Revista Nationala De Interes Grepolian

  • Autor subiect DeletedUser3207
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3207

Guest
Editura DB&L are onoarea sa va prezinte proiectul la care se lucreaza Saptamanal!

Numarul 1 -Septembrie 2011
Nuamrul 2 -Octombrie 2011
***Numarul 2 pentru cei cu probleme de antivirus***
Instructiuni de descarcare:

1.Dati click pe link-ul de mai sus.
2.Dati click pe imaginea cu Hard-Diskul sub care scrie "Download"
(Optional).Daca aveti cont google puteti da +1!
3.Deschideti fisierul .pdf downloadat cu Adobe Acrobat Reader sau Adobe Acrobat Pro.
4.Lecturati cu placere.
5.Postati parerea dvs. cu privire la Revista noastra!



Cautam colaboratori pentru editiile urmatoare. Cei interesati sunt rugati sa trimita un mesaj privat pe forum cu titlul Ziarul Grepolis in care sa isi expuna opiniile, ideile sau sa aplice pentru un post de ziarist!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu am cateva idei noi pt revista ca de exemplu : POZA SAPTAMANII( o sa vedeti despre ce este vorba) si multe altele. Nu dezvaluim secretele .Lasam cititorii sa descopere cu fiecare nou numar sa descopere. Vrem sa facem o echipa de succes la o revista de succes. Asteptam idei si propuneri noi pt fiecare saptamana .
 

DeletedUser

Guest
Salutare, oameni buni!
Salut initiativa si o incurajez!:)
Astept cu nerabdare urmatorul numar!

Pies: aici doar laudele, criticile pe pm.:p
 

Nihilius

Membru activ
Inceputul este promitator, chiar e interesant ce ati facut. Felicitari pentru ce ati scris, pentru munca depusa.
 

DeletedUser

Guest
Drăguţ. Sunt mândră de dragonul meu! :D Nu vrei să fim prieteni totuşi? :)))
 

DeletedUser

Guest
Drăguţ. Sunt mândră de dragonul meu! :D Nu vrei să fim prieteni totuşi? :)))

Scuza-ma simpatico dar eu-s SULTAN. Totusi !!! Daca insisti!!! Te fac o cadana :D

Cu fiecare numar tiparit saptamanal,vrem sa oferim mai multa calitate. Practic,primul numar este si prima noastra experienta de-asta. Ne dorim ca la fiecare numar, revista sa devina si mai interesanta( pana va faceti abonament ...hahaha) . La ce m-am gandit cu poza saptamanii?!!! La cel mai tare raport,mesaj,chestii de-astea, intamplate in saptamana resepctiva. Raport de aparare,de atac. Chestiuni ce tine de joc. Chiar si poze de-ale jucatorilor. De ce nu?!!! Eu m-as distra copios daca la duminica viitoare am pune poza cu Nihi cand era mic ...hihihi. Chiar!!! Uite o alta idee: Daca n-avem o poza a saptamanii de pe forum(rapoarte,mesaje interesante-amuzante) o sa alegem noi o poza cu cineva (cat mai amuzanta) :D Ca sa dau un exemplu de poza a saptamanii,am intrat un pic pe contul care l-am dat ca sa fac un screen la ceva interesant de cand jucam eu pe cont. Tin minte ca era un raport de aparare cand i-am rupt unuia vreo 280 de nave. Ceva de genul asta zic la POZA SAPTAMANII . Oricum Noi2 o sa colindam toate forumurile ca sa gasim ceva interesant pt saptamana respectiva. O sa gasim noi ceva de fotografiat. Exemplu de poza la repezeala :
2nuhw08.jpg

N-am stiut ca se servesc singuri din bucatarie. Data viitoare dau comanda anticipata de mici si bere :D
 

DeletedUser

Guest
asta am patit-o si eu...cu o secunda dupa nava(pe o lume cu revolta)
 

DeletedUser3207

Guest
Pai ce-am spus se stia deja, numai Bula "nu stia"!:p:D

Eh....asa e el.....mai nestiutor:Dhahaha

POST LIBER DE PAPARAZZO LA NOI IN REDACTIE!!!!!

Doritorii mesaj privat:DDAca sunt de sex masculin sa dea cu titlul "ZIAR" daca sunt de sex feminin,sa dea cu titlul "Cerere in casatorie" :D:D:hahaha:)
 

DeletedUser

Guest
Eh....asa e el.....mai nestiutor:Dhahaha

POST LIBER DE PAPARAZZO LA NOI IN REDACTIE!!!!!

Doritorii mesaj privat:DDAca sunt de sex masculin sa dea cu titlul "ZIAR" daca sunt de sex feminin,sa dea cu titlul "Cerere in casatorie" :D:D:hahaha:)

Cu o mica precizare: CERERILE IN CASATORIE SUNT PT DOMNU BULA :D
 

DeletedUser

Guest
Ok, trimit acum cu titlul "Ziar" lui Leo si "Cerere" lui Bula, bine asa?:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Am gasit si poza aia cu navele :)) Stiam eu ca este uploadata pe imageshack ...hihihi . Ceva de genul asta ,zic eu ca se merita pt POZA SAPTAMANII . O sa stam cu ochii pe tot externu' ca sa descoperim poze demne de POZA SAPTAMANII.ASTA E DE CAND JUCAM EU PE CONT
defensivalubula.jpg
 

Nihilius

Membru activ
Si ce conditii de munca oferiti colaboratorilor revistei ?

Cafea, dulciuri, energizante cat cuprinde?
 

DeletedUser3207

Guest
vishchi dinala texan , fara cafea ca am facut alergie la asa ceva de cate ori am vazut poze pe forum,energizante nu....ca doar nu vrem sa incepeti sa vibrati ca telefonu pe silent la mine in birou:D:Dhahahaha...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus