Revista Nationala De Interes Grepolian

  • Autor subiect DeletedUser3207
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3207

Guest
Am facut REMAKE pentru toti cei cu probleme de antivirus...am eliminat ceea ce credeam ca este vazut ca un virus de A-V-ul vostru!

AICI
 

DeletedUser

Guest
Pai..de ce sa nu-l faceti??
Doar nu v-ati plictisit deja..!?
 

DeletedUser3207

Guest
Pai..de ce sa nu-l faceti??
Doar nu v-ati plictisit deja..!?

Nu dar vroiam sa vad daca mai citeste careva....am inceput sa lucram la nr 3 sa vedem ce caterinca iese....mai aveti idei despre ce ar trebui sa mai bagam in revista asta s-o face mai mare???
 

DeletedUser

Guest
Nu dar vroiam sa vad daca mai citeste careva....am inceput sa lucram la nr 3 sa vedem ce caterinca iese....mai aveti idei despre ce ar trebui sa mai bagam in revista asta s-o face mai mare???

Ceva de genul:

"Miss Pinky se casatoreste cu Mr.Bula"

La caterinca:))
 

DeletedUser

Guest
Leo s-a imbatat groaznic si a uitat sa tipreasca gazeta ?!!! Rusine sa-ti fie Cristoiule ...hahaha
 

DeletedUser6312

Guest
Leo s-a imbatat groaznic si a uitat sa tipreasca gazeta ?!!! Rusine sa-ti fie Cristoiule ...hahaha

Se pare ca nici azi nu s-a trezit din betie, inca .

images
 

DeletedUser

Guest
Cristoiule? Stai mah ca mai am sa-ti dau ceva. Ca tot mai batut la cap de 2 saptamani cu reportajul despre CE INSEAMNA NEGRU . Iti dau mai incolo ca acum mananc si apoi trag o partida de secs cu doamna ...hahaha
 

DeletedUser3207

Guest
Cristoiule? Stai mah ca mai am sa-ti dau ceva. Ca tot mai batut la cap de 2 saptamani cu reportajul despre CE INSEAMNA NEGRU . Iti dau mai incolo ca acum mananc si apoi trag o partida de secs cu doamna ...hahaha

Daca ar stii ea ce zici tu peaicea....ai face secs cu presul la usa!
 

DeletedUser3207

Guest
Editura DB&L are onoarea sa va prezinte proiectul la care se lucreaza de o saptamana!
Deci ce mai asteptati?

Numarul 3 - Octombrie 2011

Instructiuni de descarcare:

1.Dati click pe link-ul de mai sus.
2.Asteptati 5-10 sec.
3.Dati click pe imaginea cu Hard-Diskul sub care scrie "Download"
4.Deschideti fisierul .pdf downloadat cu Adobe Acrobat Reader sau Adobe Acrobat Pro.
5.Lecturati cu placere.
6.Postati parerea dvs. cu privire la Revista noastra!



Cautam colaboratori pentru editiile urmatoare. Cei interesati sunt rugati sa trimita un mesaj privat pe forum cu titlul Ziarul Grepolis in care sa isi expuna opiniile, ideile sau sa aplice pentru un post de ziarist!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus