Sa umplem de spam!

DeletedUser

Guest
Acolo ca si aici nu ti-a convenit pactu ai fugit la Lupii tai. S-a votat cu cine facem pact si am fost 3 contra 2 iar tie nu ti-a covenit asta si din clipa aia nu ai facut altceva decat sa cauti un motiv sa treci la Lupi. Cand despre ce a urmat duoa ce eu cu Ryo am facut Sovieticii sti foarte bine cum te-ai plimbat de la noi la ei ca vineai cu nu stiu eu ce idei SF iar eu si Ryo nu le-am vrut. Iar Ryo iti poate confirma ca sovieticii i-am facut eu cu el, tu nu ai fost in peisaj cand am facut noi sovieticii, iar ulterior cand ai vazut ca noi vrem sa tinem pactu cu Friends ai fugit iarasi la Lupi. La fel ca si pe lumea asta nu-ti convine un pact faci in asa fel sa il rupi sau sa-ti iei jucaria sa pleci la dusmani. Uite ca spre deosebire de tine eu nu am tradat, iar cand corabia s-a scufundat pe Athena am ramas cu jucatorii nu am fugit ca tine la inamici cum ai facut aici.
 

DeletedUser13143

Guest
cu cine ai discutata seara pe skype ? nu cu mine si ryo ca nu iti convine cum conduce sarky si cu frate su alianta si sa facem noi trei o alianta ? nu mai fuma ca esti prajit . pai daca o alianta se destram si unii merg intr-o directie si altii in alta parte sunt obligat sa urmez pe careva ? atat cat o fac pe timpul si banii mei joc unde vreu fara sa imi impuna careva .
 

DeletedUser13143

Guest
ma repet demosul pe knossos juca pt. alianta wild nu invers :)
de jucau pt noi ne ajuta , nu puteau atunci nu trebuia sa ne incurce . daca tot au jucat pt noi trebuiau sa vina si sa zica " ba fratilor pe noi ne-a calarit versace , cautati optiuni ca dam stergere si nu va mai putem ajuta " nu sa tipati si acum dupa pact .
 

DeletedUser

Guest
Cand o alianta se destrama si tu esti lider in ea, stai ultimu si pleci, nu cum ai facut tu sa pleci primu la dusmani :))) . Iar in acel timp cand alianta se destrama tu in loc sa faci ceva in privinta asta, i-ai dat un impuls sa cade mai repede impreuna cu prietenasu tau xxl.
 

DeletedUser

Guest
de jucau pt noi ne ajuta , nu puteau atunci nu trebuia sa ne incurce . daca tot au jucat pt noi trebuiau sa vina si sa zica " ba fratilor pe noi ne-a calarit versace , cautati optiuni ca dam stergere si nu va mai putem ajuta " nu sa tipati si acum dupa pact .

Noi am sters dupa 2 sau 3 saptamani, dupa ce voi deja erati impartiti prin OT sau Spartani. Despre ce vorbim aici, ce rost avea sa mai continuam cand aliatu pe care il consideram aliat la acea vreme nu mai exista si eram singuri impotriva tuturor?
 

DeletedUser15344

Guest
ba nene degeaba ai 40 de ani maine poimaine cu ce slbz te a incurcat pactul cu ei ca iti tinea zona din dreapta ferita ca va baga sprijin pe cuceririle templierilor ???

trebuie sa inveti sa iti respecti colegi si aliatii fratele meu :)
 

DeletedUser13143

Guest
bai baiatule , alianta nu se detrama . eu am vrut ruperea pactului cu demos si fuziunea cu templieri ca sa ne asiguram 45 ( lucru benific aliantei ca tot se spunea pe aici ca pe noi M45 ne interesa ) . pai daca te intereseaza 45 faci strategii ca sa il detii . daca oi ati intrat doar ca sa ne ajutati si atiajuns la un moment de declin trebuia sa intelegeti miscarea noastra. mihaela l;ua in calcul pact/fuziune doar fara daca nu aveam in carca demos . cand la vot sa hotarat sa se merga cu voi ati adus declinul aliantei . eu consider ca daca vrei sa faci bine cuiva nu neaparat trebuie sa fii cu acea persoana , poti sa-i faci bine si daca o eliberezi ( chestia asta se aplica si in viata reala daca gresesc rog pe oricine care nu are treaba cu subiectul sa ma contrazica ). dar va spun eu care era planul vostru , wild era doar o copertina a demosului si noi ( xxl si cei enumerati au deconspirato )
 

DeletedUser13143

Guest
ba nene degeaba ai 40 de ani maine poimaine cu ce slbz te a incurcat pactul cu ei ca iti tinea zona din dreapta ferita ca va baga sprijin pe cuceririle templierilor ???

trebuie sa inveti sa iti respecti colegi si aliatii fratele meu :)
daca ajutau nu erau comentarii . a spus chiar capone , ca nu aveau cum sa ajute si tu spui ca jutau . poate au ajutat la inceput de lume dar pe urma nu vedeai un sabier
 

DeletedUser

Guest
Bravo ba ai descoperit America Christopher Columb. Nu prietene acei oameni care au votat sa se mentina pactul cu Demosul sunt oameni cu coloana, nu ca tine, care in tot acest timp,, pe lumea asta cat a fost Demosu ,a fost sa rupi pactu si sa dai in noi cu prima ocazia. Iar toate actiunile astea au fost cum au facut altii pe Delphi sa uneasca toate aliantele posibile impotriva Demosului, asta ai vrut sa faci si aici. Vroiai ca wildu sa faca fuziune cu OT ca apoi sa dati in Demos, sa nu mai zicem ca la acea vreme nu era de ajuns ca in noi dadeau Friends si Spartani te-ai gandit si tu sa dai in noi, sa-ti tradezi aliati. Dar vad ca 7bal a deschis ochii si a vazut ce om esti si ce iti dibuieste mintea.
 

DeletedUser15344

Guest
nu te ajutat atunci ca aveau probleme dar cand ajungeau iar pe linia de plutire iar te ajutau sau pt tine cand nu mai ai un beneficiu ii dai la o parte :)

iar o dai in conspiratii :))))
 

DeletedUser13143

Guest
eu ti-am spus sa lasi ilegalele . unde erau pe delphi toata harta impotriva voastra ? eu te intreb ceva si te rog sa raspunzoi . ati intrat sa ajutati wildul ca asa spuneti toti pe aici, nu ? cu ce ne ajutati daca voi erati cu un picior in groapa ? eu stiu ca daca vrei sa ajuti faci bine nu stopezi sau ingreunezi situatia aliatului .
 

DeletedUser15344

Guest
ce vorbim ma veze , pe delphi il consideram om cu caracter si cu bun simt de aia i am oferit si increderea mea nu neaparat ca era el mare jucator ci pt ca il consideram in primul rand om cu capul pe umeri si cumpatat in decisi si le cantareste inainte de a le lua de aia am si dat academia pe mana lui

acum nu mai are pic de respect in ochi mei nu e decat un profitor un inbarligator si un manipulator . fara pic de respect fata de cei din jurul lui :)
 

DeletedUser13143

Guest
capone, friends nu a fost povara pt noi in timp voi asta deeneati pentru wild daca nu erati deja .
 

DeletedUser13143

Guest
ce vorbim ma , pe delphi il consideram om cu caracter si cu bun simt de aia i am oferit si increderea mea nu neaparat ca era el mare jucator ci pt ca il consideram in primul rand om cu capul pe umeri si cumpatat in decisi si le cantareste inainte de a le lua de aia am si dat academia pe mana lui

acum nu mai are pic de respect in ochi mei nu e decat un profitor un inbarligator si un manipulator . fara pic de respect fata de cei din jurul lui :)
parca eram un tradator si un imbarligator pe delphi , acum spui ca eram cu capul pe umeri :))) voi va sucitit in declaratii in functie de ce va spun eu ?
 

DeletedUser15344

Guest
parca eram un tradator si un imbarligator pe delphi , acum spui ca eram cu capul pe umeri :))) voi va sucitit in declaratii in functie de ce va spun eu ?
te consideram citestd bine - eu pe delphy doar o luna am jucat maxim 2 ce ai facut pe lumile trecute am auzit de la alti si vad ca sunt adevarate
 

DeletedUser13143

Guest
daca tot spuneti ca eram lider de ce nu am fost intrebat de nicio decizie in wild ? degeaba dai unui om anumite drepturi daca el trebuie sa faca cum dicteaza altii . asta nu insemna ca e lider .in fine, sunt cum vreti voi, bine ? daca aleg sa joc langa cineva nu poate sa imi impuna nici vezica , nici demos , nimeni unde sa joc .atata timp cat pierd timpul meu o fac unde vreu . cand m-am tinut de o lume pana la capat am jucat langa prieteni . dar se pare ca altii nu voie sa joace in grupul lor de prieteni in afara de voi .
 

DeletedUser15344

Guest
ba esti nesimtit cant iti spuneam rares intra skype sa discutam de x y z chestiune dc crezi ca iti spuneam de flori de mar ???
 

DeletedUser13143

Guest
scuza-ma mai intrebat doar ca nu tineai cont de ce iti spuneam .ma intrebai fix de flori de mar . cateva postari mai in spate ai recunoscut cand ziceam nu recruta , nu fa asta , nu fa cealalta si tu faceai cum te taia capul .
 

DeletedUser15815

Guest
Ca sa nu-ti mai fie mila, nu te mai uita la noi .
Daca eram si noi pe acolo cand luptati voi cu Demos si Wild , ati fi facut pact cu noi ?
Sunt aliante care au intrat mai tarziu si s-au format mai tarziu , nu aveau cum sa fie atunci.
Discutia nu era la trecut ci la prezent , vorbim de ce este acum pe joc, nu de ceea ce a fost .



Pai si cand o sa te prindem si pe tine...sa nu te mai prind pe forum.
Tot nimeresti mereu in marginea hartii ...de ce? Intrii mereu ultima sa nu te bubuim
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 
Sus