Roata de Luptă

asta e noua generatie
inovativ pana moare logica:))))))))))))))))
n-a murit nici logica
1639561946135.png
cu 3 zile invatate, eu zic ca-i bine
mentiuni:
- corectoarea de la romana a fost chioara
- la engleza ni s-au dat din burta ca abia incepuse pandemia si o colega de a mea a luat b2 la engleza doar pt ca o pupa de profa in cur dar abia scotea 2 cuvinte pe gura
- la istorie profa voia sa ma lase pentru ca nu am invatat nimic si am trecut cu 5 4 ani de liceu :))))
- la logica era logic sa iau nota mare ca am avut profa sex symbol
 

Anubis.K

Stie Tot
doar pentru ca esti in strainatate, nu inseamna ca nu puteai sa folosesti timpul pentru altceva :)))))
asta cu scoala e irelevanta, ma refeream la atitudine :)))))))))))))
 
doar pentru ca esti in strainatate, nu inseamna ca nu puteai sa folosesti timpul pentru altceva :)))))
asta cu scoala e irelevanta, ma refeream la atitudine :)))))))))))))
iti trebuie si pauze bro, nu poti sa muncesti tot timpul, am facut si asta ca muncesc de mai mic in IT
si citez din Rares de la 18 ani dupa ce a vorbit sa se angajeze la o companie de IT:
1639562734010.png
bine inteles ca nu mi-a raspuns, bine inteles ca nici nu ma interesa cu ei sau fara ei :))))
Am un big fucking ego si mi-l asum, who can't keep it up with it can go aswell fuck himself
Btw daca nu e grepolis, e league, astea-s meciurile din ultimele 3 zile in conditiile in care invat pt un examen care-l am pe 17, muncesc la proiectul cu server-ul de metin pt care sunt platit si ma si joc... de aia zic... e timp destul
1639562821676.png
 

Mr.mucigasul

Membru activ
nascut si crescut in galati,
traiesc in galati si acum
20 de ani de cascheta la pompieri .....putin si mult pana la pensie ,,dar vine
in rest mama vostra de ingineri boschetari ....va urez o viata buna
 
Ultima editare:
Sus