :D
ca m-am jucat cu parolele ... asta e alta mancare de peste :D
 

DeletedUser

Guest
Cum te-ai jucat cu parolele ? Ce parole erau ? Te-au dus astia la audieri ? Odm ce o zis ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15210

Guest
Ce parola ... prenumele jucatorului ...
Am ramas socat ... Dar o ramas si posesorul dupa ce am dat un SMS :)))
 

DeletedUser

Guest
Toate cele bune tuturor in viata reala, dusmani, prieteni, amici, iubiri si ce mai aduce acest joc!
Doar o concluzie poti trage dupa aceasta lume: penibilitatea unor jucatori ai aliantei Yakuzza sau cum dumnezeu se numeau. Nu pot sa zic de toti, doar de acei care au fost de accord cu "pozitia caprei" pe final, in rest ok. Cam de toate am vazut pe aceasta lume si ca la noi la nimeni.
Jucati pe alte servere, daca intr-adevar va place acest joc. La noi sincer nu se merita sa bagi bani, timp sau nervi.
Noi sa fim sanatosi, in rest toate trec.
Iertare cui i-am gresit cu vorba, ca sa pot merge impacat mai departe in viata reala:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15785

Guest
Am revenit dupa doi ani aproape sa citesc tot ceea ce am discutat noi pe aici, de la "spargerea" contului lemon pana aci si ma bufneste rasul
 

DeletedUser15785

Guest
ehh, doar asa ... putin xd
parca alta e viata fara grepolis, incepuse sa mi se faca dor xD
 
Sus