Sa umplem de spam!

DeletedUser

Guest
domnul intemeietor cristea,ati invatat sa intoarceti trupele ? sau tot la 2 min le intoarceti?
 

DeletedUser

Guest
domnule cristea,sunt dispus sa va invat sa intoarceti trupele dupa nava ori sa bagati in fata navei,mocca va invat ,sa fiti dupa 7 ani in randul lumii...acum na,nu garantez suta la suta succesul ca mai depinde si de iq-ul celui care primeste invataturile
 

DeletedUser12129

Guest
daca ma invatati cum va desurubati surubelu si va faceati boticul sunt dispus sa invat
oricum sunt publice invataturile dumneavoastra domnisoara Antoaneta. sun pe youtube
si marile d voastra cuvantari la mine pe skype si la unii dintre colegii mei
 

DeletedUser15009

Guest
ba gucci de cand vorbesti si tu de corectitudine?
Doamneee ce s a ajuns grepo asta....
ce dracu ma te bagi in seama cand tu in Friends nu faceai altceva decat sa rontai la biberonu lui Antoaneta...

ai grija cum vorbesti ca nu ai ciocnit valiza cu mine in garda. fara "ba" !

Ce dracu te bagi sa comentezi despre mine ca eu nu te-am jignit si nici nu vreau sa o fac. m-am cumintit de cand am luat ban :p
 

DeletedUser12129

Guest
ai grija cum vorbesti ca nu ai ciocnit valiza cu mine in garda. fara "ba" !

Ce dracu te bagi sa comentezi despre mine ca eu nu te-am jignit si nici nu vreau sa o fac. m-am cumintit de cand am luat ban :p
de unde ai ma tu valiza? tu nu ai nici bani de acadea
 

DeletedUser

Guest
vorbea travestita
Antoaneta am auzit ca erai cat pe ce sa fii inlocuit de la conducerea Friends. si inca de un drac si ala mort. ce rusine....
asta e magarie sa se dea la o femeie neaparata. pacat ca e cu surubel
tu chiar ca nu te dezminti,,,aia a fost caterinca pe forum,de cand ai plecat tu numai avem subiect de ras si mai ne descretim si noi fruntile
 

DeletedUser12129

Guest
Hai ma lasa asta cu Dinamo ca deja esti obositor. Ce treaba are echipa pe care o iubesc cu jocul? Terminatule.
Zii aici, de fata cu toata lumea, ce alianta plagiezi pe lumea noua.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
ce treaba am eu cu dinamo? eu am zis de caru ala cu prosti din galeria lui dinamo care s a imprastiat in Turda
ce dracu ma ai mancat stricat? du te si tipa la sant nu te baga in seama pe aici
 

DeletedUser15009

Guest
E clara treaba cu tine Dan, nu ai sange in vene pentru a accepta o provocare de la egal la egal cu friends !

Bravo mie ca stau la biberon, nici ca tine nu ma fac niste patratele verzi.. nici macar nu sti sa conduci.. mereu se alege praful de alianta pe care o plagiezi
 

DeletedUser15009

Guest
ba eu nu oi fi stiind sa conduc dar tu esti cel mai mare idiot de pe grepo . si vb lui Fantotzy meriti lesinat pe unde te prinde
ba cordaciule mucos la 15 ani ai numai ccaturi in cap. mai ai tupeu mizerabile sa vorbesti?

Vezi cum vorbesti ca te dau una doua draq, crezi ca imi e frica de tine bai mascariciule ??
 

*cosminiq98

Membru activ
Hai sa lasam deoparte jignirile , totul are o limita . Nu ?

Spune in public daca accepti provocarea de 1 vs 1 intre demos si friends ?.

Tot ocolesti subiectul ....
Gucii, de ce te bagi ca musca in rahat? Ce te freaca pe tine un duel 1vs1?! Dacă ai fi nu stiu ce jucător care rupe totul da...poate ai avea de ce sa te bagi in discutie...dar asa, stai in pana mea in banca ta si concetreaza-te pe lumea unde esti..ca si asa nu te văd bine acolo
 

DeletedUser15815

Guest
aveti raspunsul mai sus mai.
cand imi garantati ca intram sa jucam grepo si nu intram sa ne izbim de toate mizeriile voastre atunci acceptam provocarea. dar asa sa intru sa jucam grepo si voi sa va tineti de mizerii nu v ati gasit prostii
deci ori ne dati garantia ca e pe corecte jocul ori jucati singuri.

Vorbesti de garantie? Pai de cate ori am fost noi banati pentru boot, cu exceptia lui saw care tot de la voi a venit si de cate ori ati fost voi banati? Despre garantia asta vorbesti?
 

DeletedUser12129

Guest
ba tu ce garantie poti oferi ma?
ca dupa ultima aia cu travestitu nu stiu ce garantii mai poti oferi tu
ca le facusei pe toate pana atunci, aia mai lipsea sa pui capac la tot
 

DeletedUser15009

Guest
Brave am o intrebare. de ce ne citezi la orice propozitie ? hm
numai asta stii ?
 

DeletedUser15815

Guest
Uite, garantez si pentru colegii mei, ca te lasam sa ne sugi si pe lumea asta noua.
Ai garantiile noastre. Acuma te rog sa garantezi si tu ca nu o sa fie cu dinti. ahahaha
Acuma poti accepta 1 vs 1 cu noi.
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15815

Guest
Eee mai da-te-n sange atunci! Nici asa nu vrei, nici asa nu e bine.Te-ai cam oparit de sefie.
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 
Sus