Revista Nationala De Interes Grepolian

  • Autor subiect DeletedUser3207
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ia descopera-te de acoperire sa vad de ce esti in stare, honey!:D:D
 

DeletedUser

Guest
Deci, cati anisori zici ca ai?:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Felicitari pentru initiativa..

O sugestie totusi, cand m-ai aveti astfel de proiecte puteti sa ma cautati sa va ajut... Daca nu va pot ajuta cu mai mult, cel putin cu hostarea fisierelor (sa nu va mai chinuiti cu site-uri gen filebeam) sau daca e vorba de ceva mai interesant chiar si cu o pagina din domeniul echipa.grepolis.ro sau grepo-tool.com...

Succes in continuare.
 

DeletedUser3207

Guest
Felicitari pentru initiativa..

O sugestie totusi, cand m-ai aveti astfel de proiecte puteti sa ma cautati sa va ajut... Daca nu va pot ajuta cu mai mult, cel putin cu hostarea fisierelor (sa nu va mai chinuiti cu site-uri gen filebeam) sau daca e vorba de ceva mai interesant chiar si cu o pagina din domeniul echipa.grepolis.ro sau grepo-tool.com...

Succes in continuare.

Multumim pentru ajutor Norbit!O sa vorbim in privat inspre sfarsitul saptamanii de asta!

Interesant :cool: Continuati tot asa :)

Multumim pentru parerile de bine!:D

Cine mai crede ca are ceva de spus,un mesaj de transmis jucatorilor,poate chiar publicitate pentru aliantele din toate lumile care recruteaza,puteti sa ma contactati prin PM ..... in fiecare zi de la 4 incolo ar trebui sa fiu pe forum daca nu chiar mai devreme....:pro:
 

DeletedUser3207

Guest
Numarul 2!!!

Editura DB&L are onoarea sa va prezinte proiectul la care se lucreaza de o saptamana!
Deci ce mai asteptati?

Numarul 2 - Octombrie 2011

Instructiuni de descarcare:

1.Dati click pe link-ul de mai sus.
2.Dati click pe imaginea cu Hard-Diskul sub care scrie "Download"
(Optional).Daca aveti cont google puteti da +1!
3.Deschideti fisierul .pdf downloadat cu Adobe Acrobat Reader sau Adobe Acrobat Pro.
4.Lecturati cu placere.
5.Postati parerea dvs. cu privire la Revista noastra!



Cautam colaboratori pentru editiile urmatoare. Cei interesati sunt rugati sa trimita un mesaj privat pe forum cu titlul Ziarul Grepolis in care sa isi expuna opiniile, ideile sau sa aplice pentru un post de ziarist!
 

DeletedUser

Guest
mie imi sare antivirusul de numa numa... ce i-ati facut?
 

DeletedUser3207

Guest
mie imi sare antivirusul de numa numa... ce i-ati facut?

Nu stiu.....poate a bagat Bula un sistem de clonat carduri!:D:D:Dhahaha

EDIT://

Am scanat cu AVG si e Clean....o sa mai scanez si cu alte programe antivirus si o sa va spun rezultatele!

EDIT2://

Se poate sa fie o chestie de firewall la tine ... si sa nu te lase sa deschizi fisiere .pdf.......o sa ti-l dau pe privat maine pagina cu pagina in format .jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nici la mine nu face nazuri antivirusul.N-are nimic NUMARUL 2 .Doar caterinca ...hahaha
 

DeletedUser3207

Guest
Ei? Niciun feedback la revista???

v-a placut?Nu v-a placut?Mai aveti idei? Poate cerere de angajare?
 

DeletedUser

Guest
Antivirusul iti poate da feedback.:|
Nu am avut sansa sa citesc revista.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus