Razboaiele lumii Omicron

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser8998

Guest
Vezi ca nu te-ai informat bine
vezi orasul lui stoica unde este pozitionat si unde este al meu pozitionat
Mai intreaba papagalul inca odata
 

DeletedUser9417

Guest
nu am treaba eu cu pozitionarile tale.....eu mi-am spus parerea despre ce o sa se intample pe lumea asta...tu daca nu esti de acord cu mine nu inseamna ca trebuie sa ma jignesti si sa imi faci prietenii papagali,eu ti-am dovedit ca nu te sti cu jocul asta,ai beneficiat de avantajul de a fi lider si acum te dai mare jucator,eu am pus o poza cu cunostintele tale despre joc,ceva ce ai scris cu manuta ta ....si pentru cultura ta generala persoana care o faci tu papagal e unul din primi 10 jucatori din alianta din care faci tu parte asa ca ciocul mic si joc de glezne nu mai vorbi ca nu sti ce vorbesti
 

DeletedUser

Guest
little detine cele mai multe minuni , pt ca o vorba era si este : We are simply the best
 

DeletedUser9445

Guest
NEW LIFE a bagat o nava pe o minune la little,este macel acolo:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6817

Guest
Imi vine sa rad, dar ma abtin pentru nu a da dovada de lipsa de respect. Am prea, prea multe de zis, dar mai bine nu.
In rest, spor la cucerit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
da cu inca un cont spart vrei sa zici s-a bagat nava ..ca de obicei cei din NL nu stiu altfel sa joaca.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6873

Guest
Mai nou atacurile + nava , efectiv si sprijinul se numeste spargere de cont , interesant.


Adevarul este ca jucatorul in cauza se omora asa de mult cu jocul :

http://ro.grepostats.com/world/ro16/player/579430/history


Sa vorbim si noi de aliante pe la spate? Fie ca vi s-a oferit o oportunitate fie ca nu.


0996434278.jpg



Asta avea onorabilul vostru jucator pe orasul de la minune , este "blindat". Adevarul este ca pentru acele trupe , s-au spart 1001 conturi.



Aici inainte de a intra nava :

5612129119.jpg



Iar aici , apare sprijin inainte de nava :


2493268343.jpg



Care e spargerea contului? Uimeste-ma !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si atacurile din fata navei unde sunt..ups nu exista...ca si la capsuna s-a intrat pe cont de unu de la voi si nava a intrat fara pic de jena...a si daca nu stii intrararea pe alt cont intra tot acolo deci zat si fa pasi

a nu mai zic atac cu nava a la marele jucator joker

BxuPVTPKXR5VFXbc07u3.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6873

Guest
1579889543.jpg

6333697713.jpg

3737229867.png



Plus de la inca 2 colegi , de care n-am facut rost. Acum am intrat pe joc. Oare este greu sa greu sa te recunosti invins?
 

DeletedUser10979

Guest
NU ne este greu, dar sa ne amintim atunci cand marea alianta New Life, n-a putut sa sparga o nava intrata la minuni, si apoi s-a spart contul respectivului jucator.S-au alte hack-uri, cu care trimiteati resurse automat(bot) ... Felicitari aliantei New Life pentru biremele care au ajuns la orasul cucerit . Doar atat meritati!
 

DeletedUser6873

Guest
NU ne este greu, dar sa ne amintim atunci cand marea alianta New Life, n-a putut sa sparga o nava intrata la minuni, si apoi s-a spart contul respectivului jucator.S-au alte hack-uri, cu care trimiteati resurse automat(bot) ... Felicitari aliantei New Life pentru biremele care au ajuns la orasul cucerit . Doar atat meritati!



Revin , dovezi cum ca noi trimiteam resurse automat aveti? Sau vorbesti sa nu adormi? Din gura se pot spune multe.
 

DeletedUser9445

Guest
Revin , dovezi cum ca noi trimiteam resurse automat aveti? Sau vorbesti sa nu adormi? Din gura se pot spune multe.
le este ciuda ca ati spart minunea lor,nai ce sa le faci la genu asta de oameni...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dar nu inteleg... atat lucru pt o simpla minune...
Little isi va reveni si o sa refaca templul:)
 

DeletedUser10979

Guest
Acum nu prea mai are rost sa aduc dovezi, vad ca n-ai raspuns la aia cu spartul contului, macar noi am jucat corect, am ajuns sa facem 5 minuni corect, voi ati spart conturi, ca sa faceti 3 minuni...
 

DeletedUser6873

Guest
Acolo n-am spus nimic pentru ca stiu despre aceasta fapta , iar cel care a facut-o si-a primit rasplata. Dar asta nu inseamna ca toata alianta "sparge conturi" . Cate despre minuni , noi am fost primii care au finalizat 4/7.
 

DeletedUser10979

Guest
Da, ati avut 4 minuni , dar le-ati pierdut. Noi am facut 5/7 , acum avem 4/7, deci suntem inca in avantaj .
Referitor la spartul contului, daca erati fair-play nu lasa-ti sa se intample asta... acum si voi nu stiti cum sa o intoarce-ti ... stiti prea bine ca era planuit asta!
 

DeletedUser6817

Guest
Acum nu prea mai are rost sa aduc dovezi, vad ca n-ai raspuns la aia cu spartul contului, macar noi am jucat corect, am ajuns sa facem 5 minuni corect, voi ati spart conturi, ca sa faceti 3 minuni...

Ai dovezi? Vrei sa iti spun eu personal cati si de la tine joaca cu bot de auto-farm si de atac? Spart conturi? Astea-s abureli si scuze de copii mici. Cunosc alianta New Life de la cap la coada si iti spun sincer, nimeni nu are astfel de experiente pe calculator si singurul care avea nu mai joaca demult.
Cunosc persoanele si conducerea de acolo foarte bine si sunt oameni ca si voi, unii imi pot fi si parinti, crezi ca s-ar complica la astfel de porcarii? Sunteti adversari virtuali, nu reali, daca in momentul acesta erai in new life, erai impotriva celor din little. Si ca sa ti-o zic mai pe fata, unii sunt prea fraieri si i-au jocul asta prea in serios.
Daca gresesti, asuma-ti responsabilitate, ca doar nimeni nu iti sare in cap pe un joc banal.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus