Sa umplem de spam!

DeletedUser13140

Guest
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser15815

Guest
Hahaha... tocmai am fost la bunica sa vad daca mai are ceva maruntis si pt mine...

Din ce observ,faci ce faci si tot ocolesti sa-mi raspunzi la intrebarea pe care ti-am adresat-o in ultimul meu post , poate imi raspunzi acum:))).


Habar n am despre ce vorbesti.
Daca te referi la mizeria aia de postare in care primele 3 randuri sunt scuze peste scuze, crede-ma ca nici nu am dat importanta.
Evit sa-ti raspund pana nu mi raspunzi cate orase ne-ai luat tu si cate ai pierdut la noi.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser15815

Guest
Asta daca stii sa numeri mai mult de 5-6 ... 7...9 cand esti acasa ....
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser13143

Guest
smiley_emoticons_freu-dance.gif


Sa imi strig si eu off-u ,, sa le trag la mumu lu' comerzap si 4GVN (daca mai joaca) si fiti sigur ca o sa ma apuc curand de joc ne mai intalnim noi
smiley_emoticons_panik4.gif
ce ti-a facut comerzap bre ? ca il am pe langa mine dar este in vacanta:(. fa si tu apocaliptica din nou s ipoate nimerim intre ei ca sa vindem si noi resurse :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15978

Guest
deja dezechilibrezi lumea daca incepi cu vanzarea de resurse ca unii poate au mai mult gold si iar apar discutii
 

DeletedUser15009

Guest
Demos, ati pierdut Delphi,Athens,Knossos
Acum urmeaza sa pierdeti si Naxos.:))
 

DeletedUser13143

Guest
deja dezechilibrezi lumea daca incepi cu vanzarea de resurse ca unii poate au mai mult gold si iar apar discutii
pai doar resursele sunt baza pe lumea noua . in demos nu am intrare ca fratili vezica nu suporta oameni cu IQ mai mare de 10 catare el ca il complexeaza . la versacu relatiile inca sunt subrede de pe athena sau cine stie de cand :))
 

DeletedUser15009

Guest
paidoar resursele sunt baza pelumea noua . in demos nu am intrare ca fratili vezica nu suportaoameni cu IQ mai mare de 10 ca il complexeaza . la versacu relatiile inca sunt subrede de pe athena sau cine stie de cand :))
Intri la pirati fraticã :p
 

DeletedUser15990

Guest
Ce sa castige Demos mai? Aia n-au ce face? Stai doar sa ajung langa ei. Acusica terminam cu SS-ul :)) . Desi Gucci, pt tn fac o exceptie si distrug Demosul intai si poate crut SS-ul :))
 

DeletedUser1411

Guest
Mulți dintre voi deja ati depășit limita decentei și a bunului simt. Dacă nu va revizuiți limbajul, ma voi simți nevoită sa închid tema.

Aveți 2 ore la dispoziție sa va editați postările.

O seara de milioane va doresc!
 

ciclin

Stie Tot
ce ti-a facut comerzap bre ? ca il am pe langa mine dar este in vacanta:(. fa si tu apocaliptica din nou s ipoate nimerim intre ei ca sa vindem si noi resurse :D

Om de ''baza'' , templier batran cica ....ne chinuim sa jucam contra lu tot serveru si cand sa castigam isi da restart...
smiley_emoticons_lol.gif
avand orase la minune ..iti dai seama ....

Momentan nu e timp pentru joc :)
 
Sus