Rapoarte

DeletedUser245

Guest
Exista o varianta de afisare publica a rapoartelor ?
gen....
- "raport public"
- 'trimite mai departe"
sau macar un link catre un generator de rapoarte de pe o pagina externa ???
 

DeletedUser

Guest
as vrea sa stiu daca si aici la fel ca in triburile se pot trimite rapoartele mai departe sau se pot face publice, si cum se face acest lucru.
 

DeletedUser47

Guest
Nu se pot face rapoarte publice şi nu se pot trimite mai departe. Cel puţin nu încă.
 

DeletedUser

Guest
singura metoda eficienta prin care poti sa faci public un raport este sa faci screenshot,sa il uploadezi si sa pui poza pe forum...alta metoda nu prea vad.
 

DeletedUser

Guest
merci mult, poate ar trebui sa se gandeasca administratia si la asta.
ne-ar ajuta mult pe toti si nu ar crea nici avantaje nici dezavantaje.
 

DeletedUser

Guest
sincer sunt cam limitat in ale informaticii, nu stiu sa fac print scren.
merci oricum de informatie.
 

DeletedUser

Guest
cel mai bine ar fi daca ar face ceva administratia ca sa putem face rapoartele publice sau macar sa le trimitem unei anumite persoane din joc sau alianta.
 

DeletedUser

Guest
Dar le putem face publice facand Print Screen alt mod nu exista
 

DeletedUser

Guest
uni au nelamuriri si cred ca merita o explicatie, voiam sa-mi explice cineva cum se face postarea unui raport.

titlul e adevarat nu e o intrebare dar lam pus la rubrica intrebari.

va multumesc pt ajutorul acordat.
 

DeletedUser

Guest
si mai am o problema acum, am reusit sa-l printez dar acum cum il pun pe forumul aliantei?

asta chiar ca nu reusesc.
 

DeletedUser

Guest
Pune-l in Paint , salveaza-l , uploadeaza-l pe http://imageshack.us/ , copiaza adresa imaginii uploadate si pune-o pe forumul aliantei intre
.
 

DeletedUser

Guest
Cum pot posta rapoartele

Nu reusesc :confused:, ma refer la un script la fel ca pe triburile cu bb codecs nu copy paste. Sa atasam rapoarte la forumul aliantei. Va multumesc
 

DeletedUser47

Guest
Nu există aşa ceva, cel puţin nu încă. Poţi face un print screen iar apoi să postezi imaginea.
 
Sus