Rapoarte

DeletedUser

Guest
trimitere rapoarte

scuze ca deschid un topic nou dar as vrea sa intreb daca rapoartele se pot trimite mai departe catre altcineva ca la triburile
 

DeletedUser

Guest
Nu este posibil.Poti face printscreen/sa folosesti scriptul.Apoi trimiti imaginea prin mesaj/postezi pe forumul aliantei.
 

DeletedUser

Guest
nu era mai simplu sa putem sa le trimitem ca pe triburile,multi sunt noi in acest joc si isi vor prinde urechiele cu astea
 

DeletedUser

Guest
nu era mai simplu sa putem sa le trimitem ca pe triburile,multi sunt noi in acest joc si isi vor prinde urechiele cu astea

Nu era mai simplu , iar eu nu aş fi de acord. Pe Triburile primesc 3 pagini de rapoarte de la alţii şi nu mai îmi găsesc rapoartele mele.
Poţi să foloseşti scriptul care l-am postat, să faci un printscreent sau să foloseşti Add-on-ul pentru Firefox ce a fost postat.
 

DeletedUser598

Guest
Este un script in categoria unelte. El va permite automat sa salvati raportul in formtul dorit fara sa apasati print+sa deschideti paint+sa paceti past si + sa salvati...
Cu acel script se face din 2 clikuri acest lucru... Recomand!
 

DeletedUser

Guest
momentan varianta ramane Print Screen pana vom vedea ce va mai fi ..... :)
 

DeletedUser

Guest
Este un script in categoria unelte. El va permite automat sa salvati raportul in formtul dorit fara sa apasati print+sa deschideti paint+sa paceti past si + sa salvati...

Cel mai bun la acest script este faptul că raportul este salvat direct în format BB-codes. Foarte bun în cazul postării pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser131

Guest
De ce nu imi mai arata raportul dupa ce atac un sat de tarani?
 

DeletedUser47

Guest
Caută în atacuri de jefuire. Un folder pe care îl găseşti tot în rapoarte.
 

DeletedUser

Guest
Ce inseamna ? la trupele inamicului in raport

[report]9a125872e8d04c777df9bc7e595048b4[/report]
 

DeletedUser

Guest
înseamnă că ți-au murit ție toate trupele și nu a avut cine să se întoarcă să-ți spună ce s-a întâmplat pe câmpul de bătălie.

Iar raportul tău, pe care lume este?
 
Sus