Razboaiele lumii Omicron

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

cioara

Membru
perfect...cred ca e cel mai reusit raport:))....flacau pune si tu sa se vada....asa din ce e aici nu stiu cati inteleg ceva:))
 

DeletedUser

Guest
pedala numai joaca , a lasat pe altcineva pe contu lui
si stie sa injure , dar nu o va face !
 

DeletedUser

Guest
eu sunt in academia lor I.A.D* si sa stiti ca e o alianta foarte puternica , activa , dar avem si noi defecte ca toate aliantele .
daca cele doua aliante academia I.A.D* cu I.A.D. sar unii I.A.D. ar urca pe locul II aproape pe I , deocamdata I.A.D. e pe III .
 

DeletedUser1411

Guest




cum putem comenta aceasta harta cu primele 5 aliante din top?

cine credeti ca va ramane pe harta pana la sfarsitul lumii?
 

DeletedUser9417

Guest
Warriors ar trebui sa faca un pact cu I.A.D-ul daca vor sa darame minunile celor din litlle piece of heaven...oricum cele 2 aliante ravnesc la minunile celor de la litlle,dar din ce am vazut nu mai e tragere de inima din partea celor de la Warriors si I.A.D,le lipsesc liderii care sa-i motiveze pe jucatori,prea multe amenintari si ultimatuumuri date jucatorilor...nu prea merge asa.

Deci in concluzie cei de la Little or sa fie cei care or sa aiba toate minunile,par cei mai uniti.
 

DeletedUser8998

Guest
Warriors ar trebui sa faca un pact cu I.A.D-ul daca vor sa darame minunile celor din litlle piece of heaven...oricum cele 2 aliante ravnesc la minunile celor de la litlle,dar din ce am vazut nu mai e tragere de inima din partea celor de la Warriors si I.A.D,le lipsesc liderii care sa-i motiveze pe jucatori,prea multe amenintari si ultimatuumuri date jucatorilor...nu prea merge asa.

Deci in concluzie cei de la Little or sa fie cei care or sa aiba toate minunile,par cei mai uniti.

Pai ce lideri vrei ma,vreti sa fiti tinuti in puf ca sanu va mai treziti deloc?Cu ce pana mea vrei sa te motivez?Iti platesc un sejur la mare,e bine?Vreti ca liderii sa va faca toata treaba? ia mai date in bipul meu toti astia care au ramas cu 10 orasele de un an de zile si esti plin de idei.
 

DeletedUser9417

Guest
Nu trebuie sa ambalezi asa mei domn sef ca te-a ranit cineva in orgoliul ala al tau.....statisticile confirma ce zic eu,atii avut 4 minuni,de ce nu le mai aveti?vrei sa iti zica altii ce sa faci sa motivezi jucatorii?uite aici o idee...organizeaza actiuni saptamanale pe un anumit jucator unde sa se implice toata alianta si iti zic eu ca o ai succes iar jucatorul atacat daca nu e tare de inger sigur clacheaza,plus ca membri alianei ar sa aiba un moral mai bun daca vad ca ce fac ei da randament...atacuri asa alandala date de 1-2 jucatori raman anonime,faceti o conferinta pe skype unde sa legati prietenii sa va cunoasteti intre voi....dar de, ce ma bag eu ca am doar am 10 orasele de un an.....


aaa si am uitat.....zi te rog un oras de aparare naval cam ce cercetari trebuie sa aiba....:-/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8998

Guest
Sti ceva?Veziti de treaba ta si nu mai da atatea indicatii.Nu m-a ranit nimeni.Mi-e ciuda ca aveti unii o anumita varsta si tot cu degetul in nas ati ramas.Nu le mai avem din cauza inactivilor ca tine care se trezesc cand sunt luati la intrebari si pt ca nu ii duce CRBL mai mult fug acasa la mamica si taticu
Data viitoare cand iti voi raspunde nu cred ca vrei sa vezi ce.

Nu stiu ce cercetari are,eu atac ca si tine cu arcasi si pe atac naval bag strapungere
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9417

Guest
Pai topicul asta e facut sa ne dam o parere cu privire la lumea omicrom,nu imi poti cere tu sa tac..nu ai acest drept,si cu varsta nustiu cum ai dedus tu ce varsta am eu dar te unseli..pun pariu ca daca ma ataci singur iti fac mucii varza...de fapt e o provocare asta,atacama si daca imi iei vreun oras o sa zic despre tine ca esti cel mai tare lider de pe lumea asta
 

DeletedUser8998

Guest
Pai lasa pe alti sa isi dea cu parerea care intradevar joaca si au un scop cu timpul care il petrec pe acest joc.Sau nu sti cum sa iti etalezi cunostitele de mare jucator.De ce nu le-ai etalat cat timp ai fost in alianta?
Pai nu atac ca am o logica in cuceririle mele nu cuceresc ca tine in 4 puncte cardinale si apoi plangi pe forum.Orice varsta ai avea da dovada ca o ai cea buna nu te arunca in prostie mai departe
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9417

Guest
pai normal ca ai o logica...doar nu o sa ataci pe cineva cu moral mic ...tu ataci fantome si inactivi,logic...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu cred ca A little va urca mult , I.A.D a urcat a coborat si iara a urcat , e o idee buna pactu cu I.A.D si warriors ...
 

DeletedUser9417

Guest
Fi destept ca tara geme de prosti,si acum iti raspund ultima data,dar iti raspund prin desene ca mai nou astia ca tine nu stiu romaneste
Aparare navala in varianta joker
6722278573.jpg

6290943270.jpg


Astea fiind zise orice comentariu facut de tine de acum inainte va da dovada de prostie omeneasca si voi evita sa iti mai raspund
O zi faina sa ai

tdemF7pdNVJySEeCm_8f.png


asta spune totul....asa ca mucles....nu iti asuma cercetarile facute de alt jucator
 

DeletedUser6817

Guest
In legatura cu organizarile saptamanale, atacuri in grup, ridicarea moralului etc...te contrazic.
Odata ce un jucator si-a pierdut interesul deplin intr-o lume nu va mai revenii niciodata sa joace cum a jucat inainte. Va intra doar sa faca "prezenta" si atat.
Degeaba se vor zbate liderii deoarece nu vor rezolva nimic. Nici macar globalele nu vor mai fi deschise, din contra vor fi ignorate. In cele din urma si liderii isi vor pierde rabdarea si nervii.
Cei ce vor rezista pana la sfarsit vor fi, cel mai probabil, un grup de membrii/prieteni cu un istoric destul de vechi impreuna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9417

Guest
hai lasa-te ca te faci de ras mai tare...de astea faceam cand eram mic....nu ma fa sa iti arat ce poti face cu o poza si cum
linistestete ca faci riduri sau mai rau..

- - - Updated - - -

ia repede o lingurita de zahar....pfff o sa te am pe constiinta

- - - Updated - - -

de ce ai sters postarea?oricum am facut poza...dar stai linistit ca nu o sa o pun
eram sigur ca o sa stergi:))))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus