Revista Presei

DeletedUser7210

Guest
trebuia sa dai si tu cv-ul /interviu catre inno poate aveai sanse de promovare:D
 

DeletedUser8218

Guest
ma uitam aseara la filmulete cu camera ascunsa si am gasit ceva potrivit pt voi BARBATII :D :p
 

DeletedUser

Guest
Cavalere, scuza-mi impertinenta : Nu ai vreo 200000 de euro? Organizez un concurs, de fapt sunt co-organizator la un mega concurs de miss,am 14 concurente inscrise in competitie pana acum si am constatat ca lipseste cu desavarsire fondul de premiere.Daca imi dai 200000 de euro, te implic si pe tine in proiectul asta .Vrem sa alegem cea mai frumoasa fata .Pt suma modica de 200000 de euro te-as putea baga acolo pe un fotoliu sa jurizezi .
 

DeletedUser

Guest
Ba da, sigur ca da, stai numa' un pic. Am o bancnota de 10 euro, ma duc acuma s-o scanez.. le vrei fata-verso sau doar fata?
Ca dau drumu' la masina de tipar, in zece minute sunt gata. Daca vrei, po' sa pun si moaca ta pe cateva bancnote, sa te recunoasca lumea.. :D
 

DeletedUser

Guest
Sa-ti fie rusine cu alea de 10 euro in buzunar . Tocmai mi-a crescut cota pe piata financiara la alea de 500 ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
Vorba lu Gicu :)))
[video=youtube;13XxhgFeMiA]http://www.youtube.com/watch?v=13XxhgFeMiA[/video]
 

DeletedUser

Guest
Vorba lu' Gicu ...hahaha
[video=youtube;KkVJCzHwawk]http://www.youtube.com/watch?v=KkVJCzHwawk[/video]
 

DeletedUser

Guest
Noua reclama la CIUPACIUPS
a0i5uu.jpg

14tpoxx.jpg





Ce mai sesizeaza romanii la Politie!!!
http://i45.tinypic.com/sor813.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
deci normal ar fi sa sterg poza si sa iti dau ban, da' e prea tare poanta ca sa nu merite citita si de altii.. :D :D :D

Am lasat link-ul - cine vrea sa citeasca, citeste urmarind link-ul.. :p
 

DeletedUser

Guest
Atunci maine cand ma trezesc iti arat scrisorile de dragoste dintre SOFRONIKA si MELU ....hahaha
cine-i melu si cine-i sofronika? :))
Afli maine. E cea mai tare poveste de dragoste autohtona.Un fel de Romeo si Julieta dar cu moldoveni,nu cu englezi ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
Romica si Julica-varianta mioritica a lu' Seicspir


Dis is love ,pur love.Dis is hiuman dobitoc.Dis is Sofronika PLUS Melu EGAL Love
i77qpz.jpg

14cv4af.jpg

x3bz7.jpg

2wguiir.jpg

10x68g3.jpg
 

DeletedUser6312

Guest
Hai mai Gicutule, iarasi te lauzi cu scrisoricile tale de amor inflacarat?:(
Ti-am mai zis ca daca marsezi mult in directia asta, incercand sa ma faci geloasa, ma supar foarte tare pe tine :(
 

DeletedUser6312

Guest
Sunt in vacanta, Sofronel :D mai stau in vacanta cateva zile :p
Tu ce misti inafara ca suspini dupa ochisorii mei? :p
Gicule draga vad ca aci se cam ingroasa gluma, daca insulti un player iti da ban pe atacabil iar daca aduci atingere echipei de minunati si capabili admini in ale grepolisului te baneaza definitiv...imi dai voie sa spun ca as vrea sa le spun si eu aceleasi vorbe pe care le-a spus un prieten drag scumpilor de admini chiar si cu riscul de a-mi fi banat contul insa avand o satisfactie imensa?:))))))))))
Se baneaza dupa toane, am fost si eu injurata de o jucatoare, in joc, niste injuraturi care mi-au aprins flori de maci in obraji desi urechile mele nu sunt virgine, i-am raportat doua dintre mesaje dar nu a fost sanctionata, ma intreb de ce sau sa nu ma mai intreb pentru ca ar putea sa ma ia cu dureri de cap?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Moa', a lipsit omu' cateva zile si gaseste ditamai telenovela.. :D Criminale scrisorile cu Melu si Sofronika.. :D
Pinky, zi-mi mie cine te-a suparat.. :)
 
Sus