S.O.S. Manele

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
ce, vă e frică de un limbric?
//Edited by Norbit: Noi ne-am prins, dar totusi e putin cam interpretabila gluma -- Ti-am sters-o.
noi suntem pașnici, de pricipiu, manelele înlătură orice frustrare, se știe asta
nici cu ăștia nu am vrut război și 2 săptămâni am încercat să îi salvez de la pierzanie(deci, uite cât caracter, ăia ne tot atacau și io le ziceam la băieți să stea pă poziții și să nu dea în ei)
le-am zis la dușmani, băi, frate, nu vă puneți cu noi că nu aveți putere să ne doborâți... nu vreau să rămâneți fără alianță pentru că ați atacat un adversar prea puternic care să dopează cu mynele și voi nu conoașteți taina secretă a mynelelor
m-au asculatat? nu
deci io am căutat să nu mă bat cu ei în primele două săptămâni și să îi las să se potolească
abia când am văzut că ei una ziceau și alta făceau, atuncia am dat în ei

și ce să vezi, abia când dădeam mai tare, și mă pregăteam să bag o navă în ei s-au speriat și au fugit...

deci, ce vreau să zic, noi nu vrem decât M45 și acolo facem capitala pă lumea gamma
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mynele Învinge!
Și toată lumea și toate femeile știe!

Nu-mi vine să cred!!
I-au abandonat ăia și acuma se milogesc de noi să fim aliați...
Băi, cred că s-a întors lumea pă dos că mațu pentru cârnați...
Da... dacă tot I.R. academy de acuma s-a golit de ăia care se băteau cu noi(cu mici excepții), cred că o să accept...
Mai trebuie să spun că sunt stupefiat?
Ooo, chiar am zis...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:))

inca nu te-ai lasat de joc ? =)))))))
Eu salamul il tin in frigider nu in playlist :))
Este bine totusi ca nu ai bagat spaima si in marea 55 :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
stai să le vină rându
ne consolidăm pe 45 unde e capitala mynele pă tot servăru
acuma ne batem oleacă și pă 34
când terminăm acolo, poate venim și pă la tine cu salam în subwoofer

ești prea șmecher, uite, io nu mă gândisem să tunez frigideru ca tine
să vede că ești mynelist profesionist
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu unul nu inghit de nici o culoare nici salamul nici toate celelalte mezeluri din familia sa:mad:.Mai putin sunca cu aia ma impac bine.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Cand faci afirmati de genul asta
stai să le vină rându
ne consolidăm pe 45 unde e capitala mynele pă tot servăru
acuma ne batem oleacă și pă 34
la ce alianta te refereai?,la asta?
61861779.png
 

DeletedUser

Guest
legat de maloc ce vroiai sa fac eram atacat in prostie nam avut ce sa fac
 

DeletedUser

Guest
Bhai RadeTot,au dat haladitii astia cu berbecii in tine de te-au capiat,ha?
 

DeletedUser

Guest
nu o să contest poza...(deși aș avea motive grozave să o fac... una la mână, majoritatea bulinelor roșii erau refugiați cu maxim 2 zile în B&M)

ce o să zic, în schimb, este că noi am crescut în continuu din prima zi
când am început să ne batem cu I.R. aveam un pic peste 90k și până la mijlocul luptei aveam cam 80k și ne trimiseseră de pe 55 pe 60 pă servăr pentru că noi jucam la extindere ca toată lumea nici nu ne gândeam că ăia cu milioane o să ne atace la 80k
în orice caz, după ce ne-am organizat apărarea am început să creștem de la locu 60 până pe 38 acuma și să ne dublăm punctele în aceleași condiții de joc defensiv

adică, atunci când ești atacat în permanență de dușmani imenși
(adică uită-te și tu cine a luat orașe de la noi, așa de curiozitate... e vrunu sub câteva milioane de puncte?)
acuma, pă lista aia nu apar și orașele salvate de aceeași dușmani...
unde ar fi vreo 10-15 colonizări eșuate
ceea ce, la punctele noastre, mi se pare mult peste oricare altă alianță de top care nu s-a bătut niciodată cu adversari mai mari cu 1000% până la 5000% cum era cazu nostru și să mai și crească, ce zic aici să crească, să nu se dezintegreze

suntem în continuare număru unu invincibili și incontestabili
și, dincolo de toate astea, închipuiește-ți cum s-ar fi descurcat alianța ta dacă la 20 de zile de la înființare, cu o medie de 1.500 de puncte și un total de 100k ar fi fost atacată de 7 jucători care să aibă fiecare puncte cât toată alianța
este că dădeați toți restart în grup?

...și pentru ce ne-au persecutat atâta? doar pentru că nu le plăceau manelele...
ce copii!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
V-au persecutat pentru puncte fi sigur,iar in cazul in care v-au atacat ca nu le placeau manelele aveau gusturi pot sa zic.
 

DeletedUser

Guest
hai să vă liniștesc pă toți să nu mai stați ca pe... ace...(deși, cunosc pă unu, broscoi, care își ia laptopu și la...
îl pune pă mașina de spălat ca să nu iasă nici o secundă după cont între 6 și 8 dimineața...
cam nasol bonusu ăsta că îți vin atacurile alea mari tocmai când îți vine și, vorba aia, ce i-a venit și lu Eva după ce a mâncat prune și a băut apă...)
dar să nu divagăm... nu vine B&M pă 55
noi vrem să securizăm capitala Mynele în M45 unde sunt rămășițele în descompunere ale I.R.
iar noi, ca niște necrofagi profesioniști, o să îi consumăm mai mult pe ascuns
deci, orice ar fi, nu trebuie să vă fie frică de noi, nu mușcăm...
 

DeletedUser

Guest
vizita

pai daca voi nu veniti la noi....o iau pe getztutza de mana si venim noi la voi!!
Să scriu şi eu ca tine.... vorba aia lu' Lăpuşneanu: Dacă tu nu mă vrei pă mine...eu mă vreau pă tine.....
Chiar mă gândeam să bateţi tarabana zilele astea că vă vin musafiri şi nu e frumos să ţii omul pe haus că fuge băutura din stomac..... aşa că mai bine cheamă-l pă Guţă să ne cânte cât timp va dura cucerirea :D
 

DeletedUser

Guest
aveți și ce să luați...
ați poftit la bogățiile B&M, este?

oricum, nu ați rezista aici nici o săptămână
noi în B&M avem pielea tăbăcită...
și de-aia am rezistat până acuma înconjurați de I.R. și JUST cu orașe adevărate și noi cu maxim 4k pă fiecare ca să nu ni le ia și pă alea
nu cred că te-ai uitat pă hartă să vezi unde suntem noi
dacă te uitai... îți stătea anafura-n gât dă nu mai aveai poftă nici dă aiazmă
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dom'le..... intelept esti, nu am ce zice.... activ esti.....dă comitet esti....stau si ma intreb acum......
Cum ai ajuns sa îi idolatrizezi pă Guţă şi pe Salam? (si multi alti cetateni care au cu doua clase mai mult decat trenul)
Sonorizez nunti, botezuri, divorturi, cununii, majorate.....de toate, dar evit manelele cat se poate si tot nu scap pana nu vine unul torpilat si zice: bag-o p-aia lu salam.......aia noua..... ic......aia ma cu... ic.....moare dusmanii mei....ca-s mai smecher decat ei....ic....
Ca sa nu delirez total in raspunsul meu....ideea este ca ai si tu dreptatea ta cu manelele astea.....sunt destui care tin cu tine si eu nu sunt in nici o "tabara" nici a manelistilor, nici a rockerilor, club-istilor..... etc....ce alte natii mai exista pe lumea asta....
Muzica e ca si mancarea.....
DIFERITA!
Gaseste partea buna in orice intalnesti in viata si poti fi multumit de tine!!
 

DeletedUser

Guest
greșești
sunt fix două tabere
una e maneliștii(cred că merge și așa, oricum sună bine) și a doua este comuniștii(nu e roacări, nu e clubiști, nu e nimica)

acuma poți să alegi pă care ai poftă
//Portiune de text suprascrisa de Norbit: Insultarea (chiar si indirecta) a membrilor jocului nu e permisa sub nici o forma pe acest forum.
care și-au făcut alianțe unde nu ai voie să scrii nimica pă forum și nu ai voie să faci dăcât pă comandă la șef(big boss, little boss, scâr boss, toți frustrații)

acuma noi nu vrem să ne comande nimeni și la noi e paranghelie sută la mie pă forum și între noi facem ce vrea ****(cenurat) noastră dă maneliști și punem câte linkuri cu mynele pă forum avem chef
în oricare altă alianță îți șterge postu și te dă afară dacă pomenești dă manele

și ce mă irită că toată lumea ascultă și toți ar vrea să asculte
da e câte un șef sau mod d-ăla (sters de Norbit) care are boală pă mynele că nu știe să petreacă
io asta știu, băutură și manele (și femei dă șapte stele) după muncă, la grătar și pă net
toți băieții care au intrat în B&M au intrat special pentru asta și noi vrem să ne relaxăm mereu în stilu pur românesc dă maneliști

m-ai înțeles pă mine?
noi nu vrem dăcât să nu ne comande nimeni și la noi în alianță nimeni nu e șef și ascultăm câte manele vrem și nu poate să ne oprească nimeni

noi nu ne băgăm peste nimeni și jucăm la caterincă și la noi pă forum pot să fie toate muzicile din lume, nu ne interesează ce le place la oameni nu ne băgăm peste om că știm noi ce caracter are dacă ascultă o muzică

tu zici dă mine că trebuie că sunt prost că ascult manele
io, pă altă parte, nu zic dă unu, care, să zicem, ascultă muzică simfonică, frate ești gay... asta sau ai o înclinație profundă și obsevsivă către autoerotism(și chiar dacă ai avea, tot nu m-ar interesa)...

ăsta e spiritu B&M să ne comportăm ca oamenii pă net nu să ne jucam de-a castelu
acuma, că ne atacă toți frustrații cu orașe câte k de puncte avem noi, asta e altceva da tot nu ne-au scos după servăr și nici nu au șanse să ne scoată

MyNele Învinge!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu sunt deloc deacord cu felul in care cataloghezi oamenii ca si comunisti.Parerea mea este ca farmecul acestui joc consta in exact cea ce numesti tu comunism RadeTOT.
 

DeletedUser

Guest
iar eu nu sunt deloc de acord că opinia ta.
iar în B&M nu există comuniști că le rup capu
luptați-vă pentru libertate oriunde vă aflați, chiar și pă net
nu lăsați bestia sovietică să vă învăluiască!
 

DeletedUser

Guest
asai tocmai ceam vazut la tv ca neau descoperit rusii un spion e clar ca ala a mostenit cv de la ceausesti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus