Roata de Luptă

asdphones

Stie Tot
Pai... Cam greu sa ne dam cu parerea cand lumi cu revolta se lanseaza din an in paste..Poate o sa ma duc pe extern si o sa incerc ca pe ro...
 

asdphones

Stie Tot
Si cand se lanseaza lumi cu revolta intra Sons-ul si va da cu jocul in cap :)))))
P.S. nu ma refer la mine, ca eu nu am jucat pe rhammus!
Pai... nu stiu cui i-a dat cu harta in cap, ca eu pana in ultima zi cand am golit orasele sa bage cei din Band revolte cred ca am avut 5 revolte tot serverul.. ( dada stiu, am fost in vacanta, bla bla )
 
Pai... nu stiu cui i-a dat cu harta in cap, ca eu pana in ultima zi cand am golit orasele sa bage cei din Band revolte cred ca am avut 5 revolte tot serverul.. ( dada stiu, am fost in vacanta, bla bla )
1.Cand stai pe vacanta 80% din server mi se pare normal sa ai numai 5 revolte :)))
2. Oricum aveai 4-5 orase pe langa noi, restu frumos pe nucleu sau macar 2 insule distanta unde oricum tineai permanent ca na, sa fii sigur

Noroc ca te ai lasat, ca altfel flerp nu mai avea vreo sansa la distinctia de blindat al serverului
 

asdphones

Stie Tot
1.Cand stai pe vacanta 80% din server mi se pare normal sa ai numai 5 revolte :)))
2. Oricum aveai 4-5 orase pe langa noi, restu frumos pe nucleu sau macar 2 insule distanta unde oricum tineai permanent ca na, sa fii sigur

Noroc ca te ai lasat, ca altfel flerp nu mai avea vreo sansa la distinctia de blindat al serverului
Imi cer scuze ca nu m-am aruncat cu jumatate din orase printre adversari...si referitor la blindaj, eu nu aveam orase la permanent... Stateam in mijlocul vostru cu 500-600 de rapide pe un oras, pe restul stateam cu 150-200 de rapide, aduceam trupe doar cand miroseam ca se face actiune...
Timp ati avut sa ma bubuiti, ceea ce ati si incercat la inceput... pacat ca a dat cu virgula :))
 
500-600 doar ale tale sau cum? De la alianta alte cate 1-2k :)))
Nu ar avea rost sa bag de la mn numere, oricum tu erai pistol cu apa pe langa colegii tai, cu toate astea, la ei nu a dat cu virgula :))
 

asdphones

Stie Tot
500-600 doar ale tale sau cum? De la alianta alte cate 1-2k :)))
Nu ar avea rost sa bag de la mn numere, oricum tu erai pistol cu apa pe langa colegii tai, cu toate astea, la ei nu a dat cu virgula :))
Incerc sa-ti explic ca eu ma aparam cu defful propriu, inafara de revoltele luate... Dar in fine, nu vream sa comentez de ce nu a dat cu virgula... fiecare joaca cum stie...Dar sa zicem ca au fost orase care s-au pierdut pe merit...
 

TereX

Membru activ
Pai... Cam greu sa ne dam cu parerea cand lumi cu revolta se lanseaza din an in paste..Poate o sa ma duc pe extern si o sa incerc ca pe ro...
Pentru că pe revolta nu intra nimeni
Rhamus a fost ultima din ultimii ani cat de cat ok,unde tu ai fost tot serverul in vacanta :)
 

NoobFromRo

Stie Tot
puternica neputernica, macar echipa aia de care zici tu a avut sange sa intre pe lumea asta si nu a cedat nici cand totul parea pierdut
 

Mr.mucigasul

Membru activ
ii place sa joace cu o echipa inchegata si puternica :))))
cat timp alti comentau mucigasule, vezi ca tu ai schimbat deja nu stiu cate aliante cautand o alianta buna, sper ca la all stars macar sa-ti gasesti locul
maaa
joc si atat ....nu mai stiu care se ruga de mine sa joc alaturi de voi ...da voi sons
in fine ...
joc impotriva celor buni...asta e satisfactia jocului ..
adunati voi tot .....................si dati raspunsul ......
 
Sus