Sa umplem de spam!

DeletedUser

Guest
7ball e 7ball fiecare joaca in stilul lui caracteristic, dar daca ce zici tu e adevarat ca a fost ajutat cu resurse si cu ce avea nevoie, nu e frumos ce face, dar in schimbul acelor resurse / alt ajutor nu a oferit cumva gold ? ca il stim toti ca sacul la el nu are fund cand vrea.
 
7ball e 7ball fiecare joaca in stilul lui caracteristic, dar daca ce zici tu e adevarat ca a fost ajutat cu resurse si cu ce avea nevoie, nu e frumos ce face, dar in schimbul acelor resurse / alt ajutor nu a oferit cumva gold ? ca il stim toti ca sacul la el nu are fund cand vrea.
a fost ajutat de rimona,nea holo,bogdan darabana si florin din ce am aflat eu
 

DeletedUser16013

Guest
La majoritatea ce l-au ajutat,a oferit ceva in schimb,asa ca nu vorbiti degeaba,daca sunteti in lipsa de cunostinta :)
smiley_emoticons_manticore.gif
 

DeletedUser16013

Guest
Iar referitor la cei ce critica stilul nostru de joc,pastrati-va parerile pentru voi,am intrat in grupul asta pe 20 decembrie,de atunci nu cred sa fi avut nevoie de ceva si sa nu-mi fi fost oferit la schimb,stii cum e? Aici fiecare se sustine pe celalalt,de la gold,la resurse,la trupe,nu suntem doar o echipa,suntem un colectiv,ne-am format un grup unit,avand in vedere ca Iuli a venit doar cu 10-15 jucatori iar restul eram deja aici,a dat mereu dovada de bun simt si de fair-play fata de noi,stie cum sa joace si cum sa profite de joc,nu laud sau nu vreau sa pun pe cineva in lumina buna,dar le multumesc tuturor din grup ca-mi ofera placerea de a juca zi de zi:),inclusiv celor noi intrati in alianta.
Aveti respectul meu fratilor si surorilor!
 

DeletedUser15344

Guest
ce am zis bre justitiare de rau v am felicitat pt asediul spart. si in nici un caz nu am fost ironic :) sunt recunoscator colegilor tai pt resursele date atunci cand am fost mic de am dus orasul instant in 2 ore si cand l am curatit pe unul le am oferit gold atunci pe moment majoritatea nu a dorit dandu mi resursele gratis :( eu ce vina am ??? nu v am luat in bataie de joc in niciun caz . doar am felicitat si am trecut mai departe pana la postarile lui vandfan69 si mario 74 care doar latra degeaba cand ajungi langa ei vin cu mesaje sa ii lasi in pace :) . ma eu sunt mandru de ce a realizat grupul asta Wild in 3 luni de zile si stiti si voi ca wild ul daca ramanea prima data posibil altfel sa fi aratat harta acum ca greu muti jucatori ca mine galactica fair player amy7amy jussepe2 maximus si ce era in wild la momentul ala si daca se pierd cateva orase se iau altele in spate :) asta este sa sters din cauza orgoliilor prostiilor unora si a nervilor de moment . si cred ca la fel si in demos .
un lucru imi este clar si sigur cand ai multe academii ai si multe dormeze .
chiar as vrea sa vad o lume sa fie dusa la capat de friends si demos sa nu fie dupa 2 luni distrusa prin stergeri magarii . atunci poti spune da frate sunteti sau nu sunteti mai buni ca noi .
si trebuie sa recunoasteti ca Wild in 3luni sau ridicat frumos .
si batem la capitolul activitate . ati vazut si voi cat sprijin sa adunat cred ca nici voi nu ati crezut ca o sa adunam atat plus ca .cu doua zile in urma ne sparsese vro 50k deff Sons :)
 

DeletedUser15344

Guest
ba o singura chestie gresesti Wild se chinuia cu Spartani in 44 nu in 45 in 45 daca luase vro 3 4 orase prin sageata edykp la 3 4 dimineatza nevele bagate . si in 44 cum ne chinuiam - greseala a fost ca noi le am recrutat dormezele sau jucatori care au cedat ei gen totti rina nvio si ce sa mai recrutat in 44 in 45 atat sa luat orase de la petrevivi care nu auzea alarma si de la tradatorul si liderul vieti din AOG AlnXdb asta au pierdut wild . wild avea deja jucatori buni pe granita ca strcln ca anasiluca ca mr jack ncd1 eu xjustice pe unde sa treaca spartani ca erau blocati cu tot cu sageata lor ... si dormeze wildul nu mai avea in granitza cu spartani ce au pierdut wild orase au pierdut in 44 nu in 45 . si ca fapt divers pe noi nici nu ne intresa 44 sau jucatori de acolo noi doar recrutasem sa ii tinem ocupati pe spartani :) . eu si cine a mai sters nu am sters ca ne au batut spartani ca dupa 5 asedi nu esti invins am sters din cauza plecarilor *liderilor mei * in templieri cat am fost eu in vacantza si sosolinhha nu ia putut tine in frau cam asta a fost - si eu am sters pt ca nu am acceptat cea ce doreau xxl si maximus2727 adica sa rup pactul cu demosul sa fac doar cu templieri si sa dam si noi in demos . si la un excces de nervi in seara aia adica dupa circulara lui xxl am sters . si sa dus totul pe pla. deci sa nu te mai aud capone ca spui wild de abia se descurcau cu spartani :)
 
Hahaha,asa va trebuie tata.. daca nu sunteti in stare sa jucati un joc fair,eu ce sa va fac?

Observ totusi.. cum unii apareti pe aici si vindeti niste gogosi,mama,mama.ceva de nedescris... Bah tata,cand afirmi ceva,asigurate ca acel ceva este si adevarat.. cred ca asa e corect si frumos.

Totusi,sa clarificam cateva lucruri.

1. Demosul nu a intrat niciodata pe nici-o lume cu ideea de a va arata voua ( celor din friends ) cat de buni sunt s.a.m.d ... Cred ca deja sa vazut ca atunci cand nu jucati cu magarii,smecherii si zeci de pacte cine este mai bun + daca nu e versace cu edi prin zona,restul sunteti mancati cu totii.. pe cand demosul sunt foarte sigur ca se poate descurca aproximativ la fel de bine fara braveknight,aristotel si cine mai este de baza pe acolo.

Voi ati ajuns sa credeti ca daca doborati demosul ( indiferent cum ) o sa castigati vreun premiu nobel , medalii , bani sau mai stiu eu ce.. Ati ajuns sa stricati lumi de joc doar dintr-un orgoliu prostesc crezand ca prin asta o sa ne dovediti ( noua,celor din demos ) si celorlarti ca sunteti cei mai buni ca noi... pai asa ne dovediti voi ca sunteti mai buni ca noi mah ?

2. Daca noi ( demosul ) vroiam sa stricam lume asta de joc,o stricam de mult prietene,de cand sa facut pactul cu spartanii.. Multi spun ca acel pact s a rupt ca nu a fost de acord 7ball..ceea ce este gresit!!!! . Acel pact sa rupt din cauza ca majoritatea din demos nu a fost de acord...iar asta o poate confirma chiar doamna Mata Hari (asta daca chiar este o persoana asa mi sa laudat personal si nu o ''copie'' fidele a celei de unde si-a inspirat acest nick).

3. Va tot laudati pe aici ca ati batut demosul... dar ati spus si felul in care ati facut-o? Ati apelat la conturi fake ca sa puteti pune demosul la pamant.. Versace,Edi,tania si cine dracu mai era pe acolo ati primit orase la granita chiar de la mine :)))))))))))))) ca altfel mai aveati voi orase pe granita cand imi pierdeam eu altgoritmul.... Asta numiti voi strategie ?

4. Dupa asta au mai fost cateva plecari [alexandrucelmic,telefonul.mobil(ipod),mata hari,vali.ciorba,m3best.. toti cei enumerati faceau parte din nucleu,sau ma rog ce mai ramasese din el dupa ce-a facut nenea versacu.

5. In afara de asta, singurul nostru aliat ( care fie vb intre noi dupa un anumit timp numai aliat nu ne era) si anume Wild, care desi aveau un NUCLEU SI GRANITA STABILA + cu cei mai multi jucatori in top10 se cam chinuiau cu spartanii in 45.. defapt despre ce chinuit vb ei aici...ca defaptt ii cam lesinau spartanii.. ne-au tras si ei teapa ( asta dupa ce-a intrat biluta in vacanta ) rupand pactul cu noi in frunte cu maximus cu cristi si undeva prin spate sorin pe motiv ca nu le oferim ajutor , asta in contextul in care noi nu mai aveam un nucleu si nici granita.. a da si sa nu uitam sa specificam ca imd dupa ce au rupt pactul au plecat ( si maximus,si cristi si sorin + multii altii la templieri ( adica dusmanii nostrii ) si lasandu-ne singuri impotriva friendsului (care aveau deja 2 acd ) + piratilor ( si ei cu o academie ) + mantalelor lu Sev ( si ei tot cu o academie ) care fie vorba intre noi tot sub comanda friendsului erau ( forum + rez comune ) + spartanilor ( si ei tot cu o academie ) ..dar stai...dupa cum spuneam , noi deja eram singuri de ceva timp.. ca deh,oamenii se chinuiau cu spartanii :))))))))))))))))))) si au gasit pretextul perfect sa rupa pactul cu noi si sa ne lase la greu ( niste aliati adevarati,de toata stima )



Specifica te rog ca acel ''rupt'' inseamna defapt intrarea lu versace,edi,tania etc. cu conturi fake dupa care sau cucerit interne + orase primite pe granita .. ca pe urma se poate interpreta acel rupt.. si stai linistit ca daca eram si cu satan1stul asezat pe harta,mai ne luati voi orase cand ni se strica noua sau lu frumoasa mea versata altgoritmul :))))))))) hahahahahahaha

Ati uitat ca pe gythium cand am fost asezati calumea pe harta si eu si satan1stul nu ati miscat un deget impotriva noastra?:))))

In fine,cam asta am avut de spus iar daca vine vreunul cu reply,sper sa fie bazat pe argumente concrete si bazate pe adevar nu pe gogosile pe care unii le tot postati pe aici..
nu stau sa citesc tot ce ai scris aici,pentru mine esti un jucator de liga a doua care nu merita atentie si nu stii sa dai bine decat cu bot,asta e prima si ultima data cand iti scriu si nu o sa-ti mai raspund provocarilor
 

DeletedUser

Guest
Marius aceiasi parere o ai si despre saw17? jucator de liga a doua?
 

DeletedUser3337

Guest
Miss Bela in primu rand nu ar trebuii sa te palngi de fakuri
intreabal pe nenea 7bal ce a facut el colegilor din OT??
spuneti ca sa atacat 123 78 pe asediu
dar voi nu ati sprijint 3 aliante asediul???
oras care este pozitionat in jumatatea voastra??
vorbiti de friends,demos dar voi astia din wild de ce nu recunoasteti can u ati fost instare sa scoate OT din m45??
acum ati reusit treaba asta dor din cauza multiplelor contrui in vacana din OT si plecarilor la voi la la soa??
eu sunt 1 jucator slabut de grepolis am recunoscuto si o recunosc in continuare
dar nu mai veniti cu comentarii si acuzatii aiurea din moment ce si voi faceti aceleasi lucruri
nu mia stiu eu numarul la nave bagate pe bonus
jocul asta e 24/24 nu se joaca doar de la 7 la 00
fiecare cu stilul lui de joc
pe lumea asta am intalnit de cand joc cel mai slab jucator din pnct de vedere al caracterului si nu cred ca o sa pot sa joc vreo data cu el
 

DeletedUser15344

Guest
eu asta nu inteleg cand friends da bine cu secundele e stiintza noroc cand dau alti e boot :)))) cum e bre justitiare :)
 
ce am zis bre justitiare de rau v am felicitat pt asediul spart. si in nici un caz nu am fost ironic :) sunt recunoscator colegilor tai pt resursele date atunci cand am fost mic de am dus orasul instant in 2 ore si cand l am curatit pe unul le am oferit gold atunci pe moment majoritatea nu a dorit dandu mi resursele gratis :( eu ce vina am ??? nu v am luat in bataie de joc in niciun caz . doar am felicitat si am trecut mai departe pana la postarile lui vandfan69 si mario 74 care doar latra degeaba cand ajungi langa ei vin cu mesaje sa ii lasi in pace :) . ma eu sunt mandru de ce a realizat grupul asta Wild in 3 luni de zile si stiti si voi ca wild ul daca ramanea prima data posibil altfel sa fi aratat harta acum ca greu muti jucatori ca mine galactica fair player amy7amy jussepe2 maximus si ce era in wild la momentul ala si daca se pierd cateva orase se iau altele in spate :) asta este sa sters din cauza orgoliilor prostiilor unora si a nervilor de moment . si cred ca la fel si in demos .
un lucru imi este clar si sigur cand ai multe academii ai si multe dormeze .
chiar as vrea sa vad o lume sa fie dusa la capat de friends si demos sa nu fie dupa 2 luni distrusa prin stergeri magarii . atunci poti spune da frate sunteti sau nu sunteti mai buni ca noi .
si trebuie sa recunoasteti ca Wild in 3luni sau ridicat frumos .
si batem la capitolul activitate . ati vazut si voi cat sprijin sa adunat cred ca nici voi nu ati crezut ca o sa adunam atat plus ca .cu doua zile in urma ne sparsese vro 50k deff Sons :)
nu ai nici o vina ca te-au ajutat colegii mei cu resurse,noi chiar ne-am bucurat ca ai revenit pe joc cat despre dormeze peste tot si in orice alianta vor exista(eu sunt una dintre ele,dar nu mai spune la nimeni)ar fi frumoasa o lume in care sa intram fara academii,pacte,admini printre noi si buturi si atunci am vedea care sunt mai buni
 
eu asta nu inteleg cand friends da bine cu secundele e stiintza noroc cand dau alti e boot :)))) cum e bre justitiare :)
daca la Florin te referia fost fost facut filmulet la cererea lui Stil si i-a aratat cum si cat de bine da,cand se face actiune pe cate un jucator din 10 atacuri unul tot intra bine la unii(la mine unul la 100 daca intra bine)
 

DeletedUser15344

Guest
:)))) si eu sunt analfabet dar asta ma intrece pai ma esti pe o granita normal sa fi atacat intr una si zi si noapte ce ai vrea sa iti dea careva mesaj intai pe la ce ora sa te pot ataca inca ai fost lasat lejer . :) ai uitat ca nu era atac pe care sa nu imi fi dat furie nu faceai decat sa ne ambitionezi mai tare si cat ai rezistat ai rezistat datorita lui raldeea ca iti scotea navele :) si care sunt bre alea 3 aliantze ce au sprijinit asediul ca eu am vazut doar doua :)

iti aduci aminte cand imi spuneai ca o sa reusiti voi ce nu a reusit demosul si uite ca am reusit . nici wild nici demos nu va dadea importanta pur si simplu poate si asta a fost greseala .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15890

Guest
D-le 7ball te rog sa-ti cumperi lecitina.nu vreau sa cred ca minciuna face parte din felul tau de-a fi.Sa incepem cu partea cu rugatu sa nu ma ataci.Minti cu nerusinare ca de obicei.Ai mai jos conversatia dintre noi
ti ai batut joc cu furia aia . nu suport furiile. mi am luat azi de la toti ok stam treji toti ca baieti.
vandfan69 pe 15.11.16 la ora 23:54
Cum doresti imparate luminate.eu imi vad de ale mele.decizia iti apartine.pana la urma e un joc.nu vad motive sa imi bat joc de oameni pt un rahat de joc.asta tine de fiecare
7bal pe 15.11.16 la ora 23:51
:)))) inca nu am gasit ala sa ma tina treaz :))) si da lucrez dar sufar de insomnie uneori iau pastile sa adorm . intreaba colegi ca sunt paba la 2 3 on la 4 in picioare nu am program.
vandfan69 pe 15.11.16 la ora 23:49
Nu-i bai.anu asta nu sunt la munca, am medical
Te poti interesa, ai destui spioni la noi.da stiu sigur de la iuli ca tu muncesti.din respect pana acum am atacat pe bonus doar daca am dat nava.nu am.facut misto de oameni.daca vrei sa o dam in harfe de cartier, se poate.asa ca te rog sa dovedești ca m-am înșelat privitor la caracterul tau.vrei orasu, ataca, e normal.vrei sa ma ti treaz? Stam amandoi.sa vedem care rezista mai mult :))
7bal pe 15.11.16 la ora 23:40
stiu .ca spune . si pot si ff noooob. uite asa ma activati voi pe mn cand se gaseste cate unul sa imi dea cate o furie asa si pe githyum claudius zeu l am lasat fara orase plus stres pe jucktas gina 16 am disperato o farmam aici tu :). de dormit nu mai dormi dormi ca si mn 2 ore pe noapte.
vandfan69 pe 15.11.16 la ora 23:36
Spune multe despre caracterul omului :))
vandfan69 pe 15.11.16 la ora 23:21
Ma frate.te-am pus eu sa ma ataci? Ce ai vrea sa fac? Sa fiu fericit ca am onoarea sa ma ataci? Sa aduc in oras resurse si atac terestru sa fii tu multumit.data viitoare asa fac.promit.da sa ma anunti din timp, sa pot muta destule prastii
7bal pe 15.11.16 la ora 23:19
simbad9e pistol cu apa .
vandfan69 pe 15.11.16 la ora 23:18
Daca stii jocu pui vraja.daca nu lasa-ma.
7bal pe 15.11.16 la ora 23:18
pt furia aia iti dezactivez alarma .

Poate sunt eu idiot,dar era vb de faku-uri.Tu, marele jucator de grepolis,care te enervezi cand iti iei furie.Din cate vad in mesaj ti-am zis clar ca nu e o problema daca ma ataci,e aiurea doar daca o dai in fake-uri.si tre sa recunosc ca ai dat doar 2-3 fake-uri si te-ai potolit.Din punctul asta de vedere ai fost ok
Referitor la sageata Edy poate nu stii sa numeri.de scris am observat deja ca nu stii.eu am numarat 17 orase cucerite de la wild si academiile wild de edy.Sa nu uit de sageata ta Gina care a venit si a ramas doar cu incercatu,ca oras nu ati reusit sa cuceriti.Edy ti-a lasat si sageata fara oras.Da stii cum e,cand esti marele 7ball vezi lucrurile diferit,realitatea ta e diferita de realitatea noastra.si nu uita inca 1 lucru.in 45 eram o trupa de 5-6 juc din spartans care facea misto de tine care aveai toata marea.Parca aveai vreo 3 academii.Oricum,trebuie sa recunosc ca erau juc buni in wild,unii dintre ei fiind acum colegi in spartans,juc buni si oameni de calitate.
Asa ca te rog cand mai ai de comentat la adresa mea,sa ai bunu simt sa spui adevaru,nu mai veni cu tot felu de minciuni.Nu am pretentia ca sunt mare juc de grepolis,mai am mult de invatat.Macar aici suntem in aceeasi situatie.Eu mai am de invatat grepolis,tu ai de invatat limba romana.Cumpara o carte de gramatica de clasa a 5-a si mai discutam dupa.Si mai incearca putin sa-ti reamintesti partea cu numaratu,ca vad ca si acolo ai probleme majore.In rest,iti urez multa sanatate si spor la joc si in viata personala
 

DeletedUser5815

Guest
o singura precizare am de facut, referitor la o afirmatie a lui capone.... nu mai dau citat ca e lunga...

eu n-am intrat de la inceput pe lumea asta si nici nu aveam de gand, voiam o pauza in care sa ma ocup de alte lucruri.... insa am fost rugata sa scot contul ala din vacanta si sa predau orasele. Colegii stiau ca poate asa ma vor convinge sa raman, dat fiind faptul ca de microbul jocului nu prea te vindeci niciodata, cel putin in cazul meu...
Evident ca am avut parte de o "recadere in viciu" :D ... am intrebat daca pot pastra 2 orase sa ma joc in legea mea si asa am ramas... pur si simplu ma indragostisem de numele contului si se stie ca la desene animate nu rezist :)

in concluzie nu mi-am facut niciun cont fake, n-am intrat de la inceput, a fost doar o preluare de cont.... persoana care l-a facut initial a reintrat ulterior pe joc cu numele consacrat.... si cam atat

in rest, continuati, va rog... :D
 

Missis Bella

Membru activ
Baubau181, nu am treaba cu ce a facut 7ball si cate fake-uri a dat el, altora , eu vorbesc de fake-urile pe mine si colegii mei. Si daca erai atent, nu am sprijinit acum, nici un asediu. Joc de ceva ani, de cand au fost deschise primele lumi, e prima lume unde m-am lovit de asa joc, dupa parerea mea, este sub demnitatea unei aliante de top 2 plus academie care lupta cu o alianta de pe locul 10 . Dupa ce, ca e si de top plus N aliati, mai practica si jocul de-a fake-urile noaptea plus nave trimise noaptea cu sageata. Stau si ma mir cum au ajuns pentru cateva orase din pixeli sa se coboare unii asa de mult , oare nu mai stim sa ne respectam adversarii care sunt la fel ca si noi, oameni ? O sa spui ca asa e jocul si ca cine vrea poate ataca si noaptea, dar mai sunt si jucatori lipsiti de respect, care stiau ca am facut un infarct, sa vii sa-mi dai fake-uri stiind de problema de sanatate, e chiar rautate.
Multi din AON, inclusiv eu, am luat, decizia ca in momentul cand se inchide lumea Delphi, sa renuntam, o decizie inteleapta avand in vedere la ce nivel se coboara unii pentru a cuceri si a fi in top, pana la urma Grepolis, a reusit sa scoata din unii, tot ce a fost mai rau, nu sa -i faca mai sociabili.
In ce priveste pactele alea, Friends +Friends I +Friends II +Pirates + Spartans. + Spartans academy.+Ordinul Templierilor, dupa mine, Coalitia pacte fara numar, nu se va rupe pentru ca se complac asa , nu ca exista un fair play , dupa cat imi amintesc Friends a mai rupt mai demult un pact, fara nici un regret ( cine nu crede , poate sa-l lamureasca Banderas), Friends , clar nu are de ce sa le rupa, o duc bine cu atatea academii plus Pirates care vor ajuta la minuni si vor fi si castigatori, Spartans , e mai greu sa-l rupa ca nu vor face fata celor din Friends , le trebuie prea multe sageti si jucatori care sa stea sa joace noaptea , asa ca pentru ei, pactele astea fara numar sunt binevenite si li se pare convenabil sa stea sa stearga cu aliantele mici.
 
Sus