Revista Presei

DeletedUser1411

Guest
Cea mai frumoasa parte din viata mea adolescentina...a fost, evident, liceul..
Mi-aduc aminte ca facusem o pasiune nebuna pentru unul din profesorii mei ...si cand aveam ore cu el, colegii mei stiau ca n-au sanse sa ma convinga sa chiulesc..:)))...Doamne...ce-i mai ofticam pe tema asta!:)))
 

DeletedUser

Guest
Sa va tina un curs fulger de inot, sau cum?:))))



Nu, era vara, era cald.. si venise dupa noi in Herastrau sa ne incheie mediile, zicea ca daca nu venim la sport la ea, ne lasa corijenti si nu intram in bacalaureat. Si cu ifose, si cu figuri.. ca parca sportul era cea mai importanta materie din lume.. :D
Si aveam o profa de sport.. mama mama.. :D Avea vreo 23-24 de ani.. si era mandria liceului.. :">

Ne-am strans langa ea, i-am zis sa-si scoata ceasu', actele.. telefon n-avea ca abia aparusera telefoanele mobile atunci, n-avea oricine.. si din amenintarile ca o sa ramanem fara bac, ca o sa ne vedem de treaba.. dupa aia se ruga - stati ca mai am buletinu', stati sa-mi scot banii sa nu mi-i ud, haideti va rog terminati.. fleosc, in apa! :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8218

Guest
imi asum riscul...:D
imi imaginez: ea sta aproape de mal ,eu trec pe acolo ,dau un branci si zic:
pardon !....ai grija pe unde mergi ! :D
 

DeletedUser

Guest
Eu te sfatuiesc ca nu incerci :)))) ai putea sa dai de bucluc, nu toate persoanele sunt atat de intelegatoare precum a fost profesoara cavalerului :))))))))))

Bine, acuma vezi si reversu' medaliei.. profesoara mea de sport avea 25 de ani.. sau cati avea.. abia iesise din facultate, era o incantare pentru noi sa o vedem inotand si tipand la noi printre hohote de ras, ca nervii ii trecusera instantaneu, probabil in fractiunea de secunda de imponderabilitate - inaintea contactului cu apa :D

... cine stie ce babaciune are de gand sa arunce Aryel in apa.. :D
 

DeletedUser8218

Guest
parca ai ghici gandurile are vreo 50 de ani ...........si ceva :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Asa, vezi.. :D
Si unde inveti tu? ca sa stiu sa ma duc, sa-i zic doamnei respective de intentiile tale, sa-si ia cu ea pastilele de inima si chilotii tanga :D
 

DeletedUser8218

Guest
lasa........vrei sa ma fugareasca aia prin scoala cu sticla de apa.......:D
gen sa-mi faca ea baie
 

DeletedUser8218

Guest
chiloti tanga !!!!!!!!! da vrei sa orbeasca scoala ? !!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
pai sa va invatati minte ca sa va mai aruncati alta data profesorii la apa! Mai mare rusinea.. nu stiu ce sa mai zic, generatia din ziua de azi intrece orice limite.. nu mai exista respect fata de profesori!!! :D
 

DeletedUser8218

Guest
eeeee doar ii faceam o baie .......din prea multa iubire B-)
 

DeletedUser

Guest
Da, si probabil i-ati mai atarna si o piatra de gat ca sa fie treaba facuta ca la carte.. :D
 

DeletedUser6312

Guest
Cavalere, in loc sa temperezi elanul domnisoarei Aryel, ii mai dai si alte idei dintre cele mai nastrusnice :))) bolovan legat de gat :D parca ar fi un ritual de pedepsire a vrajitoarelor :))))))))))))
Aryel sa nu pui in practica nimic din ceea ce citesti aici pentru ca nu e bine, se raceste biata batranica la rinichi, face poate si stop cardiac si unde mai pui ca ii vezi si lenjeria demodata :)))))))))))
Total dezagreabil =)))))))))))))
 

DeletedUser7210

Guest
aryel daca te supara cienva,sa-mi zici ca ii bat eu:)))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus