Razboaiele lumii Omicron

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser1411

Guest
"Marele razboi" al lumii Omicron se duce intre I.A.D & Co. si A Little Piece of Heaven & New Life

Cuceririle pentru ziua de azi..

eC9cM33O4GO0V9JVEPxy.png




Se poate observa clar ca IAD-istii pierd teren..in fata celor din A Little Piece..
Cum se poate comenta acest fapt?
 

DeletedUser

Guest
simplu: aia rai care le pun lor bete in roate sunt de vina ... si nu atacurile jenante date pe asedii ... 50-70-100 de usoare in 8000 de bireme

ai uitat sa spui si de atacurile cu bireme..alea sunt cele mai tari ....:D

P.S. am uitat si de astea.....cele mai importante atacuri de spart asedii

marfa.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7418

Guest
dak scriu si aici riscam sa il inchida si pasta deci nu mai deschideti aiurea :))

Editat de Norbit: Nu. Tema va ramane deschisa, insa tie iti vor fi editate si/sau sterse toate impresiile "suplimentare". Rezuma-te la campul de batalie, te rog.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5905

Guest
Hai sa nu fim rai,si sa spunem adevarul...si ei au atacat,dar numai pe forumul extern,incercand ca macar aici sa ne invinga...:))
 

DeletedUser5815

Guest
submarine? pfff

noi va dam toate ocaziile, 24/24 .... din pacate pentru voi, degeaba vi le dam ca nu stiti ce sa faceti cu ele

incercati sa nu mai banati jumate de lume si dupaia vedem cine castiga
aici nu pot decat sa fac supozitii, dar tare am impresia ca fortati banurile intentionat, ca sa puteti arata cu degetul in directia gresita si sa va mascati incompetenta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10509

Guest
Pana acum am stat in banca mea si v-am lasat sa aberati. Pt ca de fapt, doar asta faceti, aberati!(asta, cand nu abuzati de putere si nu sunteti cu nasul prea sus). Ne spuneti voi noua ca suntem aroganti si vai de capul nostru! si cum e posibil sa lipsesti 2 ore de la calculator?
Stiti cum e posibil? lumea mai are si viata!! Se pare ca voi ati trecut de mult granita unui simplu joc, voi il traiti, sunteti una si aceeasi cu el, respirati grepolis, mancati grepolis, dormiti grepolis!
IAD ul pierde teren pt ca are jucatori care nu au uitat sa fie oameni cu activitati normale, asa, ca de om, nu de roboti, cum sunteti voi!

Treziti-va la realitate, e un JOC, pe care nici macar nu il jucati cinstit! Nu ma apuc sa dau exemple pt ca voi fi acuzata ca vorbesc fara dovezi. cea mai clara dovada se poate vedea de la o posta, pt cine are ochi sa o vada. nu inteleg de ce atatea interese pt niste barcute si soldatei care oricum se duc, dati-le la balamuc!!
Ati ras de noi ca am intrat in vacanta, ca niste "lasi"...omul mai are nevoie si de odihna, dupa ce munceste/invata...DA! Munceste, pt ca vacantele nu se platesc cu taleri de aur(daca ar fi asa poate multi dintre voi ar avea numai vacante exotice...dar, stati asa! nu puteti renunta la grepolis!)

Sa va ajute cine vreti voi(sigur are cine) sa ajungeti unde doriti pe lumea asta si pe oricare alta! Sa va bucurati de fiecare oras ca si cum ati castigat la loto sau ati gasit ultima picatura de apa in desert...

Ar fi apreciata cucerirea lumii daca ati face-o in mod cinstit...

Si inca o intreabare: unde scrie in regulament ca nu este voie ca un oras sa se numeasca "WTF"?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
Ar fi apreciata cucerirea lumii daca ati face-o in mod cinstit...

interesant! ... am mai castigat o lume si am auzit la sfarsit aceleasi acuzatii ... desi, pe vremea aia niciunul din noi nu eram in postura de azi
daca a fi necinstit inseamna sa joci un joc cu pasiune, in cazul asta n-am ce comenta... in rest, fiecare face ce vrea cu viata lui, astfel de discutii sunt total deplasate
 

DeletedUser10509

Guest
daca a fi necinstit inseama sa joci un joc cu pasiune, in cazul asta n-am ce comenta... in rest, fiecare face ce vrea cu viata lui, astfel de discutii sunt total deplasate

da, corect, fiecare face ce vrea cu viata lui...deci nu comparati cele 24/24, 7/7 pe care le petreceti voi, cu timpul in care jucam noi...daca vreti sa fiti corecti si cinstiti...sa plecam de pe aceeasi pozitie..dar..vai.voi sunteti prea sus pentru noi...
 

Mr Jack

Super Moderator
doar incercati sa mascati incapacitatea de a juca un joc atat de simplu, sigur timpul petrecut pe joc este important, banii cheltuiti la fel, poate face in unele cazuri diferenta, dar pana la urma asta ajuta un jucator, nu o intreaga alianta, diferenta dintre aliante o fac cele 50 de atacuri date de voi pe cucerirerea de ieri, dintre care nu a fost un singur full de usoare, 90% fiind sub 100 de usoare, iar asta da, este un motiv pentru care puteti fi luati din plin la misto de oricine a citit macar pagina de wiki a jocului
 
Ultima editare:

DeletedUser10509

Guest
da da, am inteles...noi suntem varza, voi sunteti miezul din fanta
tot nu mi s a raspuns la intrebarea: unde scrie in regulament ca nu avem voie sa numim un oras "WTF", pt ca suntem pasibili de banare?
raspundeti unui om mai sarac cu duhul, asa, ca mine, care n a gasit scrisa asta pe nicaieri
 

DeletedUser1411

Guest
Sunteti incredibili!

Chiar nu imi doresc sa redevin "scorpia" de altadata...dar se pare ca nu imi dati alta optiune..

Asadar, o ultima rugaminte apoi voi trece la fapte..

Aici e locul unde dezbatem razboiul lumii Omicron..
Orice alte postari care contrazic aceasta tema vor fi sterse fara drept de apel..
Aviz amatorilor!
 

DeletedUser7418

Guest
doar incercati sa mascati incapacitatea de a juca un joc atat de simplu, sigur timpul petrecut pe joc este important, banii cheltuiti la fel, poate face in unele cazuri diferenta, dar pana la urma asta ajuta un jucator, nu o intreaga alianta, diferenta dintre aliante o fac cele 50 de atacuri date de voi pe cucerirerea de ieri, dintre care nu a fost un singur full de usoare, 90% fiind sub 100 de usoare, iar asta da, este un motiv pentru care puteti fi luati din plin la misto de oricine a citit macar pagina de wiki a jocului

pai nu am atatea monede frate sa injumatatesc de omie de ori constructiile din port ce sa si fac :))
 

DeletedUser1411

Guest
{..}
tot nu mi s a raspuns la intrebarea: unde scrie in regulament ca nu avem voie sa numim un oras "WTF", pt ca suntem pasibili de banare?
raspundeti unui om mai sarac cu duhul, asa, ca mine, care n a gasit scrisa asta pe nicaieri


Sectiunea de intrebari o gasesti AICI
 

DeletedUser1411

Guest
Kgula1987....aici toata lumea are drept sa-si scrie parerea!
De ce oare s-ar abtine?
 

DeletedUser7418

Guest
toti inafara de mine ok am inteles si de aici nu mai zic nimik sa nu va dau de lucru prea mult
 
Sus