Sa stam de vorba cu...

DeletedUser7210

Guest
Ana stii ca imi esti foarte draga dar pe viitor selectati mai bine jucatori intervievati:) ca de fricosi sunt plictisit:))
 

DeletedUser

Guest
ana, pot sa iti iau un interviu? :D
tu poti sa il iei, daca ti-l dau eu :D

- - - Actualizat - - -

ma bucur ca s-a spart gheata si sper sa va tina obiceiul asta mult si bine de-acum incolo

ca propunere de viitor, poate n-ar fi rau ca astfel de interviuri sa apara saptamanal... exista multi, foarte multi jucatori care ar avea lucruri interesante de povestit ...
si nu cred ca efortul este foarte mare si ar destinde mult atmosfera, uneori prea incrancenata


later edit:
daca nu e prea mare efortul, ati putea muta aici din arhiva toate interviurile precedente.... nu-s foarte multe si cred ca ar fi frumos sa fie adunate intr-un singur loc, decat imprastiate prin tot forumul, cum sunt acum

Voi vorbi si cu restul echipei sa vedem cum le putem aduna fara a incarca prea mult forumul :)
Probabil ca se poate face un subiect cu linkuri spre fiecare interviu, nu stiu, vedem ce putem rezolva ;)

Ideea cu interviurile a venit tocmai in sensul de a mai destinde putin forumul :)
 

DeletedUser12151

Guest
Unde pot vedea celelalte interviuri? :-/
E greu să cauți tot forumul, și eu obosesc repede. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Pe viitor poti sa dai un search
YMJAqGO.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12151

Guest
mda... pe viitor. :) Oricum mulțumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mai astept propuneri pentru interviu, eu am stiloul pregatit :D
S-a decis ca o data la doua saptamani sa stam de vorba cu cate cineva, asa ca haideti cu dorintele ;)
 

DeletedUser13911

Guest
Tania..Morticia Adams. The witch te rog, daca s-ar putea.Anuta...:x
Editez..3 propuneri am..alege ce vrei
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13636

Guest
Tania..Morticia Adams. The witch te rog, daca s-ar putea.Anuta...:x
Editez..3 propuneri am..alege ce vrei

Domnule, va rog sa nu faceti propuneri la misto, acesta este un forum deosebit de seriosda?
Sper ca ne-am inteles, multumesc :D

crysty222,fantozy,protest :D
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Eu cu fanto as dori un interviu audio, ar fi al naibii de grozav, un soi de comedie neagra condimentata cu momente hilare, cei care l-au auzit im momentele lui de glorie stiu despre ce vorbesc :D
 

DeletedUser13911

Guest
facem propuneri la misto? ,va e dor de saorma..credeam ca doriti ceva serios ..na...asa il propun eu pe Manta Cristinel,daca tot vreti caterinca si umor negru presarat cu "snoave " cu tenta 'sexoasa":|
Si da Kinky...e un forum serios,in mare parte as dori sa cred..si da, propunerile mele raman in picioare..Tania,Kinky si Vrajitorea...sa imi spuna mie cineva ca's fetele astea pe langa orice subiect ce doriti al aborda.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13636

Guest
Si da Kinky...e un forum serios,in mare parte as dori sa cred..si da, propunerile mele raman in picioare..Tania,Kinky si Vrajitorea...sa imi spuna mie cineva ca's fetele astea pe langa orice subiect ce doriti al aborda.

Daca ai crezut ca ma ascund sub nick-ul acesta te inseli amarnic, stie toata lumea cu ce nick-uri postez pentru ca nu sunt secrete deci ori in concluzie, nu iti da nimeni puncte de perspicacitate :D
Ce mai faci bubulica, pe cine mai periezi mai nou? :D
 

DeletedUser13911

Guest
Nu am intentionat sa dezvalui nici un secret,probabil m-am inselat asupra nick-lui.Uite ,propun Morticia Addams cerandu-mi scuze tie pentru aceasta incurcatura.
Si ...nu periez pe nimeni...daca periam nu ma aflam acum la lgor(al IV)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
este pe cale :D
Sper ca saptamana aceasta sa publicam un nou interviu ;)
 
Sus