S.O.S. Manele

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
cum naiba credeti ce zice asta? nu vedeti ca face misto de voi?:|
uitati-va putin la modul in care lasa un mesaj, cum se exprima. face misto si cu fundul de voi!
 

DeletedUser

Guest
ma, de misto stim, da nu face de noi, pt ca n-are cum, el e un fel de clovn aci pe forum, si mai radem si noi.. unii cu el.. altii de el, da tre sa stai ceva vreme ca sa te obisnuiesti, acuma pacat ca-i iau aia satele si poate se lasa de joc, ca o sa fie o monotonie aici.. :(
 

DeletedUser

Guest
ma, de misto stim, da nu face de noi, pt ca n-are cum, el e un fel de clovn aci pe forum, si mai radem si noi.. unii cu el.. altii de el, da tre sa stai ceva vreme ca sa te obisnuiesti, acuma pacat ca-i iau aia satele si poate se lasa de joc, ca o sa fie o monotonie aici.. :(

Da-i tu mai niste sprijin:))
 

DeletedUser

Guest
da ce, ti se pare ca am fata de "Grepolis helper" ...treaba lui..
Daca e sa le dau ceva, le dau un car de lupta cu zeus , da numa sa ma pot uita cum se bat pe el, ca altfel is zgarcit :))
 

DeletedUser

Guest
ce-i aia?

una la mână că nu e nimica la mișto, e pă bune!
dușmanii sunt foarte adevărați(acuma că îi prezint io mai metaforic, asta e altceva)

și adoua la mână, fiți fără frică!
chiar dacă o să îmi ia și pe Florin Salam(ceea ce e greu de crezut, și oribil, ce-i drept), nu au cum să distrugă B&M, și nici pă mine
chiar cu 175 io o să fiu șef în continuare și o să țin alianța în circuit și chiar în prima pagină pe M45
nu pot să ne distrugă..
la fel cum un manelist adevărat nu moare niciodată, la fel, și noi suntem invincibili
mai mult decât atâta, adunăm puncte și asta o să se vadă peste o lună-două
fără să exagerez(foarte, foarte mult... poate doar un pic) o să fim mult mai tari decât dușmanii perverși și rasiști care ne-au atacat mișelește cu forțe de 10:1 și au pierdut trupe în raport de 10:1
dacă nu făceam o greșeală la primu oraș, adi minune, nici acuma nu luau nimic de la mine(dar despre asta, o chestie foarte interesantă, în postul următor, poate...)
 

DeletedUser

Guest
cum ma, manelistii adevarati nu mor niciodata? adica o sa fiu poluat fonic toata viata? cred ca o sa iau o decizie importanta pt restu vietii mele si o sa ma fac emo ca sa ma pot taia cu lama si sa mor mai repede :)
 

DeletedUser

Guest
buna asta
jihadu a incetat momentan din cate stiu

silecopy.jpg
 

DeletedUser

Guest
mai baieti, voi ati facut misto de manelist fara mine?



"o să fim mult mai tari decât dușmanii perverși și rasiști care ne-au atacat mișelește cu forțe de 10:1 și au pierdut trupe în raport de 10:1"

oare no sa se supere aia din academie ca iai insultat?
de unde stii tu ca aia sunt rasisti?
 

DeletedUser

Guest
perverși sunt căci pe o parte au zis că facem pace iar pe alta au dat drumu la masacru
și rasiști, pentru că singuru motiv pentru care ne-au atacat a fost că suntem maneliști
dacă lucrurile astea sunt adevărate pentru toată lumea(chiar și ei știu că e adevărat), de ce să se supere?
 

DeletedUser

Guest
aici gresesti.
ei teau dus pe tine in eroare, ca sa crezi ca esti in pace cu ei (strategie foarte veche).
poate ei urasc manelistii doar ca manelistii canta naspa rau de tot (sunt si tigani).
si eu urasc manelistii si NU sunt rasist.
 

DeletedUser

Guest
hai!
chiar nimeni nu vrea să ne ajute să învingem dușmanul oribil
 

DeletedUser

Guest
hai, frate, sunt de 10 ori cât noi și le-am ținut piept (mă rog, e mult spus, adică nu ne-au storcit din prima) până acuma
dar au devenit insistenți și, dacă nu se trezesc la luptă celelalte alianțe de maneliști infiltrate pă servăr o să fim învinși fără îndoială

ajutor!
 

DeletedUser

Guest
Din pacate pentru tine, nu cred ca mai sunt si alte aliante de manelisti pe serveru Gamma....
Asa ca "Fie-va tarana usoara" :D
 

DeletedUser

Guest
da ce, credeai că luăm bătaie?
adevărații maneliști deja au răspuns la semnal și dușmanu deja a pierdut prima bătălie și acuma dă din colț în colț(în caz că ați uitat, dușmanii sunt I.R. academy)
locu doi de la ei deja plânge după armatele de ieri că, din 6 orașe, nu mai are trupe de atac pe niciunu
azi trebuia să dea colonizarea pă UNDEADED și nu mai are cu ce să o dea
 

DeletedUser

Guest
Daca va bate`ti cu I.R ,academie sau nu , nu uita ,ca ei joaca bine doar daca castiga 1 batalie ,daca pierd, ..le piere cheful ..si subit isi aduc "aminte " ca nu mai au timp de joc ..
 

DeletedUser

Guest
nu e.
ăștia din academie or fi animale da, cel puțin, țin la tăvăleală
avem să ne distrăm bine cu ei într-o săptămână-două, când ne regenerăm la atacuri și la cucerire

știți ce, nici nu aveți idee ce mult mi-ar părea rău să le ia tastatura... (și mausu, dacă mă gândesc mai bine) măcar pentru o săptămână, așa, la primii 7 de la ei și la încă vreo trei de acolo...
să zică apoi când o să intre ei pă forum cu conturi gen,
mă***pămanele, săl***păRade, mamaluRade0****
și să zică pă aici cum au făcut ei toți toxiinfecție alimentară sau cum le-a tăiat la toți netu sau curentu și cât de nenorociți sunt ăștia din B&M...
da... să ferească dumnezeu manelelor, ăla care îi apără pe copiii mici și pe dușmani...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Victorie!!!

După o săptămână glorioasă în care i-am învins în 3 locuri(în Superboraq, în Keff da Keff și în Undeaded) iar ei au câștigat o singură bătălie.(...se pare că sinsila avea dreptate...)
Dușmanul a renunțat la luptă!
Alianța Malefică de destramă! Toți membrii puternici au fugit în KoH
Am Învins!
Unde e Salam să bage o manea dă biruință?
Aceasta este Victoria Manelelor!
Și acuma o să înceapă Hegemonia Manelelor pă servăru gamma!
O să ne extindem ca limbricu în intestinu gros, acuma că am rămas fără dușmanu natural.

Mersi la toată lumea( și mai ales la meneliștii mei)
Sylle, greu greilor, să știe!
 

DeletedUser

Guest
Bravo,felicitari!
Dar fa in asa fel sa nu va extindeti spre noi,nu de alta dar noi nu disparem :),si ne esti simpatic la multi de la noi,nu am vrea sa nu mai ai ce canta pe gamma !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus