Sa umplem de spam!

*cosminiq98

Membru activ
Nu ma fa sa spun ca si tu mi-ai zis sa nu o atac pe Iulia si ca am retras nava aia de pe ea...chiar daca o puteam lasa fara probleme.. asta acum ceva timp
 

DeletedUser13143

Guest
Nu ma fa sa spun ca si tu mi-ai zis sa nu o atac pe Iulia si ca am retras nava aia de pe ea...chiar daca o puteam lasa fara probleme.. asta acum ceva timp
si tu bei apa dupa aia de mai sus ? pai nava aia ai retras o ca eram in pacea stabilita . vrei sa iti arat mesajul cu costi77 sau iti aduci aminte singur ?
 

*cosminiq98

Membru activ
Stiu foarte clar. Nava era pe drum înainte de a se spune ca facem pace. Ai noroc ca m-a rugat Costi sa retrag...doar din respect pentru el am retras. Stiam ca se discuta pentru a se face pace, altfel spuneam ca nava era pe drum înainte de a se de global si gata
 

DeletedUser15301

Guest
Stiu foarte clar. Nava era pe drum înainte de a se spune ca facem pace. Ai noroc ca m-a rugat Costi sa retrag...doar din respect pentru el am retras. Stiam ca se discuta pentru a se face pace, altfel spuneam ca nava era pe drum înainte de a se de global si gata

fugi la somn la la 3 vine nava...eu ti am zis sa vezi ca inca te consider prieten...sau cred ca vine la 4.....nu la 4:30 mi a zis ca o da sunt sigur...
 

DeletedUser13143

Guest
eu nu pricep de ce te bagi in seama daca nu ai ceva de spus ... ce ai vrut sa spui defapt ?
 

DeletedUser15301

Guest
mai luptatorilor de ce nu iesiti in piata sa va bateti..dar numai demos si friends...mai sunt si alti jucatori aliante ...de ce nu vb cu stil sa va faca un server numai pt voi...fara lag...sa dati numai la secunda...mai sunt si jucatori care acum incep sa joace dar nu pot juca ca trebuie sa se bata demos cu friends ...urat bre fff urat...serios acum
 

DeletedUser16013

Guest
fugi la somn la la 3 vine nava...eu ti am zis sa vezi ca inca te consider prieten...sau cred ca vine la 4.....nu la 4:30 mi a zis ca o da sunt sigur...
Si uite cum fetele mai cauta un pact sa dea in Wild
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser15815

Guest
O lupta 1 vs. 1 intre friends si demos ? :)))) pai ati ajunge sa faceti pact intre voi ca va macelaresc altii :)))


Ai luat un shit in gura si nu mai poti sa scapi de el? Zici ca nu stii de pe delphy cum joaca alianta Friends. Ai o varsta si am pretentii de la tine, mai ales ca ai colaborat cu noi si stii ce putem.
 

DeletedUser15815

Guest
o intrebare domnule sev sceptic .

cu sau fara academii :)


Vrei sa le fii tu academie?
smiley_emoticons_auslachen2.gif



@Capone. e ultima data cand iti mai raspund ca nu are rost. Am scris destul de clar ca vrem 1 vs 1 sa ne scutiti odata de scuzele voastre de pasarici la mentruatie de fiecare data cand luati bataie. Stii bancu cu patrula?
smiley_emoticons_hust.gif



offtopic: sa lamurim situatia patetica dintre demos si friends.... pai cate orase a luat demos de la jucatorii clasici din friends? Sa-mi raspunzi tu capone aici.

Aristotel a pierdut orase pe toate lumile la NOI, tu la fel, veze nu mai are degete sa numere, miadenisa saracuta era seara si nava, brave cateva, a scapat mai ieftin ca sta mereu in spate. Despre ce kkt vorbim? Ma iei cu aliatii, cu pactele, shit pe pieptul tau, etc . Dar ce ma? v-au bagat aliatii navele sau noi? Voi nu aveati aliati? Sunteti absolut P E N I B I L I!




Csf, e greu cu NOI!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
tania a pierdut oras rimona a pierdut oras paulbv1 a pierdut oras darabana pierdut oras justitiarul brontozaurul macelaru saw17 sa iti mai zic :)))) - asta doar pe gith pe restul nu stiu ca nu am jucat.

ziceam noob de academii pt ca voi tot timpul aveti lejer 5 academii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15815

Guest
Ti-ai pierdut tu pe gythium ultimul neuron care oricum fluiera a paguba...
smiley_emoticons_candle.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
am pierdut orasul ala cand am renuntat eu la el.... asta ca sa fie lucrurile clare... iti pot confirma colegii cate zile la rand mi-au impuiat capul spunandu-mi sa vi-l cedez, ca era cooperativa munca in zadar.... eu sunt mai incapatanata de felul meu, imi plac cauzele pierdute si nu cedez asa usor, chiar si impotriva logicii.... si oricum stergerea era aproape, se discuta de mult, nu se hotarase inca ziua
 

DeletedUser15344

Guest
e lasa tania ca nu a fost doar orasul ala de pe insula cu mine , nu cumva ai pierdul oras si in fatza lui capone .
 

DeletedUser15815

Guest
@tania321 mai usor,ca l-ai luat cu cuvinte complicate si nu proceseaza. O sa dureze cateva zile pana descifreaza postarea.
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser15344

Guest
cum zicea unul de la voi florine , sunteti campioni pe sate la gasit scuze :)))

si stiu mancami ai bilele ca imi spunea bumba sa nu le mai atac noaptea sa nu le mai demolez sa le las in pace sa sunt femei cu o varsta :)) raspunsul meu a fost ceva de genul daca au o varsta sa isi vada de nepoti sa se apuce de crosetat . ce cauta pe granita :)

cand te dai mare jucator nu cedezi orasele de buna voie .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
exact in aceeasi situatie... insula pe care ramasesem singura, doar cu trupele orasului.... si pana s-a decis ca sunt cauze pierdute, s-a chinuit ceva cu navele

poate ar fi cazul sa nu va mai umflati atata in pene.... dar oricum, ma simt onorata ca a lua orase de la mine e pentru voi asa un motiv de lauda.... ca gaina care a ouat margica :D
ce pot sa mai spun, deja simt ca-mi lumineaza nimbul :D
 

DeletedUser

Guest
Ce scuze bila. Am lasat o de v a spart n nave intre voi. De o actiune nu sunteti in stare doar sa demolati orasele atat puteti
 
Sus