SPAM 2 Lumea CHI

  • Autor subiect DeletedUser14520
  • Data de început

DeletedUser15210

Guest
Buuun ! In primul rand vreau sa va servesc cu tort caci ieri a fost ziua mea :
900x900px-LL-91cf4e56_gallery8164961331986747.jpeg

Iar in al doilea rand, am venit aici sa critic alianta Yakuza intrucat sunt niste noobi care nu au constientizat ca nu ei pierdeau lumea ci immo, ca nu si-au respectat aliatii care le-au oferit o minune pe tava, dar care au fost injositi de nemurici pe forumul secret dintre cele doua aliante (yakuza si immo) si nimeni inafara de mine, nu le-a luat aparare ! RUSINE YAKUZA. PUTEATI SA IMI URMATI SFATUL. AVEATI ALTE 2 ALIANTE CU OAMENI EXPERIMENTATI, GATA SA VA AJUTE SA SPARGETI MINUNI, DAR NU, ATI ALES CALEA USOARA, TRADAND INCREDEREA CELOR CARE V-O OFERISERA.
FELICITARI MH76, ESTI UN OM SLAB, CARE DORESTE O CORONITA, DECAT SA IMPIEDICE CA IMMO SA CASTIGE LUMEA. FELICITARI BAYERN, ESTI UN LAS, FIIND DE ACORD CU ACEST LUCRU ! FELICITARI YAKUZISTILOR, V-ATI BATUT JOC DE ALPHA UNITED SI LEGIO DACORUM.
FELICITARI IMMO. ATI CASTIGAT LUMEA PRIN TOATE METODELE POSIBILE. DE LA CONSTRUIT CORECT MINUNILE, PANA LA SPART DE CONTURI ! FELICITARI STAFF-ULUI CARE V-A ACOPERIT ! NICI MACAR UNUL DIN ACELE ALIANTE NU ISI MERITA CORONITA. CORONITA O MERITAU CEI CARE AU DAT DELETE, DINTRE DH !
VA PUPA IONDAIME ;)
 

DeletedUser14352

Guest
Sorine poate iti perimiti tu sa vorbesti in numele Yakuza, dar nu iti permit eu, asa ca tine-ti parerile pentru tine
smiley_emoticons_auslachen2.gif

O sa iti dau quote si la ceva ce am scris pe forum ca sa nu mai reformulez ca imi e lene :
"Mie nu prea imi pasa, oricum a fost o lume de 2 bani si toata lumea stie asta, faptul ca s-a "castigat" la modu asta e egal cu zero, iar faptul ca IMMO se mandresc cu "performanta" asta e un lucru patetic, jalnic, dar bucuria lor arata si faptul ca ei mai mult nu pot si asta e nivelul lor de joc."
- Asta e parerea mea. De ce ? Nu pentru ca nu ati fost in stare sa spargeti o minune ci pentru ca nu ati fost in stare sa faceti macar o actiune de doamne ajuta...
Si nici de tipul de caractere nu are rost sa vorbim, Ioane pe tine oricum nu te place nimeni :))), iar tu sorine,se poate zice ca am fost prieteni pana ai dat-o de gard, stii tu bine.
 

DeletedUser14136

Guest
nici nu tre sa-mi permiti tu ;) tu ar trebui sa ii zici ms ma lu iondaime...stii tu de ce
 

DeletedUser

Guest
Sorine, nu trebuia sa va lasati jucatorii in afara coronitelor. Nu trebuia sa-i dati afara pe unii, ca sa faceti loc sclavilor in alianta. E penibil, ca unii ce au jucat alaturi de voi, sa ramana cu buzele.n soare, sa zic asa. Sincer chiar nu ma asteptam. Nu m-am razboit nici cu tine, nici cu yakuzza, cu toate ca nu merita sa le zic pe nume si nici cu cei din DH. S-a jucat de placere, dar prin ceea ce ati facut voi colegilor vostri, e oricum urat! Toate cele bune!
 

DeletedUser

Guest
Eu, Pantzi, ce sa mai zic aici? se pare ca Toby, aka Iondaime, aka Glont se oftica iar tyene e nervos, chiar daca colegii lor stiu ce a facut cu cele 5 minuni. Tyene, ai niste colegi de nota 10, poate mai slabi ca tine la joc, dar oameni de nota 10, iar tu esti contrariul. Eu am vorbit cu Yakuza sa facem minunile impreuna, si niste oameni cu capul pe umeri au acceptat, practic, le-am dat 6 minuni pe mainile voastre si nu ne-au tradat cum nici noi nu am facut-o. Am castigat, 4 aliante lumea asta, de la Gamma incoace imi doresc asta, si uite ca am facut primul pas si am putut realiza acel mic ''vis''.Nu am putut sparge piramida, dar a fost bagata nava de cateva ori, asta e, am recunoscut ca nu se poate. Nu am recurs la nimic neregulamentar. V-am lasat sa alegeti, asa ca va rog tineti-va parerile pentru voi, daca nu au legatura cu jocul de strategie. Daca voia nu va pasa, le pasa colegilor tai sa se termine lumea cu bine.:)

- - - Actualizat - - -

Sorine, nu trebuia sa va lasati jucatorii in afara coronitelor. Nu trebuia sa-i dati afara pe unii, ca sa faceti loc sclavilor in alianta. E penibil, ca unii ce au jucat alaturi de voi, sa ramana cu buzele.n soare, sa zic asa. Sincer chiar nu ma asteptam. Nu m-am razboit nici cu tine, nici cu yakuzza, cu toate ca nu merita sa le zic pe nume si nici cu cei din DH. S-a jucat de placere, dar prin ceea ce ati facut voi colegilor vostri, e oricum urat! Toate cele bune!


Nu am lasat pe nimeni afara, facem minunile in 2 ture, nu suntem oameni de rahat, arkan. Pe gamma Rapsodie a spart un cont sau mai multe cand era in JDI, si aici tot pe el l-ai adus sa sparga un cont la Die. :)
 

DeletedUser

Guest
La multi ani, mai tobyta!!!:)))) da ce aspru esti pe delphi! :)))
 

DeletedUser14352

Guest
Pai Sorine nu iti permit nici eu si nici altcineva din Yakuza, asa ca termina.
Nu am datorii la nimeni si nu trebuie sa multumesc la nimeni boss. Am jucat curat cap-coada lumea asta , printe evenimentele multe de pe lumea asta, cu spargeri de conturi etc, noi nu suntem vinovati de nimic.
Si nu uita ca voi ar trebui sa imi multumiti mie ca v-am pus niste minuni pe tava in urma cu ceva timp intr-un excces de furie...
Sa nu uitam pe colegii tai care au bagat nave pe minuni cu conturi duble, cum ar fi mizeria de cocutzu . Si sa nu uitam cum adminu trece cu vederea nava pe minune si faptul ca pe contrul de unde s-a bagat nava erau 3 login-uri diferite , de la 3 jucatori diferiti de la voi. Sa nu uitam, cum de la ban permanent la inceput, ti-ai intins antenele si s-a trecut la ban 5 zile si continua sa joace si la momentul asta oricat tichete s-ar face, ca deh asa merge la noi la romani.
Si ar mai fii destule de zis
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu, Pantzi, ce sa mai zic aici? se pare ca Toby, aka Iondaime, aka Glont se oftica iar tyene e nervos, chiar daca colegii lor stiu ce a facut cu cele 5 minuni. Tyene, ai niste colegi de nota 10, poate mai slabi ca tine la joc, dar oameni de nota 10, iar tu esti contrariul. Eu am vorbit cu Yakuza sa facem minunile impreuna, si niste oameni cu capul pe umeri au acceptat, practic, le-am dat 6 minuni pe mainile voastre si nu ne-au tradat cum nici noi nu am facut-o. Am castigat, 4 aliante lumea asta, de la Gamma incoace imi doresc asta, si uite ca am facut primul pas si am putut realiza acel mic ''vis''.Nu am putut sparge piramida, dar a fost bagata nava de cateva ori, asta e, am recunoscut ca nu se poate. Nu am recurs la nimic neregulamentar. V-am lasat sa alegeti, asa ca va rog tineti-va parerile pentru voi, daca nu au legatura cu jocul de strategie. Daca voia nu va pasa, le pasa colegilor tai sa se termine lumea cu bine.:)

- - - Actualizat - - -




Nu am lasat pe nimeni afara, facem minunile in 2 ture, nu suntem oameni de rahat, arkan. Pe gamma Rapsodie a spart un cont sau mai multe cand era in JDI, si aici tot pe el l-ai adus sa sparga un cont la Die. :)

offf offf mai pantzi! sincer serios, daca am auzit acolo sa sparga cineva conturi, cu cat mai mult rapsodie asta! Sincer iti zic doar ata, doar ca sa ma crezi, eu fiind un om cu frica de dumnezeu: ASA SA NE AJUTE DUMNEZEU, DUPA CUM SI CE AM FACUT PE ACEASTA LUME! Doamne ajuta!
 

DeletedUser15210

Guest
Sorine, nu trebuia sa va lasati jucatorii in afara coronitelor. Nu trebuia sa-i dati afara pe unii, ca sa faceti loc sclavilor in alianta. E penibil, ca unii ce au jucat alaturi de voi, sa ramana cu buzele.n soare, sa zic asa. Sincer chiar nu ma asteptam. Nu m-am razboit nici cu tine, nici cu yakuzza, cu toate ca nu merita sa le zic pe nume si nici cu cei din DH. S-a jucat de placere, dar prin ceea ce ati facut voi colegilor vostri, e oricum urat! Toate cele bune!

Astia fac minunile de doua ori bro. Sa aiba toti noobii coronita. Ca o merita sau ba ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
A fost o lume frumoasa, intr-adevar, ca.n basme, cum ii ziceam lui sorin, dar au fost lasati mai multi de la voi, vezi cazul jucatorului romani, celuilalt ce a intrat la noi si multi altii. M-as bucura sa nu fie asa, dar statisticile o spun!:)
 

DeletedUser15210

Guest
Eu, Pantzi, ce sa mai zic aici? se pare ca Toby, aka Iondaime, aka Glont se oftica iar tyene e nervos, chiar daca colegii lor stiu ce a facut cu cele 5 minuni. Tyene, ai niste colegi de nota 10, poate mai slabi ca tine la joc, dar oameni de nota 10, iar tu esti contrariul. Eu am vorbit cu Yakuza sa facem minunile impreuna, si niste oameni cu capul pe umeri au acceptat, practic, le-am dat 6 minuni pe mainile voastre si nu ne-au tradat cum nici noi nu am facut-o. Am castigat, 4 aliante lumea asta, de la Gamma incoace imi doresc asta, si uite ca am facut primul pas si am putut realiza acel mic ''vis''.Nu am putut sparge piramida, dar a fost bagata nava de cateva ori, asta e, am recunoscut ca nu se poate. Nu am recurs la nimic neregulamentar. V-am lasat sa alegeti, asa ca va rog tineti-va parerile pentru voi, daca nu au legatura cu jocul de strategie. Daca voia nu va pasa, le pasa colegilor tai sa se termine lumea cu bine.:)

- - - Actualizat - - -




Nu am lasat pe nimeni afara, facem minunile in 2 ture, nu suntem oameni de rahat, arkan. Pe gamma Rapsodie a spart un cont sau mai multe cand era in JDI, si aici tot pe el l-ai adus sa sparga un cont la Die. :)
Pustiu, intreaba-ti liderul acu ca pe final de lume, de ce a intrat pe contul celui din dh ! Hai, intreaba-l. Sorin cu manuta lui a facut-o. Ca la ajutat veve asta e alta mancare de peste :p

- - - Actualizat - - -

La multi ani, mai tobyta!!!:)))) da ce aspru esti pe delphi! :)))

Multumesc veve :*
 

DeletedUser

Guest
sa stii ca, Yakuza ne permit sa vorbim in numele lor, sa stii ca zilele astea am vorbit mult intre noi, si am ajuns la faza unde ma crezi sau nu, am putea intra pe lume ca o echipa intreaga. Sa-ti multumim ca esti bipolar si ca nu iti controlezi furia? aia e vina ta, nu un act de bunatate. S-au facut nereguli peste tot, chiar si la voi, pe contul lui Evil, oare cine a intrat? sa nu incepem cu astea, iti respect colegii mult. Asa ca o lasam asa, apropo, cum am mai zis, ei sunt opusul tau, asa ca da, pot vorbii in numele lor cand Iondaime ii ataca direct
 

DeletedUser14352

Guest
sa stii ca, Yakuza ne permit sa vorbim in numele lor, sa stii ca zilele astea am vorbit mult intre noi, si am ajuns la faza unde ma crezi sau nu, am putea intra pe lume ca o echipa intreaga. Sa-ti multumim ca esti bipolar si ca nu iti controlezi furia? aia e vina ta, nu un act de bunatate. S-au facut nereguli peste tot, chiar si la voi, pe contul lui Evil, oare cine a intrat? sa nu incepem cu astea, iti respect colegii mult. Asa ca o lasam asa, apropo, cum am mai zis, ei sunt opusul tau, asa ca da, pot vorbii in numele lor cand Iondaime ii ataca direct

Tu sigur ai fumat ceva in seara asta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
deja la ce scrieti, ma lasati masca:)))) eu n.am ajutat pe nimeni cu nimic. nici pe nevasta-mea n-o ajut, apai pe straini! de sorin si alti jucatori, nu pot afirma nimic. atata timp cat n-am dovezi nu poti da cu bata.n cap celuilalt.
Eu sincer va doresc toate cele bune, tuturor in viata reala si aici in viata virtuala, pe lumea delphi, numai belele sa aveti si nenoroc!:)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Si e problema ta ca spun ce am de zis fara sa ocolesc subiectul?
Dar la voi pe contul lui dreed, ia spune ... Hai sa nu dam toate neregulile pe fata ca va fac cu ou si cu otet, voi aia de va laudati ca jucati corect ;)
Veve, fa printuri la discutii ca vrea simi sa vada iar roscata mai are putin si ajunge aici sa stearga postarile si sa dea vacante
 

DeletedUser14136

Guest
Poate te sterge dreaqu pe tine de aici... sa faca un bine la toata lumea
 

DeletedUser

Guest
Tyene, intreaba-ti colegii, si acum vorbesc cu ei pe waap, unde tu nu esti, oare de ce? :)))
 
Sus