SPAM 2 Lumea CHI

  • Autor subiect DeletedUser14520
  • Data de început

DeletedUser15210

Guest
Ce mari ne dam, ca s-au luat orasele unui inactiv care se batea cu pumnii-n piept ca el nu va pierde vreun oras ... Daca nu era evil inactiv, tot cu 3 orase ramaneai, asa ca nu te mai da mare ;)
 

DeletedUser

Guest
Mai Iondaime, degeaba era Evil inactiv, daca eu aveam orasul ala la Statuie si 4 zile la rand cei din Yakuza s-au facut de ras
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser15210

Guest
Nu s-au facut de ras, pantzi. A fost o harababura si o neintelegere totala ... Daca se punea totul cap la cap, orasul il pierdeai de a doua zi ! Nu te da mare rege ca ai avut si tu norocul sa prinzi un player, inactiv si sa ii iei orasul !
 

DeletedUser

Guest
Mai ciocoflendere. ce 2 zile? au atacat 4 zile la rand cu vreo 6-7 nave. tu cred ca nici nu erai cand s-a intamplat asta :))).
Stiu si ei ce s-a intamplat, stie si deyu, stiu toti. la ultima nava le-am aratat si miscarile de trupe, au zis ca nu credeau cu ochii. am avut peste vreo 100 de atacuri zilnic. Noroc am avut sa il prind inactiv, dar nu am stat si am actionat, dar scosul navelor nu se mai numeste noroc
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Ai citit macar mesajul meu, in intregime? Daca se organizau, toal, cu sprijin si atac la secunda dupa si inainte de nava, tu nu mai aveai orasul. Acu ai priceput? Si mai usor cu apelativele ca nu ne tragem de sireturi !
 

DeletedUser

Guest
L-am citit, tu l-ai citit pe al meu? ca de fiercare data au fost atacuri si sprijinuri la secunda..in fiercare zi aparea cate un zmeu care zicea ca daca se baga el pierd orasul si in fiercare zi radeam dublu fata de ziua anterioara, toti suntenti la fel, tari in vorba..cand e sa organizati 4 zile la rand..atacuri si sprijinuri la secunda cu nava intre, cateodata nave pe alte 2 orase descoperite, tot nu faceti nimic, asa ca pana imi aratati contrariul sincer nici nu vreau sa aud scuze
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 

DeletedUser

Guest
Probleme de autentificare, Contul Pantzi numai e in stock, revenim la producte expirate de acum 5-6 ani
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser

Guest
In curand se va face o rasturnare de situatie pe aceasta lume... sa vad daca am timp B-)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15207

Guest
Ce se va rasturna ?
Tu si cu caruta de fiare vechi ?
 

DeletedUser

Guest
Mai uita-te ma odata la mormant... nu stiu de ce ai colonizat acolo
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Tu ai grija de Delphi... ca te cuceresc imediat.
smiley_emoticons_bussi2.gif
 

DeletedUser15210

Guest
am vzt, ai trecut la nemurici ... la dusmanii pe care nu ii suportai tu cand aveam forum comun :p
te astept boca, te astept :p
PS. nu am colonizat :p
 

DeletedUser

Guest
Tu vorbesti ma ? La ei ai jucat si tu pentru coronita.

Cine este boca ? Daca iti zic, ca sunt pe insula cu tine ma crezi ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser15210

Guest
Tu vorbesti ma ? La ei ai jucat si tu pentru coronita.

Cine este boca ? Daca iti zic, ca sunt pe insula cu tine ma crezi ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Este o diferenta. Am jucat la ei CAND S-AU DAT CORONITELE, NU PENTRU CORONITA ! As da cu mare placere coronita aceea ;)
Hai hai, nu mai merg minciunile ;)
 

DeletedUser

Guest
Da-mi mie coronita ca a mea e veche de cativa ani...
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif


Serios vb, tu crezi ce se vehiculeaza pe aici sau pe forumuri despre mine ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 
Sus