Roata de Luptă

Anubis.K

Stie Tot
nici pe extern nu s-a anuntat:))))))))))))))
daca nici aia pe extern nu au anuntat, nu avem pretenti de la stil
 

TereX

Membru activ
Una peste alta , nu cred ca o lume sa pierdut din cauza a unui jucător sau doi . Totul pleacă din conducere , din organizare , din activitate și comunicare , când un singur factor lipsește din cele enumerate mai sus este vai și amar . Dovada vie Rhamus , unde bandul a intrat cu o cota buna de câștig și totuși sonsul a batut alianță band+academii in 3-5 oameni , Glen , stupefy , jusepe , anubis și defenderul Rareșq1 :) . Vorbind pe partea m54/55. Nu ai cum sa spui ca ai batut jucatori aka asdphone , eu , cuxi , culeas aiurel și alți jucatori care nu fac parte din band și doar au executat ordinele liderilor din band care bdw au dispărut in ceata .:) cinste învinșilor care au rămas . Respect învingătorilor .
N-au castigat 3-5 oameni,au fost toti mai buni per total
Ei au fost uniti,tari psihic..Stiinta cand pierdea cineva din alianta lui un oras doua activa vacanta si il injura pe respectivul de morti si cruci
#Muielaprazari
 

asdphones

Stie Tot
vezi ca tu intrebai pe la inceput pe lume pe la noi prin alianta, daca suntem siguri ca nu am intrat pentru gold :)))))))))))))
deci nu stiu cat de credibil esti, oricum nu-mi pasa daca ai jucat serios sau nu :)))))))))
cand castigi esti main, si cand pierzi joci doar de fun :)))))))))))))))))
Caterinca cu gold venea de la 7bile... Cat am jucat am jucat serios si am incercat sa ajut alianta cat pot, sub nici o forma nu zic ca nu m-am implicat, doar ca nu ma pasioneaza partea de final cu sute de orase, trimis resurse la minuni etc. pentru ca atunci nu mi se mai pare distractiv... Una e una, alta e alta... Am mai zis-o, Sons castiga lumea pe merit, este alianta clar mai unita... Restul e irelevant...
 

DeletedUser17370

Guest
Caterinca cu gold venea de la 7bile... Cat am jucat am jucat serios si am incercat sa ajut alianta cat pot, sub nici o forma nu zic ca nu m-am implicat, doar ca nu ma pasioneaza partea de final cu sute de orase, trimis resurse la minuni etc. pentru ca atunci nu mi se mai pare distractiv... Una e una, alta e alta... Am mai zis-o, Sons castiga lumea pe merit, este alianta clar mai unita... Restul e irelevant...
n-ai nici o vina :) sincer, nu stiu de ce stai sa spui ce si cum...... cei care sunt vinovati de situatia aliantei BAND sunt fix LIDERII :)
aveam 54 orase cand am dat inceput nou , sons au laut 2 din m54, band au luat pe toate.

acum intrebarea vine, de cee s-a pierdut lumea ? din cauza lui stiintacrv13
 

Anubis.K

Stie Tot
Caterinca cu gold venea de la 7bile... Cat am jucat am jucat serios si am incercat sa ajut alianta cat pot, sub nici o forma nu zic ca nu m-am implicat, doar ca nu ma pasioneaza partea de final cu sute de orase, trimis resurse la minuni etc. pentru ca atunci nu mi se mai pare distractiv... Una e una, alta e alta... Am mai zis-o, Sons castiga lumea pe merit, este alianta clar mai unita... Restul e irelevant...

@7bile o luat nava de la flerp si dupaia s o dus in lumea de apoi, ca sa se bage in vacanta si pe sinope, acuma nici in sicriu nu mai, e la crematoriu:)))))))) (
 

Anubis.K

Stie Tot
N-au castigat 3-5 oameni,au fost toti mai buni per total
Ei au fost uniti,tari psihic..Stiinta cand pierdea cineva din alianta lui un oras doua activa vacanta si il injura pe respectivul de morti si cruci
#Muielaprazari

astia au vrut sa te ia inapoi in sons ba cornele, pacat ca sunt eu prin sons si nu ai ce sa cauti pe acolo :))))))))))))))))))))
 
ce bine ca nu a omis conducerea sa anunte ca dupa 24h de event o vraja a fost scoasa definitiv din joc..dupa ce s-au bagat in ultimii 2 ani o caruta de vraji de cacat gen aia cu pribeag obosit sau alte rituale de 2 lei care nu folosesc la nimic, poate doar sa reduca sansa de a lua vraji decente, ati zis sa o scoateti pe aia pe care au facut-o playerii utila..macar daca s-ar fi anuntat ca sa nu se mai arunce gold ampulea..cum frate sa scoti vraja in mijloc de event si sa nu iti anunti comunitatea
Pe alte servere managerii interactioneaza regulat cu comunitatea. Din pacate nu este si cazul nostru. Daca vrem sa aflam ceva nou despre joc trebuie sa intram pe alte forumuri externe( exemplu forumul german sau italian)
E adevarat ca acea vraja e prea OP si ar trebui scoasa, dar ar fi trebuit sa fim anuntati. S a investit foarte mult gold special pt ritual.
@Stil da gold ul innapoi
 

Anubis.K

Stie Tot
acolo se investeste si bani in ceva :))))
acolo se respecta niste reguli :)))))))))))))))))))))
acolo ai sistem ierarhic si se respecta, doar tre sa fim toti egali in Romania:))))))))

mai are mult pana va deveni jocul asta unul civilizat :)))))
 
***au facut-o playerii utila***in traducere inseamna ne rupem ca disperatii trupele pe simt cu heracles 20 ca sa dam vraji ca sa faca altul puncte ca din joc pula)))))

ori fermerana de gay marea 11/marea 99 cu nave de colonizare

apogeul grepolisului
smiley-emoticons-candle.gif
 

Anubis.K

Stie Tot
***au facut-o playerii utila***in traducere inseamna ne rupem ca disperatii trupele pe simt cu heracles 20 ca sa dam vraji ca sa faca altul puncte ca din joc pula)))))

ori fermerana de gay marea 11/marea 99 cu nave de colonizare

apogeul grepolisului
smiley-emoticons-candle.gif

in comparatie sa-ti spargi ca disperatul toate trupele de pe cont ca sa umpli un simt, mai folositoare :))))))))))))
conceptul stie toata lumea ca nu e ok :)))))))))
dar au scos oricum vraja
succes la bagat bani in olimpice si crescut instant orase pe viitoarele lumi de 50 de zile :)))))))))))))))))
 

emiratele

Membru activ
cu vraja aia puteai sa faci mai multe chestii, nu doar puncte de batalie..puteai reface def terestru extrem de rapid, puteai face mitice garla, puteai sa iti mai dai cate un boost de resurse in combinatie cu alte vraji
smiley-emoticons-afraid.gif
 
in comparatie sa-ti spargi ca disperatul toate trupele de pe cont ca sa umpli un simt, mai folositoare :))))))))))))
conceptul stie toata lumea ca nu e ok :)))))))))
dar au scos oricum vraja
succes la bagat bani in olimpice si crescut instant orase pe viitoarele lumi de 50 de zile :)))))))))))))))))
ce legatura are in cazul dat cu vraja.
si chiar daca jocul devine putin mai lent in termen de orase,mi se pare ok .deoarece dupa 80 orase deja devii sclavul jocului asta.
poate cuiva ii aduce placere,altcineva stie cum sa repartizeze la 200 orase dar daca e sa fim seriosi mare parte de jucatori se lasa ori au mai putin chef dupa ce trec de un X nr de orase.

nu cred ca au fost bagate asa schimbari incit sa impuie orice jucator sa bage olimpice
poate am ratat ceva .poti baga poza sa demonstrezi ce au implementat mai exact ca eu vad pe ramus lumea la 190 orase la 4 luni de joc.
sa fim seriosi.
smiley-emoticons-kaffee2.gif
 

Anubis.K

Stie Tot
lasa ca ne auzim dupa prima lume de genul unde o sa joci :)))))))))))))))))))))))
mai vedem ce parere ai dupa :))))))))
 
Sus