Revista Presei

DeletedUser6312

Guest
Cavalere, m-au suparat multi, de ce, vrei sa ii pedepsesti? :)))))))))))))))
Ii gasesti la Belu :)))))))))))))))))))
 

DeletedUser6312

Guest
Noua reclama la CIUPACIUPS
a0i5uu.jpg






Ce mai sesizeaza romanii la Politie!!!
http://i45.tinypic.com/sor813.jpg

Giculeeeee, cred ca te-ai amorezat de asta micu din moment ce ai in calc poze cu el imbracat sumar...
Am ajuns de rasul curcii sa ma insele ditai loveru cu un baietel.:)))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Gicule:),scrisorile sunt facatura ...mai mult ca sigur ..insa e de apreciat munca depusa de autor(cel ce le-a creeat)...a avut ceva de suferit neuronul...
Poanta cu "lungimea" abonamentului ,e veche,circula de mult in mediul SMS...insa drept e ca cretini exista si nu vor disparea niciodata:D
@kinky...hahah,in sfatsit te-a deranjat o ea .si nu ai putut sa o "rezolvi "..ce sa-i faci ..nu ai dat bine la imagine...adminul a fost hain ,o fi citit postarile tale de pe aici ,si o fi zis ca-i bascalie:),cat despre a injura ,abtinete ..ca sigur iti da permanent la al doilea set de injuraturi ;)
 

DeletedUser6312

Guest
Hai mai ca nu injur, doar glumesc, ce dumnezeu, asa ma stii?:)))))))))))))))))
 

DeletedUser6312

Guest
Cavalereeeee...era sa fac frana la inima cand ti-am vazut scris nick-ul cu aceeasi culoare ca si al meu adica nu mai erai roz bombon cu picatele verde praz ci maro cacao cu lapte :)))))))))))) dar parca m-am mai linistit cand am intrat la profilul tau :)))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
da, chiar, la mine la profil scrie ca-s moderator :p
Cre' ca o sa-mi iau ban la faza asta, ca userii n-au voie sa se dea moderatori.. :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
O sa vina cineva cu un orgoliu exacerbat si o reediteze...se pricepe,nu gluma.....
Cavalere ..imi pare nespus de rau (macar la profil sa te lase moderator),desi cred ca si simplu fapt ca gandesti altfel ,mai open,racaie in subconstientul cuiva;)
 

DeletedUser6312

Guest
De ce nu mai esti moderator? :(
E din ce in ce mai naspa forumul asta, sa stii....
 

DeletedUser

Guest
DAca citesti printre postarile de la treaba cu"cariera",cred ca ai sa intelegi,eu am dedus.....si sunt ca si turbat ...pe bune
@naspa forum.......
00020309.gif
 

DeletedUser

Guest
Mey, eu am ales sa nu mai fiu moderator, colegii (fostii mei colegi) n-au nicio vina in decizia mea.
Pe de alta parte, nu ma bociti, ca inca n-am murit.. :D
 

DeletedUser

Guest
DAca citesti printre postarile de la treaba cu"cariera",cred ca ai sa intelegi,eu am dedus.....si sunt ca si turbat ...pe bune
@naspa forum.......
00020309.gif

Niste idei de imbunatatire a imaginii si activitatii acestui forum nu ar strica :D Le asteptam si le acceptam cu placere :)
 

DeletedUser

Guest
Toti moderatorii,din cate cunosc eu ,sunte-ti jucatori cu experienta,lideri si intemeietori acolo unde inca mai jucati !!
Gasiti o modalitate de a "impinge " colegii de pe lumile unde activati spre forumul extern.
Folositi linckuri pentru global cu trimitere in forum extern ,spre discutii sau multe alte teme ce sunt cat de cat interesante,stiti cu siguranta ceea ce ii atrage pe colegii de alianta ,asa in linii mari!!
Creeati sau induceti creearea(dati sfaturi pentru a fi creeate=lobby pe intern) subiectelor bazate pe situatii din lumea respectiva (aici pe extern),fie ele si offtopic,romanul in general sufera de grija altora si e un pic barfitor...
Pe forumurile pe care activati ,fiti mai "atractivi " maleabili....si pusi pe sotii nevinovate ,creati o atmostfera mai degajata,open mind...
gen CAVALLERAS,NORBIT,DARK4EVER,etc!!!
0002035B.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In opinia mea,insingnifianta dealtfel,moderatorul uni forum nu e DOAR cel ce sta la panda si corecteaza iesirile "nazdravenesti" ale unor copii sau maturi dar inca copii in felul lor.
El e cel care e sufletul forumului,care ii ademeneste ,cu postari si raspunsuri ce te fac sa intri si sa editezi,sau ca cititor,sa dai refresuri in nestire in asteptarea unui raspuns salivand de nerabdare,spun asta din experienta trecuta,de noob,cand tre' sa recunosc ca am fost fascinat de prestatia nor moderatori....
Incearca sa-i pui omului in ochi ceea ce vrea sa vada ,in urechi ceea ce vrea sa auda ,si pe limba....(sa nu va ganditi banditilor la prostii) ceea ce trebui ...:) sa spuna evident..hienelorrrrrr batrane......calm down ca bubu nu da in bara :D
Din ceea ce observ majoritatea moderatorilor si intamplator si a "superilor",sunte-ti femei,folositi-va farmecul verbal,si cu siguranta numarul celor ce vor vorbi sau vor citi doar va fi mult mai mare .
Si ca un exemplu,sper sa nu se supere pe mine ,si de aceea imi voi cere scuze anticipat,priviti cu atentie ,numarul de vizite pe profilul lui kinky...de ce crede-ti ca are atatea vizite ?? ca stie ceea ce spune si o spune intr-un mod,cum va spuneam OPENMIND,degajat,si tot odata elegant!!
 

DeletedUser6312

Guest
Bubule, mi-ai urcat flori de maci in obraji insa chiar nu am nici un merit pentru vizualizarile profilului...e din vina nickului :))))) si nici pe ala nu l-am ales eu ci un prieten care mi-a creat contul pe grepo :))))))))))))))) Eu probabil ca mi-as fi pus nick-ul Miss Marple sau Abatele Brown :))))))))))))))
 

DeletedUser6312

Guest
Ei hai lasa-ti modestia,va rog ,caci nu e cazul!!:p

Bubule, se pare ca nu ma cunosti suficient de bine =)))))) daca m-ai fi cunostcut ai fi stiut ca modestia este un atribut strain de mine =)))))))))) ma laud tot timpul si oricui e dispus sa ma asculte =)))))))))))) si nu ma satur niciodata de asta :D:D:D =))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Pai nici nu ar trebui sa fii modesta ...crezi ca ai avut vizite doar din cauza nickului?? gresit ...eu nu cred (si aici ma includ si pe nmine ,adica vizita mea)
Daca ar fi dupa cum spui ,sa zicem ca nickuri ca adoratulfemeilor sa aiba o multitudine (toate fetele si baietii care mor de ciuda :p)NU...???
In concluzie..sa-i dam Cezarului ce e al Cezarului...
 

DeletedUser6312

Guest
:D:D Bineeee, azi nu te mai contrazic pentru ca pic de somn insa maine poate mai trec pe acilea la o sueta :D daca nu imi fac prietenele alte planuri :)))))))
 

DeletedUser

Guest
Cavalere?!! Ce ai patit nene? Cand sa ma dau si eu mare si tare in fata unui moderator ca am fost la Cannes ,n-am la cine?!!!! De ce nu mai esti colorat bre? Pacat,erai singurul moderator pe care nu-l puteam injura niciodata ....hahaha
Frizeru La Cannes
 
Sus