S.O.S. Manele

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Sinistrul a lovit!
Măreața și unica alianță pă șmecherie B&M este în mare pericol.
(În pericol imens și apocaliptic, ca să fiu mai exact.)

Dușmanii perverși au pus ochiul dezgustător pă averea noastră.
(Orășele mele de 8k@9iunie Adi Minune și Nicolae Guță, ca să fiu precis.)

Dușmanii vor să ne reducă la tăcere căci nu mai suportă boxele la maxim pă aia nouă a lu Salam.
Dușmanul diabolic se numește, nimeni altul decât academia celor din IMPERIVM ROMANVM care au găsit pretext de dușmănie să ia o fermă a noastră în alianță și să se prefacă apoi că ar fi omu lor și trebuie să-l apere.
Ne-au atacat mișelește și oribil...
din fericire, am supraviețuit primului val compus din vreo 20 de atacuri pe mine de la 4 jucători din top 7 ai lor și alte vreo 20 pe colegi cam fără pierderi
(sylle greu greilor, adică io 20k... ăia 4, câte 40k fiecare)
...suficient cât să ne adresăm tuturor maneliștilor de caracter de pe servăr

Care puteți și vă îndeamnă inimioara și suflețelu, să dea Dumnezeu și Maica Domnu sănătate la copii voștri și la familia voastră să vă faceți pomană și cu noi, o alianță de 100k să ne scăpăm de diavolu perfid și rasist care s-a băgat în academia celor din IMPERIU și ne-a pus gând rău!
Există marele risc să rămâneți fără manele pă servăr!!!
Așa că, luați repede legătura cu mine, sylle, pă servăr care aveți poftă să vă bateți cu forțele malefice!

Sylle, greu greilor, se știe!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
..ți le trimiteam înapoi

nici nu voiam de la tine că nu ești fan manele
vreau să mă ajute numai maneliștii adevărați de restu nu am nevoie
ăsta e un război sfânt, un fel de jihad al manelelor
 

DeletedUser

Guest
mas baga pe gamma ca sai distrug eu personal pe manelistii de acolo.
bafta academiei IMPERIVM ROMANVM!!!
 

DeletedUser

Guest
dragi maneliști

suntem pe cale să pirdem jihadul
adi minune și nicolae guță, mecca și medina manelelor sunt sub asediu din partea infidelilor
de fapt, adi minune a fost deja pierdut
nicolae guță este la doar câteva ore de a fi penetrat
sculați-vă la luptă să le luăm înapoi din mâna calică a infidelilor
 

DeletedUser

Guest
daca s-ar lasa guta si celalalt de care zici tu acolo de behait manele in rl , as veni si eu sa te las fara vreo 2 sate, da asa n-are rost... de altfel ai putea sa investesti mai mult timp in joc, ca sa-i tii pe aia 2 manelari alive macar pt tine ;)
 

DeletedUser

Guest
nimeni?

hai frate!
e soarta universală a manelelor în joc!
 

DeletedUser

Guest
am jucat multe joci in browser, dar nam dat niciodata de jucatori care sa se agite in halul asta cu manele lor, si nici nume de alianta asa de naspa "bautura si manele".
 

DeletedUser

Guest
...

numele provine de la celebra menea pe care o expunem și la profil
băutură și manele și femei de șapte stele
din păcate, nu a înăput tot numele când am creat alianța și am păstrat doar băutură și manele în denumire
și alianța e șmecheră rău
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Lucemferre si RadeTot: Am sa va rog sa nu va continuati mica voastra discutie pentru a nu ajunge se ajunge la alte insulte sau insinuari mult mai grave.

Daca totusi doriti sa o continuati, atentie la limbaj, chiar si insinuarile indirecte pot fi considerate atac la persoana. Lucru interzis pe acest forum.
 

DeletedUser

Guest
numele provine de la celebra menea pe care o expunem și la profil
băutură și manele și femei de șapte stele
din păcate, nu a înăput tot numele când am creat alianța și am păstrat doar băutură și manele în denumire
și alianța e șmecheră rău
atâta doar că suntem hăituiți de emo, de comuniști și de gay...
în rest, suntem foarte tari

team intrebat de unde provine numele la alianta ta?

PS: din cate am vazut, alianta ta este de NOOBI.

Totul este legal din ce am zis eu, nu?
 

DeletedUser

Guest
ce chestie

a fost la fel ca în realitate, dacă ne gândim
primu rege a fost adi minune, mi l-au luat ăia
al doilea a fost rege nicolae guță, acuma mi-l iau
și, pormo o să fie mecca manelelor în Florin Salam, orașul meu!
deci, toți maneliștii să știe că pe lumea gamma, adevărata capitală a manelelor este Florin Salam

...băi, dușmanilor, ăla are abia 3k, vă rog frumos, stați să-l fac măcar de 5-6k și pormo atacați-mă să mi-l luați, fiți și voi rezonabili!

mersi la toată lumea!
sylle greu greilor, se știe!
 

DeletedUser

Guest
nu, neapărat, mai degrabă alții au o plăcere să le ia de la mine
par exemple, nicolae guță, actuala capitală a manelelor@8k este sub asediu de la unu din I. R. Academy
eu nu îl mai atac că nu vrea să-mi mai consum din trupe, am nevoie de ele să fac puncte, și le cam fac...
mă rog, în timp ce mai sunt 10 ore până la cucerire, vine unu ice6009(sau ceva) cu 3 atacuri și o cucerire, dintre care, unul peste 5 ore adică în timp ce se află ăla cu nava în oraș
deci, uau, două cuceriri în același timp!!
io am vrut să fiu de caracter și să îi zic lu ăla că orașul o să fie luat de altă până ajunge el cu nava(24h) dar ăla nu vrea să citească mesaju, treba lui
iată, deci, cam ce căutare au orașele de maneliști, parcă ar avea mere pă el...
sau, mai bine zis, îi atrage, cântecul de sirenă a lu Salam
chiar mă aștept să mai apară câteva cuceriri în timpul ăsta
mă gândesc să îi dau un premiu la ăla care chiar reușește să cucerească pe Nicolae Guță
 

DeletedUser

Guest
hahahaha foarte tare, nici nu stiu cu cine sa tin... nu suport nici manelistii, da nici pe (*&$@censored@^&!) aia :D
oricum, tare as dori sa vad actiunea in real-time :))
so.. spor la facut puncte
 

DeletedUser

Guest
iată o 'monstră' de geniu...
Captures.png


observați cum, spre deosebire de situația clasică în care atacul de cucerire(pt. apărător) apare la fel ca orice alt atac, aici apare cu poză
 

DeletedUser

Guest
pff, ce pacat ca nu-s mai aproape , faceam si eu ceva puncte, aduna manelistii tai si punei sa atace, e rost de bataie ! :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus