Sa stam de vorba cu...

DeletedUser3964

Guest
pune tavi printul ala si lasa sagetile
corect,am printurile,dar degeaba.imi asum greseala.
[9/29/2014 7:49:02 PM] ariana(craiasa): versace mai face un pact :D
[9/29/2014 7:50:06 PM] Myamoto-Tavi1506: cu cine draq?
[9/29/2014 7:50:15 PM] Myamoto-Tavi1506: aduce ali de pe alt server?
[9/29/2014 7:50:26 PM] ariana(craiasa): (shake)
[9/29/2014 7:50:34 PM] ariana(craiasa): este pe server :
[9/29/2014 7:50:48 PM] Myamoto-Tavi1506: e vreuna cu care nu are?
[9/29/2014 7:51:20 PM] ariana(craiasa): http://vvcap.net/db/omkEmxJbQZpqqt12G9Js.htp
[9/29/2014 7:51:31 PM] ariana(craiasa): pactul nr 12
[9/29/2014 7:52:26 PM] Myamoto-Tavi1506: e nebun
[9/29/2014 7:52:29 PM] ariana(craiasa): http://vvcap.net/db/-mK5S2OSEjpMbsvd1lT6.htp si adversarii lui
[9/29/2014 7:53:10 PM] ariana(craiasa): [Monday, September 29, 2014 6:21 PM] ariana(craiasa):

<<< http://vvcap.net/db/MxE6RfRPZ0xIZ_5KQHrE.htp
http://vvcap.net/db/KTCAat3e9m7xeCne1gFP.htp
printurile asa cum ai vazut pe privat,dispar dupa un timp si nu mai apar.o alta greseala care mi-o asum..erau doar 12 pacte nu 13 cum am afirmat.
imi cer scuze
 

DeletedUser7205

Guest
rubb te bagi si tu in seama...vb cineva cu tine..?
si daca eu vreau sa pun paie pe foc ai ceva impotriva...?:D
propune acolo la interviu ce intrebari vrei si eu o sa te propun ca tu sa fii urmatorul intervievat...ala vedeta a fost la interviu..acuma urmeaza celalalt..>)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
La doua dintre intrebari ai deja raspunsul in debutul topicului:
-Jucatorii ce doriti a fi intervievati ii propuneti voi, echipa doar alege pe cel mai solicitat.
-am spus, ca si membrii echipei pot fi intre cei intervievati

Legat de propunerile tale si de prima intrebare, si anume care este frecventa si regula dupa care se vor lua, vom discuta in echipa si vom alege varianta cea mai potrivita.
Am spart gheata in aceasta seara cu un interviu luat unui jucator de pe lumea pe care joc, urmatorii vor fi alegerea voastra ;)
 

DeletedUser

Guest
corect,am printurile,dar degeaba.imi asum greseala.
[9/29/2014 7:49:02 PM] ariana(craiasa): versace mai face un pact :D
[9/29/2014 7:50:06 PM] Myamoto-Tavi1506: cu cine draq?
[9/29/2014 7:50:15 PM] Myamoto-Tavi1506: aduce ali de pe alt server?
[9/29/2014 7:50:26 PM] ariana(craiasa): (shake)
[9/29/2014 7:50:34 PM] ariana(craiasa): este pe server :
[9/29/2014 7:50:48 PM] Myamoto-Tavi1506: e vreuna cu care nu are?
[9/29/2014 7:51:20 PM] ariana(craiasa): http://vvcap.net/db/omkEmxJbQZpqqt12G9Js.htp
[9/29/2014 7:51:31 PM] ariana(craiasa): pactul nr 12
[9/29/2014 7:52:26 PM] Myamoto-Tavi1506: e nebun
[9/29/2014 7:52:29 PM] ariana(craiasa): http://vvcap.net/db/-mK5S2OSEjpMbsvd1lT6.htp si adversarii lui
[9/29/2014 7:53:10 PM] ariana(craiasa): [Monday, September 29, 2014 6:21 PM] ariana(craiasa):

<<< http://vvcap.net/db/MxE6RfRPZ0xIZ_5KQHrE.htp
http://vvcap.net/db/KTCAat3e9m7xeCne1gFP.htp
printurile asa cum ai vazut pe privat,dispar dupa un timp si nu mai apar.o alta greseala care mi-o asum..erau doar 12 pacte nu 13 cum am afirmat.
imi cer scuze

nu o intoarce ca la ploiesti..pune print sa se vada ..voi ati avut 5 pacte aliante de top si eu 3 ..lasa-ma cu arriana si cu printurile ei
 

DeletedUser3964

Guest
nu o intoarce ca la ploiesti..pune print sa se vada ..voi ati avut 5 pacte aliante de top si eu 3 ..lasa-ma cu arriana si cu printurile ei
am spus ca am gresit.trebuia sa merg intai sa verific printu ala si dupa ce vedeam ca mai merge deschis,sa ma dau pe rusa cu tine.
acu ai tu dreptate,chiar daca am eu :D
 

DeletedUser

Guest
nu bre, mi-e frica de lumina reflectoarelor...sunt fff emotiv, ultima data am lesinat cand m-a scos invatatoarea la tabla...:D

- - - Actualizat - - -



mah, las-o draqului asa, ca toti stim de stana cu pacte...zi si tu ca ai omis un 1 in fata lui 3 si noi te iertam, ca doar suntem tara crestina ce craca bradului...si vezi, nu te lua te ariana ca fac alergie...:D

nu m-am luat bre de ariana..sa puna printurile,,sa vad eu 12 pacte..ca m-am saturat de atatea mangleli
 

DeletedUser

Guest
No, felicitari...sper sa aprecieze lumea gestu nu sa iti taie capu...:D

- - - Actualizat - - -



pacat de creieru uman ca nu poate face printuri care sa fie stocate undeva pe retina...ca acum iti dadeam din fundu capului meu, un print cu haita de pacte, ca doar si eu le-am vazut...asa ca am sa o dau in rusa cu tine vb lui tavi...Приветствую! :D

cred ca voi va uitati la pactele voastre..hahahhahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Folositi limba romana pe forum si incercati sa va expuneti parerile fara a mai leza vreo persoana ( in sens verbal), indiferent ce statut are.
Stiu ca este tipic romanesc sa critici indiferent ca ai ce sau nu, dar haide sa facem ca aceasta initiativa sa fie una frumoasa si sa o ajutam sa ia amploare nu sa se dezumfle din start ;)
 

DeletedUser14391

Guest
pai lasa-ne sa ne contrazicem , acuma ce vrei sa ne puna versace poze cu el ?
 

DeletedUser10318

Guest
aderare la pact
Duşmani
FRIENDS VIP
pe 04.06.14 la ora 19:52

FRIENDS VIP 2
pe 29.09.14 la ora 23:53

Fighters For Fun
pe 08.12.14 la ora 12:17

DACII LIBERI.
pe 05.01.15 la ora 16:28

I.A.D
pe 11.01.15 la ora 20:53

- - - Actualizat - - -

astea sunt alea 13

unde e adysor2013 sa vada si el sa fie mandru
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser5815

Guest
ma bucur ca s-a spart gheata si sper sa va tina obiceiul asta mult si bine de-acum incolo

ca propunere de viitor, poate n-ar fi rau ca astfel de interviuri sa apara saptamanal... exista multi, foarte multi jucatori care ar avea lucruri interesante de povestit ...
si nu cred ca efortul este foarte mare si ar destinde mult atmosfera, uneori prea incrancenata


later edit:
daca nu e prea mare efortul, ati putea muta aici din arhiva toate interviurile precedente.... nu-s foarte multe si cred ca ar fi frumos sa fie adunate intr-un singur loc, decat imprastiate prin tot forumul, cum sunt acum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7526

Guest
Bun interviul.eu am o intrebare pentru prietenul meu versace.
nu-ti merge tasta 1?ca ai scris 3 pacte ...si erau 13 :)))

Observ o oarecare schimbare de "mangleala" ,cum ar zice versace" ..... pana acum ceva vreme , "acuzatiile" erau ca rupem pactele, mai apoi ca ne ocupam cu "inundatiile" .... Sunt curios ce o sa se mai spuna dupa ce trece si "iufa" asta cu pactele si academiile .
smiley_emoticons_kaffee2.gif


PS. Suntem imuni la "mangleli" , altfel nu stiati de FRIENDS !!!
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser3964

Guest
Observ o oarecare schimbare de "mangleala" ,cum ar zice versace" ..... pana acum ceva vreme , "acuzatiile" erau ca rupem pactele, mai apoi ca ne ocupam cu "inundatiile" .... Sunt curios ce o sa se mai spuna dupa ce trece si "iufa" asta cu pactele si academiile .
smiley_emoticons_kaffee2.gif


PS. Suntem imuni la "mangleli" , altfel nu stiati de FRIENDS !!!
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
vezi ca-i dai cu firma in cap lu versace.omu in interviu a spus ca nu a ales el numele asta de cocalar.daca spui ca el vorbeste cu "mangleala"...o sa inteleaga lumea ce nu trebuie.
 

nicol 10

Stie Tot
Mi-ar place sa vad un interviu cu Igor, un om inteligent si extraordinar de imprevizibil, cu o vastă experiență in ale Grepolis-ului. Daca el ar accepta....:(
 

DeletedUser13911

Guest
:D
neah...stii ce sange avem toti astia de care zici...ti-as scrie o poveste sa vezi cum eram singuri vs serverul intreg, sa vezi cum artemisa a cazut in timp record, cu toate ca eram **** chipurile de tot serverul, sa vezi cum un intreg server a facut pariuri ca rezistam cateva sapt, si cand colo ne-am ridicat ca pasarea phoenix din cenusa si am f*** toata harta, sa vezi cum toate actiunile impotriva noastra nu ne-au bagat cu curu in poarta, ci ne-au facut mai letali, mai dracosi...dar si tu stii ce ne curge prin vene..
HA..pe care lume maestre....?? In actuala formula a-ti **** toata harta?Nu prea imi aduc aminte ,na, m-am uitat si pe statistici...intradevar cu pufosii...da..in rest ..unde?? M-am chiorat intruna si nu am vazut dacat CLA ,friends,deatrow(1 data),manatalele rosii(actualii frends)..
no ofence..am curiozitatea asta.

@ nicol
Nu draga ,da, sunt imprevizibil si doar atat ,in conceptia mea.Nu mai sunt un jucator "activ" in prezent si nu fac obiectul unui astfel de interviu.Mai mult,pe acest forum exista o prezentare a mea,un pseudo interviu ,daca asa pot sa ii spun:D
Sunt multi jucatori in prezent care inca mai pun suflet in joc,care au fost in staff sau in preajma lui...acolo trebuie descoperit omul,valoarea sau ceea ce se ascunde in spatele contului respectiv.
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
Ok dar ar fi fost ceva de povestit din toti acesti ani de Grepolis, situatii deosebite, jucători ce merita reamintiti si care te-au impresionat, etc......stii tu, amintiri plăcute.
 

DeletedUser13911

Guest
Oooooo....situatii au fost ,nu neg,insa toti cei care joaca sau vor juca in continuare vor avea parte de ele..e un joc de socializare mai mult decat de stratege.Echipa face totul,singur esti nimic.Ca si jucatori ce merita amintiti...ar fi multi ,multi care in mod sigur nu am fost ca ei ,nu am ajuns si cu siguranta nu voi ajunge.
De aceea ,aceste intrebari merg la jucatori de top ,jucatori care sunt ajunsi acolo dar nu peste noapte .ci...in multi ani de activitate.Acolo e curiozitatea cea mare ...pe cine apreciaza si de cine e impresionat.printre randuri,lasand subiectivismele ,vor fi cu siguranta...vei vedea jucatori si oameni cu adevarat.
Indraznesc insa sa cred ca acest tip de interviu va genera ceva discutii "mirobolante" ce vor popula renumitul caracal.sper sa ma insel.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus